Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z grywalnością (miodem) i mechaniką gry? Nie tylko grafiką i dźwiękiem człowiek żyje. Jest chociaż trochę syndomu jeszcze jednego "levela" czy może jak w Uncharted go po prostu nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co chce się grać i na nudę nie narzekam...

Mechanika przypomina wiadomy tytuł ;) z paroma usprawnieniami...

Feeling jest zdecydowanie lepszy niż w Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh już drugi raz złapał mnie problem z autosave PACZA chce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ich sprawa :) co się martwisz :)

Ja zacząłem grać jakieś 30 min temu, póki co "WOW" !

gra genialna.

 

Tylko nie przesadź, bo jutro trzeba wstać :) A zakładam znając Twoje serce do grania, to byś i do rana zakwitł przy konsoli, gdyby nie obowiązki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie aż się ściemni, usiądźcie spokojnie sami w ciemnym pokoju, słuchawki na uszy i klimat wtedy sam się znadzie. Granie w godzinach popołudniowych w takie gry trochę jednak ten klimat zabija.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada na te wcinanie autozapisów jest taka, że sami musimy często zapisywać grę, ale powinni to jak najszybciej naprawić. Ja niestety jeszcze poczekam kilka dni bo muve wyśle dopiero w poniedziałek - a szkoda bo zamawiałem miesiąc przed premierą a tu taki wałek -, ale jak zagram to się wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy ci już wcięło autosave??? Heh to grubo.

Drugi raz się zawiesiło. I wtedy nie działa ani autosave ani ręczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo dobra tylko dość zabugowana. tu mi zniknie pojemnik żeby naraz sie wczytać, blokowanie postaci, skopana sztuczna inteligencja kompanów panosza się tak że aż przeszkadzają wiadomo przeciwnicy nie widza mojego kompana nawet jak im wylejzie przed pysk. No i mistrzowski AUTOSAVE który nic nie zapisuje grałem sobie z 1,5 godziny a zapisał 22 minut gry. dobrze ze z empiku mam po 199 zł co i tak jest cena skandaliczną z tak niedokończona grą. Bugi bugi bugi. Gierka ale bardzo dobra stonowana, spokojna, melancholijna przynajmniej te 1.5 godziny. Ale tak jak mówię absolutnie jej teraz nie brać bo są po prostu problemy a jeszcze jak sony każe sobie zapłacić za nia grubo ponad 230 zł to już jest skandal. Ktoś pisał że jak wyjdzie patch to załatwi sprawę no to dziś już jeden wyszedł 45 mb i nic dalej autosave skopany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym empiku wykupione (m1 czeladz), w drugim (plaza sosnowiec) ostatnie 3 szt wiec na jedna udalo mi sie zalapac w promo cenie..mediamarkt m1 brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym empiku wykupione (m1 czeladz), w drugim (plaza sosnowiec) ostatnie 3 szt wiec na jedna udalo mi sie zalapac w promo cenie..mediamarkt m1 brak

Empik w Silesia City Center jeszcze ma, ale ponoć końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rezerwowałem w empiku Kraków-Krokus, ostatnie dwie sztuki :D jedna moja. po pracy odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do save'a: jak macie ps+ to można sobie po ręcznym zapisaniu wysłać taki save na chmurę więc jak go gra popsuje to będzie cyfrowa kopia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy grafika.. no cóż to tylko ps3 - jak na tę konsole świetna, jak na ówczesne realia - średnia. 

Jednakże Klimat, klimat i jeszcze raz klimat jest tym, czym gra rządzi i dzieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj edycję Joela, która dzisiaj po 10 już była u mnie i nie żałuję :) Grałem łącznie z 5h i jak na razie jestem bardzo zadowolony z gry, a i zahaczyłem również o multiplayer który również jest jak dla mnie znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj edycję Joela, która dzisiaj po 10 już była u mnie i nie żałuję :) Grałem łącznie z 5h i jak na razie jestem bardzo zadowolony z gry, a i zahaczyłem również o multiplayer który również jest jak dla mnie znakomity.

Jest online pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyświetli wam się po pauzie AUTOSAVE to w zasadzie możecie resetować konsolę. I oni chcą za ta grę grubo powyżej 230 zł SONY Really?? Najgorsze jest to że to Naughty Dog i taka wtopa nigdy bym nie pomyślał że oni zaliczą taką wtopę. Jeszcze raz się sprawdza niepisana zasada że gry na premierę się nie kupuje. Ech smród niezły z tym Autosavem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś unikać tego błędu z autosavem? Albo czy on zawsze występuje czy jest ktoś kto go nie miał? Echh zastanawiam się właśnie czy jechać po grę czy nie.. nie chcę by fun z gry przyćmił taki głupi bubel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do save'a: jak macie ps+ to można sobie po ręcznym zapisaniu wysłać taki save na chmurę więc jak go gra popsuje to będzie cyfrowa kopia...

