Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Ultima już "wie" jaka będzie okładka i patrzcie na wersję językową, Pełna PL. Fanie by było, na okładce brakuje tylko "tylko na playstation",

011108-02.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na okładce brakuje tylko "tylko na playstation",

z pewnością się znajdzie

fajna ta okładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum.

Taka ciekawostka. Głównemu reżyserowi 18 miesięcy temu urodziło się dziecko (nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka) i miał je nazwać Ellie. Nazwał tak bohaterkę by jeszcze bardziej się wczuć w historię.

Twórcy podkreślają, że najważniejsze dla nich będzie wywołanie emocji u graczy i pokazanie relacji między dwójką bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się fajna gierka :D

Edytowane przez Fallen
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się fajna gierka :D

kolego o tym trailerze wiadomo już od dawna i chyba każdy go widział

nie jesteś w temacie to zrozumiałe

ale nie mogę pojąć do czego dążyli czterej panowie którzy wstawili Ci po minusiku scare.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Must Have, mimo, że gry jeszcze nie ma. To będzie poziom Uncharted'a, albo i jeszcze wyżej. Powodzenia ND.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima już "wie" jaka będzie okładka i patrzcie na wersję językową, Pełna PL. Fanie by było, na okładce brakuje tylko "tylko na playstation",

Ja nie wiem czemu takie zaskoczenie ze będzie Polska wersja językowa. Przecież to będzie exclusive to wiadomo że Sony Computer Entertaiment Polska realizuje z sukcesem swój program Lokalizacje 2.0 gdzie każda gra wydawane przez Sony będzię posiadała pełną polską wersję jezykowa,a The Last Us bedzie exe,wiec można przecież wziąść to na logikę i nie czekać na oficjalną zapowiedz SCEP na temat lokalizacji The Last Us :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale U1 nie było po Polsku.

Edytowane przez Dawm20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy nie było programu "Lokalizacja 2.0" :)

Właśnie, sam się dziwiłem. Być może kiedyś wydadzą wersję GOTY czy coś w tym stylu, tak jak z LBP jedynką...

Gra dla mnie Must Have, gry od Naughty Dog są świetne, a ten motyw z Post-Apo jest także świetny. Wszystko ocieka "świetnością".

Pozdrawiam i będę śledził dalsze losy The Last of Us czyli jak sobie przetłumaczyłem na kilka wariantów:

Ostatni z nas

Ostatni z naszych

Ostatni z innych

Ja stawiam na to pierwsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, sam się dziwiłem. Być może kiedyś wydadzą wersję GOTY czy coś w tym stylu, tak jak z LBP jedynką...

Gra dla mnie Must Have, gry od Naughty Dog są świetne, a ten motyw z Post-Apo jest także świetny. Wszystko ocieka "świetnością".

Pozdrawiam i będę śledził dalsze losy The Last of Us czyli jak sobie przetłumaczyłem na kilka wariantów:

Ostatni z nas

Ostatni z naszych

Ostatni z innych

Ja stawiam na to pierwsze.

polonizacja zabije ta gre jak kazda. Naszczescie sony daje wybor ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonizacja zabije ta gre jak kazda. Naszczescie sony daje wybor ;).

nie zauważyłem, żeby Uncharted umarło przez... swoją drogą świetną i jedną z najlepszych - polonicazję. :)

Czekam na Gameplay, chciałbym otrzymać coś w stylu ''Alan Wake''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naszczescie sony daje wybor ;).

Dokładnie. Możliwość wyboru odpowiadającej nam wersji językowej, bez narzucania z góry przez dystrybutora "jednego" rozwiązania, jest najbardziej uczciwe i fair wobec graczy!

Co do tytułu to wątpię, aby został przetłumaczony. "The Last of Us" brzmi przyzwoicie. "Uncharted" nigdy nie został "Niezbadanym" a "God of War" "Bogiem Wojny". Aczkolwiek osobiście uważam, że tłumaczenie podtytułów i tworzenie swoistego językowego miksu wypada całkiem nieźle - vide "Uncharted 3: Oszustwo Drake'a" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonizacja zabije ta gre jak kazda.

Polonizacja to kwestia gustu, a ostatnio są coraz lepsze. Nie ma to jak ciągle narzekać, i sporo przed premierą przewidywać jaka będzie. Ale cóż, w końcu jesteś Polakiem. Zawsze coś nie będzie pasowało.... Wszyscy się grą będą zachwycać ale Polak nie, on będzie się doszukiwał najmniejszych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja to kwestia gustu, a ostatnio są coraz lepsze. Nie ma to jak ciągle narzekać, i sporo przed premierą przewidywać jaka będzie. Ale cóż, w końcu jesteś Polakiem. Zawsze coś nie będzie pasowało....  Wszyscy się grą będą zachwycać ale Polak nie, on będzie się doszukiwał najmniejszych błędów.

Nigdy nie doszukiwałem się błędów na silę. Polonizacja w Uncharted 3 jest bardzo dobra, jeżeli chodzi o aktorów, którzy wczuli się w postacie naprawdę świetnie. Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń... Najbardziej uderza mnie niszczący wpływ języka Polskiego czy też średniego tłumaczenia z angielskiego na nasz rodzimy język. Grając w U3 po angielsku byłem w stanie wyłapać naprawdę sporo śmiesznych językowych wstawek stricte sarkastycznych itp. W języki polskim nie brzmi to już tak świetnie i naprawdę można stracić sporo z klimatu, który oferuje gra. Gotowy tytuł, który opuszcza stajnie takiego studia jak naughty dog jest praktycznie doskonały. Pomijając jakieś drobne błędy, których po drodze możemy się dopatrzeć jak to w każdej grze. I tutaj właśnie wielki plus dla Sony, które daje wybór jak już wcześniej pisałem. Osoby nie znające angielskiego na tyle dobrze nie są w stanie stwierdzić ile tracą i jak wielki wpływ na klimat ma odpowiednie i staranne dostosowanie dialogów przez naughty dog. Z pewnością nie jest to kwestia tylko naszego języka. Niektórych rzeczy nie można poprawnie odtworzyć w języku innym niż docelowy. Jestem Polakiem, nie narzekam na grę. Narzekam na to co z niej powstaje po przejściu przez polską dystrybucje. Najlepszym przykładem jest Call of Duty... Grając w MW3 i przeglądając "Tytuły" mam ochotę parsknąć śmiechem jak, niektóre z nich przetłumaczone są przez osobę, która robiła to z google translate albo nie zastanawiała się nad ich znaczeniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowskie obrazki. Coś ostatnio ucichło na temat tej gry, ciekawe kiedy coś nowego się dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo się na paliłem na tą grę. Nie jestem fanem oceniania gier po trailerze(np. Dead Island, gra i trailer to całkowicie co innego), ale wierze w Niegrzecznego Psa i jestem przekonany, że będzie dobra gra. Dużo się czyta, że zrobią z tego Uncharted w świecie "postapokaliptycznym" , ale ja im odpowiadam CO Z TEGO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a04208cd41ef9730ba47a093ed9f0010.jpg?1326462359

Takie coś znalazłem na kwejku dzisiaj. Od razu skojarzyło mi się z pierwszą viralną reklamą gry, gdzie pokazywali jakieś mrówki.

Cordyceps Unilateralis

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×