Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jaką grę z serii HD Collection polecacie (oprócz God of War) mogą być również tsakie które dopiero wyjdą??. Jakiego typu grą jest Devil May Cry i Splinter Cell bo nigdy w żadną nie grałem??

sorry chodziło mi o Metal Gear Solid a nie Splinter Cell:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w Splinter Cell na PS3? I jaką część polecacie jako najlepszą? Grałem w SC na PC i gra super, nie wiem tylko czy warto ją kupować na PS3 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem że chodziło mi o Metal Gear Solid pomyłka nie grałem nigdy w te gry. A może coś dla starszych bo Sly raczej mnie nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Was na forum - z racji pierwszego posta;

proszę Was o pomoc w wyborze gry, przy której się lepiej bawiliście:

Batman Arkham Asylum czy Red Dead Redemption.

pzdr. i z góry bardzo dziękuję za ewentualną pomoc w wyborze

Ciężka decyzja... Oby dwie gry fenomenalne lecz całkowicie inne. Szczerze ciężko wskazać tą lepszą.

RDR To piękny otwarty obszerny świat + świetna i długa fabuła która starcza na 20 godzin świetnej zabawy a kiedy do tego dojdą zadania dodatkowe 30 godzin przed konsolą murowane.

Batman AA to również świetna gra z atrakcyjną fabułą lecz kończy się szybko, ale ma lepszy system walki niż w RDR.

Tak czy owak obojętnie jaką grę wybierzesz będziesz bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciężka decyzja... Oby dwie gry fenomenalne lecz całkowicie inne. Szczerze ciężko wskazać tą lepszą.

RDR To piękny otwarty obszerny świat + świetna i długa fabuła która starcza na 20 godzin świetnej zabawy a kiedy do tego dojdą zadania dodatkowe 30 godzin przed konsolą murowane.

Batman AA to również świetna gra z atrakcyjną fabułą lecz kończy się szybko, ale ma lepszy system walki niż w RDR.

Tak czy owak obojętnie jaką grę wybierzesz będziesz bardzo zadowolony.

Koniec kropka. Inaczej tego ująć się nie dało ;)

@

Minusa nie skomentuje...

Edytowane przez Snafu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przy sobie gdzieś 130 zł (jeszcze pożyczę od rodziców) I mam dylemat co wybrać Uncharted 3 czy Red Dead Redemption to i to bardzo mi się podoba ale nie wiem co wybrać. Nie często kupuję gry tak w sklepie ponieważ mieszkam w mieście gdzie nie ma takich sklepów.

Mam za sobą na razie dwie części Uncharted i obie bardzo mi się podobały klimat mnie wciągnął więc idąc za ciosem kupiłabym i kolejną :) W drugą nie grałam więc się nie wypowiem, ale przekonuje do Uncharted , bo wierzę , że przy tym każdy będzie zadowolony :)

A z allegro nie korzystasz? Dodatkowo zawsze jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous 2 czy Deus EX Bunt ludzkości ? Skończyłem dziisaj MW3 i jutro coś muszęsobie kupić : ) Chyba wezmęsobie też Call..Black Ops podobno niezłe ( Singiel )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Infamous 2 oraz CoD Black Ops. Obie gry są świetne. Black Ops na pewno zaskoczy Cię bardzo ciekawym singlem.

Ja szukam jakiegoś FPS, nawalanki. Gdzie nie patrzysz się na amunicję, chodzisz 5x szybciej, niż zwykle, i wszystko dzieje się szybciej.

Coś jak Unreal Tournament 1. Jest coś takiego na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Uncharted 3 ( zapomniałem zupełnie o tym a grałem w poprzednie cześci ) i dal syna Lego Indiana Jones :) a Black OPS trochę później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiedziałem gdzie napisać,więc wpiszę tu.

Są jakieś gry detektywistyczne jak la noire?Bo jestem napalony na taką gre,bo oglądam często seriale detektywistyczne,ale la noire nie ma po polsku ;/ Dlatego zależy mi aby dowiedzieć się czy są jakieś gry podobne do la noire.Jeżeli nie no to trudno,kupie la noire,może się przy okazji trochę poduczę angielskiego ;x.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSI fatal conspiracy - ale też jest po angielsku. Heavy Rain jest w pewnym stopniu grą detektywistyczną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuje jakieś gry o sportach walki (obojętnie czy boks czy MMA) ważne by była dość tania dało się grać we 2 na jednym TV oraz sterowanie nie opierało się na kręceniu gałkami (tak gra mi się tragicznie) tylko wciskaniu przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuje jakieś gry o sportach walki (obojętnie czy boks czy MMA) ważne by była dość tania dało się grać we 2 na jednym TV oraz sterowanie nie opierało się na kręceniu gałkami (tak gra mi się tragicznie) tylko wciskaniu przycisków.

