Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam platynę w obie części Uncharted :) Także wiem z czym to się je :) Mogę kupić w mojej mieścinie za 119 zł nową. Chyba się skuszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam platynę w obie części Uncharted :) Także wiem z czym to się je :) Mogę kupić w mojej mieścinie za 119 zł nową. Chyba się skuszę:)

Jeżeli tak, to łykaj chłopie, bez popity. Świetna gra, zwłaszcza, że wiesz czego się spodziewać. Do tego super multi, a 119 zł, to świetna cena. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu z nowiutkim Uncharted 3 :) Dzięki za podpowiedzi i do zobaczenia na serwerach :) Jak coś to dodawać śmiało :) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War Collection czy Team Ico Collection ?

God of War ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 49 więc zrobisz nawet lepszy interes niż mój kontrahent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się sprzedać używane AC: Brotherhood PL (premierowe) za 55 zł ???

Szczerz mówiąc to tanio... Na allegro sprzedaż spokojnie za 65zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w dodatkach w mafii 2 są trofea ?

Tak, oto one

:

  • First Step - ukończ pierwszą misję w Jimmy's Vendetta
  • Faster than Light - osiągnij dziesięciokrotny mnożnik punktów w Jimmy’s Vendetta
  • Explorer - przejedź tysiąc mil pojazdem w Jimmy's Vendetta
  • Armament King - pokonaj przeciwników za pomocą każdej dostępnej broni w Jimmy's Vendetta
  • Firebug - zniszcz sto pojazdów w Jimmy's Vendetta
  • Sharpshooter - zabij 100 przeciwników headshotem w Jimmy's Vendetta
  • Carnapper - ukończ wszystkie misje typu Car Dealer w Jimmy's Vendetta
  • Revenged - ukończ Jimmy's Vendetta na dowolnym poziomie trudności
  • Millionaire - zarób milion punktów w Jimmy's Vendetta
  • Massacre - zabij tysiąc przeciwników w Jimmy's Vendetta

Pozdro ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki za odpowiedz plusik leci, zapomniałem jeszcze zapytać ile trwają te dodatki ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dzięki za odpowiedz plusik leci, zapomniałem jeszcze zapytać ile trwają te dodatki ?

Dodatki dają po jakieś 10 godzin każdy (trochę więcej albo trochę mniej, zależnie od tego jak grasz), więc ze wszystkimi DLC jest kilkadziesiąt godzin zabawy.

Edytowane przez Kaisus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2, Red Faction Armagedon czy Call of Duty Modern Warfare 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Istnieje na ps3 gra, ktora bylaby czyms w stylu GoW (chodzi o widok zza plecow i nawalanei z broni 'bialych') z tym, ze na dwa pady na jednym ekranie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mafia 2, Red Faction Armagedon czy Call of Duty Modern Warfare 2?

Mafia 2 to moim zdaniem bardzo dobra gra. Świetnie napisana i rozbudowana fabuła wraz z świetną grafiką... Miodzio. W dodatku do tego dobry soundtrack. Świetny model jazdy jak i model zniszczeń i super DLC. Gra ma też troszkę wad jak np. Liniowy scenariusz i tylko jeden tryb rozrywki, ale nie jest źle.

Co do Red Faction Armagedon to niestety nie grałem ale widziałem u kolegi. Całkiem cacy, dobre bronie, nieźli przeciwnicy. Zaskoczyłem się motywem niszczenia i odbudowania. Zauważyłem że gra jest również liniowa no i grafika nie powala. Dalej nie piszę ponieważ osobiście nie grałem.

O Call Of Duty MW2 chyba nie muszę się rozpisywać, prawda ? Gra jest dynamiczna, całkiem dobra historia i spora grywalność (nawet teraz w multi gra sporo ludzi) no i w końcu odejście od liniowości rozgrywki. Wady ? Hymmm... Na pewno mniej ciekawe misje Rangersów, niezbyt dobre tłumaczenia no i rosyjscy spadochroniarze.

