Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum, a konto zalozylem tylko po to, aby poprosic o pomoc. Nigdy wczesniej nie kupowalem przez PSstore. Wczoraj zamowilem preordera i chcialem zaplacic karta. Myslalem, ze strona sama poprosi mnie o dane. Tak sie nie stalo. Myslalem tez, ze poprosi o "oplacenie" po premierze. Teraz mam problem taki, jak inni- gra sie nie uruchamia. Przeczytalem, ze musze anulowac zamowienie i najwpierw doladowac konto... Tylko jak to anulowac? I jak doladowac konto karta platnicza? Widze tylko opcje doladowania kodem. Dzieki z gory za pomoc i prosze o szybka odpowiedz. Gra mi stygnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że początek ma taki klimacik że hej. Wkretka na maxa, chce się grać.

Przy pobieraniu wybrałem język polski, nastepnie po wejsciu w opcje zobaczyłem ze jest możliwość dociągnięcia każdego innego języka, szybko pobrałem anglika, zostawiając sobie polskie napisy. Także w opisie na psn, że gra nie posiada polskich napisów był błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacja, jak Ci panowie potrafią coś takiego stworzyć na PS3 to na PS4 zabiją jakością :) 

Dzisiejszy patch dodał informację o wczytywaniu (%). Przynajmniej tyle zauważyłem.

Jakby ktoś był chętny do multi, należę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie piszcie o tym empiku że po 199zł- bo to juz wie każdy:) więc cena dziś jest dobra...ale dodatkowo w pudełku jest subskrybcja na 30 dni playstation plus:)

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sobie poczekam, miesiąc lub dwa, ogram to co mam do ogrania i kupie za stówkę :) Nie ciągnie mnie jakoś strasznie do tej gry a są w życiu ważniejsze sprawy niż taką kasę przeznaczać na granie :)

 

Mam to samo, gram w gry z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ciagle mam dużo nowości tyle, że w dużo innej cenie, a ciśnienia, aby grać w dzień premiery to nie mam, aczkolwiek dla osób chcących kupić dziś to Empik to chyba najlepsze miejsce, aby dokonać zakupu i rozumiem, że ktoś lubi grać w dniu premiery. Owocnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Anyway, czas samemu przekonać się o świetności tej gry. Grałem już w pełniaka u znajomego wcześniej (choć dość krótko) i nadal nie robi wrażenia innego, niż Uncharted na sterydach.

 

U mnie po godzinie podobnie, ale czuję, że to taki rozbudowany samouczek i właściwa gra zacznie się nieco dalej.

Niemniej ciągłe kucanie/skakanie/podciąganie/szukanie drabiny/przesuwanie/opuszczanie/odsuwanie niemal żywcem wyjęte z serii uncharted i jeżeli w całej grze będzie to występowało w takiej częstotliwości, to już wiem, że maksa w mojej prywatnej skali ocen, nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jaka cena w saturnach/media ? Bo jak z rana w Empiku byłem to po zakupie się udałem w celu sprawdzenia ale jeszcze nie mieli wyłożonych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wstrzymuje. Jak cena spadnie do poziomu max. 80 zł to wtedy się zastanowię czy to kupować. Póki co po Uncharted już dawno rzygałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze osób napisze, że się wstrzymuje z zakupem aż (wstaw dowolną wymówkę)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić ankietę do jakiego poziomu ceny będziesz się wstrzymywał z zakupem

 

wymówkę niekupienia należy opisać w formie krótkiej rozprawki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak a najlepiej dłuuugi elaborat z tej materii koniecznie do każdego głosu w ankiecie :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze osób napisze, że się wstrzymuje z zakupem aż (wstaw dowolną wymówkę)...

ich sprawa :) co się martwisz :)

Ja zacząłem grać jakieś 30 min temu, póki co "WOW" !

gra genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymam, bo odebrałem dziś auto od mechanika i jak zobaczyłem rachunek to lekko zapłakałem :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jak ktoś kupił preorder w empiku, dajmy na to za 250zł (nie mam pojęcia po ile był), to dostaną zwrot tych 5 dych, jak przy dniu premiery jest za 199zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 17 lece odebrc moje dwie sztuki do empiku.

Przetestuje po drodze nowe opony

Shemafotash kup sobie na pocieszenie TLoU.xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj Empik Sfera Bielsko Mieli tego sporo po 199zł

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno.. nie wchodźcie do internetów jeżeli jesteście pod jarani tą grą,ja właśnie przeglądałem facebooka i natknąłem się na zdjęcia półek w MM na których znajdowały się gry z profilu Sony Polska a tam mega spoilery w komentarzach od dziecinnych buraków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie godzinki za mną.

 

Jedyne co powiem, by nie psuć nikomu przyjemności, to... że nie zgadzam sie z opiniami, że to Uncharted do kwadratu/na sterydach. Jedynie te okazjonalne QTE czy elementy współpracy (podsadź, otwórz itd) kojarzą się z przygodami Drake'a, ale z drugiej strony to normalne elementy gameplayu pojawiające się też w innych grach. Poza tym gra nie przypomina moim zdaniem Uncharted - inny klimat, zupełnie inaczej prowadzi się postać, nie ma wesołego skakania. Nawet walka wygląda inaczej, o wiele bardziej rozbudowana i z wiadomych względów wymaga dobrego planowania.

Fakt, ten sam silnik, ten sam deweloper, ujęcie TPP - ale nie odkryję Ameryki jeśli powiem, że wszelkie skojarzenia wynikają raczej z pewnego przyzwyczajenia, czy oczekiwań ("to ND, więc na bank to będzie jak Uncharted!"), niż stanu faktycznego.

ND wrzucili tu pewne fajne elementy, które stopniowo udoskonalali od czasów Drake's Fortune, ale to przecież w pełni zrozumiałe - w końcu idealnie nadają się one do tytułu tego typu ;)

 

Oczywiście może tylko jak to tak odbieram i po prostu nie zwracam uwagi na inne większe podobieństwa. Po prostu póki co będę twierdził, że gra się zupełnie inaczej, więc porównania nie mają za wiele sensu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podobieństwa do Uncharted są (tak jak i do innych produkcji - norma w dzisiejszych czasach), ale gra nadrabia technikaliami (grafika oraz audio) i klimatem postapo...

Póki co gra zasłużyła na wysokie oceny - zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś z napisami pl? jak czcionka? drobna znowu czy taka średnia?  pytam bo zwykle na 40" z 3m ledwo co widać czcionki w grach,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka jest odpowiednia. Na takim tv, z tej odległości nie powinieneś narzekać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym wypadku, czcionka jest duża i czytelna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×