Polecam tytuł UFC, może starsze wersje są troszkę niedopracowane ale używki wyrwiesz spokojnie za 40zł a za tą kaskę to się opłaca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również polecam ci UFC 2010 nówkę wyrwiesz w granicach 60zł

Za co minusy ?

Edytowane przez lukaszek79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dam AC2 GOTY i AC: Brotherhood PL, dostanę BF3 PL bez online passa, albo Uncharted3 ... Opłaca się????

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam AC2 GOTY i AC: Brotherhood PL, dostanę BF3 PL bez online passa, albo Uncharted3 ... Opłaca się????

Wiecej wyciagniesz sprzedajac te tytuly pojedynczo. BF3 bez online passa to jak w dzisiejszych czasach komputer bez internetu :)... Uzywki Uncharted 3 mozna juz od 100 zl wylapac na allegro i radze Ci tak zrobic, sprzedajac przy okazji pojedynczo Assassiny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej wyciagniesz sprzedajac te tytuly pojedynczo. BF3 bez online passa to jak w dzisiejszych czasach komputer bez internetu :)... Uzywki Uncharted 3 mozna juz od 100 zl wylapac na allegro i radze Ci tak zrobic, sprzedajac przy okazji pojedynczo Assassiny.

Dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowe Uncharted 3 od dobrego sprzedawcy widziałem na allegro za 115 zł.

Jeszcze zapomniałeś wpisać czy ten uncharted 3 ma psn pass wykorzystany czy też nie.

/EDIT

No i ciekaw jestem kto zminusował,tragedia ze ktoś wchodzi po to,żeby walnąć minusa.

Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie :D Dam Sports Champion i Killzone 2 PL za tego BF3 PL bez online passa, opłaca się?? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie :D Dam Sports Champion i Killzone 2 PL za tego BF3 PL bez online passa, opłaca się?? :P

Jeżeli grę kupujesz dla Single to radzę Tobie wziąć U3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grę kupujesz dla Single to radzę Tobie wziąć U3.

Niekoniecznie o samą grę mi chodzi... Jeśli później takiego BF3 można na U3 wymienić to bym wziął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie o samą grę mi chodzi... Jeśli później takiego BF3 można na U3 wymienić to bym wziął...

Myślę że oferta ujdzie. Killzone 2 i Sports Champions razem jest warte mniej więcej tyle ile bf3 więc jeśli ci się nudzi to możesz się wymienić.

I myślę że z wymianą na U3 nie będziesz miał najmniejszych problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chciał bym kupić jedną z teraz wychodzących gierek ale nie wiem jaką Kingdoms of Amalur, The Darkness 2, SSX, UFC3 a może macie jeszcze jakieś inne obojętny jest gatunek najbardziej liczy się aby na długo mi starczyła i w miarę możliwości była w PL. Polecajcie też gry które dopiero wyjdą ale do końca lutego początek marca

No i oczywiście te które juz wyszły ale w miarę najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam pytanie chciał bym kupić jedną z teraz wychodzących gierek ale nie wiem jaką Kingdoms of Amalur, The Darkness 2, SSX, UFC3 a może macie jeszcze jakieś inne obojętny jest gatunek najbardziej liczy się aby na długo mi starczyła i w miarę możliwości była w PL. Polecajcie też gry które dopiero wyjdą ale do końca lutego początek marca

No i oczywiście te które juz wyszły ale w miarę najnowsze

No niestety z tych, które nie wyszły nie polecę Ci nic. Jedynie UFC, bo wydaje mi się, że będzie dobra. Ogólnie dopóki coś nie wyjdzie to ciężko z czystym sumieniem polecić. Natomiast z gier już dostępnych polecam Batman: Arkham City. Nie trzeba być wielkim fanem batmana, żeby gra wciągnęła. Dzięki wyzwaniom, zagadkom itd i tak dość długi (na dzisiejsze standardy) B:AC starczy Ci na całkiem sporo.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×