Mam nadzieję że pomogłem.

PS: Gdybym miał wybierać z tych trzech gier to była by to Mafia 2, zalety już wymieniłem...

Edytowane przez Kaisus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 to moim zdaniem bardzo dobra gra. Świetnie napisana i rozbudowana fabuła wraz z świetną grafiką... Miodzio. W dodatku do tego dobry soundtrack. Świetny model jazdy jak i model zniszczeń i super DLC. Gra ma też troszkę wad jak np. Liniowy scenariusz i tylko jeden tryb rozrywki, ale nie jest źle.

Co do Red Faction Armagedon to niestety nie grałem ale widziałem u kolegi. Całkiem cacy, dobre bronie, nieźli przeciwnicy. Zaskoczyłem się motywem niszczenia i odbudowania. Zauważyłem że gra jest również liniowa no i grafika nie powala. Dalej nie piszę ponieważ osobiście nie grałem.

O Call Of Duty MW2 chyba nie muszę się rozpisywać, prawda ? Gra jest dynamiczna, całkiem dobra historia i spora grywalność (nawet teraz w multi gra sporo ludzi) no i w końcu odejście od liniowości rozgrywki. Wady ? Hymmm... Na pewno mniej ciekawe misje Rangersów, niezbyt dobre tłumaczenia no i rosyjscy spadochroniarze.

Mam nadzieję że pomogłem.

PS: Gdybym miał wybierać z tych trzech gier to była by to Mafia 2, zalety już wymieniłem...

Z tą świetną grafiką trochę się zagalopowałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą świetną grafiką trochę się zagalopowałeś :D

Ładna grafika jest. Jest to pół sandbox i nie zwraca się uwagi na szczegóły bo cały czas podróżujemy, ale ogólnie gra jest ładnie zrobiona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mafii 2 najważniejszy jest klimat, który jest naprawdę świetny :) Przechodziłem grę kiedyś na xbox'ie, ale bez dlc, jak teraz czytam, że one takie długie są to się zastanawiam czy sobie nie kupić na ps3 mafii z dodatkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Istnieje na ps3 gra, ktora bylaby czyms w stylu GoW (chodzi o widok zza plecow i nawalanei z broni 'bialych') z tym, ze na dwa pady na jednym ekranie ?

Z podobnych do GoWa mogę Ci polecić Castelvanie, ale niestety tylko na jednego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Istnieje na ps3 gra, ktora bylaby czyms w stylu GoW (chodzi o widok zza plecow i nawalanei z broni 'bialych') z tym, ze na dwa pady na jednym ekranie ?

z podobnych gier możesz też zagrać w Dante's Inferno (również na jednego pada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Lord of the Rings: War in the North - bronie białe, widok TPP, można na dwa pady. A przy okazji świetna gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie. Istnieje na ps3 gra, ktora bylaby czyms w stylu GoW (chodzi o widok zza plecow i nawalanei z broni 'bialych') z tym, ze na dwa pady na jednym ekranie ?

Jeszcze Heavenly Sword, na jednego pada, bardzo dobre ;)

Edytowane przez Jeremy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Istnieje na ps3 gra, ktora bylaby czyms w stylu GoW (chodzi o widok zza plecow i nawalanei z broni 'bialych') z tym, ze na dwa pady na jednym ekranie ?

ja jeszcze bym dorzucił Darksiders dużo tłuczenia się bronią białą plus zagadki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, te gry co podaliscie to jak najbardziej, jednak mi chodzi o "taka gre" wlasnie na dwa pady(jesli w ogole istnieja), dlatego nie podawajcie gier na jednego pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znudziły mi się już trochę strzelanki i chciałbym pograć w NHL. Pograłem trochę na kompie w NHL 08 i podoba mi się ale wydaje mi się że lepiej będzie na konsoli, bo i sterowanie padem i 40". Który NHL jest najbardziej grywalny chodzi mi o singla playera. Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×