Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

 

We've addressed the autosave issue, it was related to servers on our end. Please quit to XMB and restart the game. SP and MP are OK to play!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coda nic nie pobije... przeciętny amerykanin w dzien premiery kupuje 2 sztuki w razie jakby pierwsza zjadł myląca z hamburgerem... stąd tlou na bank żebyście się sprzeda ale rekordy jakies nie sądzę...

 

Masz racje ;)  Nie dopisałem że chodziło mi o porównanie z Unchartetem. Podejżewam że TLOU sprzeda się lepiej niż osławiony U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Facebooka ND:

Autosave issue - FIXED and update

Hi all,

The autosave issue some of you have been encountering has been investigated thoroughly. We have determined that the cause had to do with a server we were using to capture player stats, which is why playing offline may have alleviated the issue for some players. We have addressed the issue with the server.

All you need to do is quit any current playthrough of The Last of Us all the way out to the XMB, and then restart the game.

Existing save files are okay. Both single-player and multiplayer are okay to play. I.E. you play online in any mode.

Enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

Nie będzie nowej łatki. Problem był po stronie serwerów. Błąd został naprawiony. Można już normalnie grać!

 

Chyba nie można bo przed chwilą drugi raz mi się zwiesił save....a tak juz się pilnowałem z tym ręcznym zapisywaniem....problem by ominął gdyby można było  wyłączyć auto save-a- ale takowej opcji nie ma.....więc na dzięn dobry ocena produktu leci w dół o jeden punk-dawno się tak nie wkurzyłem....a co do rozgrywki.....tutaj kolejny minus....wszystko jest piękne ładne i fabuła super...ale podejście do skradania/zabijania jest w stylu jak starzy gracze pamiętają gry Manhut...ogólnie jest to połączenie właśnie tego tytułu i uncharted....więc na razie takie mieszane uczucia mam...na pewno nie Jest to tytuł przełomowy i zasługujący na 10/10

 

 

nemesis0_PL.png

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz wszystko gra, szkoda tylko ze z godzina gry poszla sie ... :) no coz ale zrobie pare rzeczy lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie można bo przed chwilą drugi raz mi się zwiesił save....a tak juz się pilnowałem z tym ręcznym zapisywaniem....problem by ominął gdyby można było  wyłączyć auto save-a- ale takowej opcji nie ma.....więc na dzięn dobry ocena produktu leci w dół o jeden punk-dawno się tak nie wkurzyłem....a co do rozgrywki.....tutaj kolejny minus....wszystko jest piękne ładne i fabuła super...ale podejście do skradania/zabijania jest w stylu jak starzy gracze pamiętają gry Manhut...ogólnie jest to połączenie właśnie tego tytułu i uncharted....więc na razie takie mieszane uczucia mam...na pewno nie Jest to tytuł przełomowy i zasługujący na 10/10

 

 

nemesis0_PL.png

a wyszedłeś do menu konsoli i ponownie odpaliłeś grę? Bo to wymagane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u Was dubbing jest tez bardzo cichy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ja gram po PL i jest calkiem przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tragedia, mam ps3 pod kino domowa podlaczone i wszystkie efekty super slychac ale jak zaczynaja sie jakies dialogi to musze sie wsluchiwac ...

ciekawe jak z wersja ENG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa faktycznie, ja gralem na sluchawkach - moze dlatego nie mialem zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tragedia, mam ps3 pod kino domowa podlaczone i wszystkie efekty super slychac ale jak zaczynaja sie jakies dialogi to musze sie wsluchiwac ...

ciekawe jak z wersja ENG

Pobaw się ustawieniami dźwięku - zakres brzmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z wersją polską dubbingu, ale po godzinie gry mogę stwierdzić, że angielska jest megamegamegamega miodna. Te lekkie echo, gdy nasza postać na początku woła w korytarzu, coś pięknego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jodzio a jak miałem wyjsć jak ten auto-blokujący save nie dawał takiej opcji żeby nawet cofnąc się do menu:)

to że czasem jest cicho to oznacza że dana osoba co wypowiada jest oddalona od bohatera troche dalej....kużwa ciała znikają....amunicji nie ma...a powinna być jak się gościa z bronia zabije...-troche nie dopracowane....

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi cały czas pisze autosave prosze czekac czekam czekam i nic. co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest jedni piszą że problemu już niema a kolega nemesis że jednak dalej jest?? Niech mi ktoś odpowie czy jesli grałem juz mam za soba 1,5 godziny i wysępował problem z autosavem. Więc co teraz najlepiej zrobić?? grać offline czy np wyrzucić ten patch no ale znowu czy normalnie sie wtedy sejvy wczytają bez patcha?? pomoże ktoś bo mam już kur....wa dość tej gry przez ten syf. Jaki jest najlepszy sposób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tragedia, mam ps3 pod kino domowa podlaczone i wszystkie efekty super slychac ale jak zaczynaja sie jakies dialogi to musze sie wsluchiwac ...

ciekawe jak z wersja ENG

Ustaw może parametr techniczny dźwięku. Ja gram na DTS z PL dubbingiem i nie zauważyłem błędów technicznych. Co innego z błędami w tłumaczeniu :/ Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi cały czas pisze autosave prosze czekac czekam czekam i nic. co robic ?

masz tak samo przesrane jak ja. jeśli ci sie wyświetli autosave i nie znika to możesz restartować konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo trwa autozapis i tak bez konca, zeby wyjsc z gry tylko restart konsoli. Co poczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 3h za sobą czekałem i czekałem chyba z30min wył. i load był w prologu masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu naprawili czy nie? Bo bym pograł z godzinę. Ale jak będę musiał trzeci raz przechodzić, to mnie coś strzeli,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie włączałem konsoli ale z tego co piszecie to dalej ten bład autosavea?? przecież ludzie piszą że niby już jest ok. Jak to w końcu jest?? z Naughty dog tez juz ktoś sie odezwał że powinno być ok. jest ktoś na konsoli dalej taki syf i nas za chu...ja robią czy to naprawili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz dziala, patcha zadnego nie ma, bo to byl jakis blad na ich serwerach, mozna smialo grac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×