Ale tutaj nic nie psuje save ? Save działa. Po prostu jak wyskakuje komunikat to działa ostatni autosave i to wszystko po prostu nie nadpisuje.

 

Gdy wyświetli wam się po pauzie AUTOSAVE to w zasadzie możecie resetować konsolę. I oni chcą za ta grę grubo powyżej 230 zł SONY Really?? Najgorsze jest to że to Naughty Dog i taka wtopa nigdy bym nie pomyślał że oni zaliczą taką wtopę. Jeszcze raz się sprawdza niepisana zasada że gry na premierę się nie kupuje. Ech smród niezły z tym Autosavem.

Zdarza się. I to chyba nie wszystkich konsol. Bo dwaj moi kumple grają i nie mają tego problemu.

 

Da się jakoś unikać tego błędu z autosavem? Albo czy on zawsze występuje czy jest ktoś kto go nie miał? Echh zastanawiam się właśnie czy jechać po grę czy nie.. nie chcę by fun z gry przyćmił taki głupi bubel..

Jak to nie jest jakiś ciężki błąd to sądzę, żę szybko paczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da się jeśli masz stalowe nerwy:) po prostu co 2 minutki gdzieś zapisywać a i tak to niekiedy nie pomaga. Wchodzisz sobie w pauzę żeby zapisać sobie save a tu autozapis ciagle widnieje wtedy możesz od razu konsole wyłączać. Aha po zrestartowania po takim bublu ps3 się nieprawidłowo wyłącza. Nigdy więcej gry na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie z Billi i Ellie szukamy pewnych rzeczy, aby naprawić pewną rzecz (nie chce spoilerować). Gra zabija klimatem i wykonaniem, mam to samo co z nowym Bioshockiem, chodzę, zwiedzam, przeszukuje każdy zakamarek. Jeden z powodów to grafika, aż chcę się powoli zwiedzać ten świat, drugi to amunicja, apteczki i cała reszta rzeczy do tworzenia różnego rodzaju broni. Gram na hardzie i jest tego naprawdę niewiele, przypominają mi się czasy PSX i pierwszych Residentów, gdzie człowiek przeszukiwał każdy kąt w poszukiwaniu amunicji czy roślinek. Dawno nie grałem w grę, gdzie ciężko o tego typu rzeczy, na najwyższym poziomie o amunicje podobno jeszcze trudniej. Było już kilka lokacji, gdzie po prostu omijałem klikaczy, bo nie miałem czym ich załatwić lub w plecaku był jeden koktaj plus butelka, jak dobrze zwabiliśmy klikaczy rozbitą butelka w jedno miejsce, to koktaj dokonał reszty (czasami padnie 3, 4 naraz).

 

Kolejna świetna rzecz to relacje między postaciami, Ellie jak i Joeal cały czas o czymś dyskutują, komentują co widzą itp, a co do Ellie to pyskata z niej 14 lataka, dobre są sceny z Billim, od razu przypadli sobie do gustu (spierdalaj :) ). OGólnie dialogi są dobrze napisane, niejednokrotnie człowiek się zaśmieje lub sobie pomyśli, powiedziałbym to samo.

 

Gameplay to coś zupełnie innego niż Uncharted, więc jeżeli ktoś spodziewa się kalki Nathana to może srogo się zawieść. Brak tu parcia do przodu, ciągłego strzelania i skryptów z zawalającymi się budynkami czy spadającymi samolotami. Trzeba grać na spokojnie, skradać się, liczyć amunicje, jak wspomniałem wcześniej, niejednokrotnie ominiecie wrogów, bo walka to będzie najgorsze rozwiązania (przynajmniej na hardzie).

 

Mam za sobą dopiero kilka godzin gry, ale jestem oczarowany, czytam każdą znalezioną notkę, oglądam każdy kąt, wsiąkłem w klimat tego świata, a czytając opinie ludzi którzy przeszli już grę, czym dalej tym lepiej, więc... wracam do gry.

Edytowane przez ONE
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy i zaraz odpalam napiszcie na jakim poziomie gracie czy normalny daje rade czy zaczynac na trudnym jak ktos chetny na multi to chetnie zagram PSN niagar76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja zamowilem przedpremiera , dzisiaj wracam do chaty , a tu paczki nie ma. Po to dałem pobraniem za 3 dychy,zeby czekac do poniedziałku wkurzyc sie idzie.

 

Mam pytanko dla tych co juz graja jest tak jak w Uncharted , ze mozemy kiedy chcemu odpalac cutscenki  z gry i wczytac kazdy rozdział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×