Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znudziły mi się już trochę strzelanki i chciałbym pograć w NHL. Pograłem trochę na kompie w NHL 08 i podoba mi się ale wydaje mi się że lepiej będzie na konsoli, bo i sterowanie padem i 40". Który NHL jest najbardziej grywalny chodzi mi o singla playera. Dzięki za rady.

NHL jest niestety mało popularną grą i która wersja jest najbardziej grywalna to ciężko powiedzieć... 11 i 12 są strasznie drobie... W dodatku na allegro ich prawie brak. Ale jeśli masz kaskę to jak najbardziej polecam 12 ponieważ są widoczne duże zmiany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie ?

1.Czy nie grajac w batmana : AA , warto kupic AC? , podobnie z Assassinem czy da rade grac od Revelations?

2.Jaka gra w stylu zagadek kryminalnych np CSI (Heavy nie i L.A N. TEZ NIE )

3. Gierka w stylu Gothic , z dluga fabula , niedostepna na PC.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie ?

1.Czy nie grajac w batmana : AA , warto kupic AC? , podobnie z Assassinem czy da rade grac od Revelations?

2.Jaka gra w stylu zagadek kryminalnych np CSI (Heavy nie i L.A N. TEZ NIE )

3. Gierka w stylu Gothic , z dluga fabula , niedostepna na PC.?

1. W Batmana można, W Assassinie najlepiej zacząć od II

2. CSI to crap, niedługo wychodzi Shelock Holmes ale to będzie co najwyżej przeciętniak sądząc po dotychczasowych osiągnięciach dewelopera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHL jest niestety mało popularną grą i która wersja jest najbardziej grywalna to ciężko powiedzieć... 11 i 12 są strasznie drobie... W dodatku na allegro ich prawie brak. Ale jeśli masz kaskę to jak najbardziej polecam 12 ponieważ są widoczne duże zmiany.

Może trochę drogie, ale bez przesady. Najlepiej wybrać 12. Najnowsza wersja, poprawione błędy z poprzedniczki, polepszona grafika, nowy tryb i nieco ulepszone sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierki w stylu hard corps uprising czyli napieramy w prawo mamy różne bronie zbieramy jakieś dodatki i wtedy mamy lepsze strzelanie (może też być walka wręcz)

Jest coś takiego na PS3 ?? rzućcie tytułami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12 vs Uncharted 3 ?

Uncharted 3... Nawet nie ma co porównywać, bo nie ma czego. Jak wolisz kopać piłkę wybierasz FIFE a jeśli kręci cię akcja i przygoda wybierasz Uncharted ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dwie różne gry. Osobiście wybrałabym U3, ponieważ w tę grę trzeba zagrać, a Fifa jak co roku wyjdzie nowa biggrin.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu kupiłbym Uncharted (bardzo dobra cena teraz) i poczekał na Fifę Street nową:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Posprzedawałem kilka gier i mam 250 złotych, więc jak widzicie cena nie gra roli.

Chciałbym DŁUUGĄ grę, najlepiej akcji, TPS, ze znośną grafiką, świetną fabułą:)

Mówię, że mam wszystkie wymiatacze 2011 roku typu Skyrim, U3, Saints Row...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Może Portal 2, Socom Special Forces (gra nie jest taka zła, jak piszą), Resident Evil 5, Killzone 2/3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Posprzedawałem kilka gier i mam 250 złotych, więc jak widzicie cena nie gra roli.

Chciałbym DŁUUGĄ grę, najlepiej akcji, TPS, ze znośną grafiką, świetną fabułą:)

Mówię, że mam wszystkie wymiatacze 2011 roku typu Skyrim, U3, Saints Row...

Ja polecam Ci Red Dead Redemption.

Bardzo fajna gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Posprzedawałem kilka gier i mam 250 złotych, więc jak widzicie cena nie gra roli.

Chciałbym DŁUUGĄ grę, najlepiej akcji, TPS, ze znośną grafiką, świetną fabułą:)

Mówię, że mam wszystkie wymiatacze 2011 roku typu Skyrim, U3, Saints Row...

Długa gra z ciekawą fabułą... A może jeden tytuł i ciągła jego kontynuacja ? Dobrym przykładem jest Assasin's Creed która posiada już 4 części i każda jest kontynuacją zakończonej przygody. Fabuła jest świetna jak i inne ważne cechy gry.

InFamous tytuł równie świetny i super fabuła. Rozgrywka bardzo podobna do Assasina.

RDR - Absolutnie fenomenalna gra... Świetna fabuła, ogromny świat... Coś w stylu, GTA na dzikim zachodzie :D

Heavy Rain - świetna przygodowa gra, z zaskakująco dobrą fabułą.

Seria Killzone - Takie Call of Duty wyłącznie na PS3, lecz ze znacznie lepszą fabuła...

Trylogia God of War- Co by tu dużo nie mówić, jedne z najlepszych slasherów w jakie grałem. Dodatkowo występuje tam jedna z moich ulubionych postaci z gier (zaraz za Dante z DMC)<br style="font-size: 13px; ">

Metal Gear Solid IV: Guns of the Patriots - tu już kwestia względna, bo nie każdy musi mój entuzjazm podzielać. Jedynki z PSX'a nie przebija, ale to i tak piękne zwieńczenie tej legendarnej serii.

To tak ode mnie... Nie wiem czy pomogłem ale chociaż spróbuję ;)

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jak pomogłeś? Według Ciebie wszystkie gry są idealne :P

Haha... :D

Bo te tytuły, po prostu są niemalże idealne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że posiadam wszystkie wymienione tu tytuły z wyjątkiem Killzone'a. A co do kontynuacji, to szukałbym jakiejś dobrej, ciekawej serii, niekoniecznie dokończonej :) AC mam, Hr mam, RDR mam, God of War mam, MGS jakoś mnie nie ciągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, to też mam:P

Nie określiłbym tego RPG, chociaż rozwój postaci jako taki jest, questy poboczne niby sa, ale ja to bym bardziej nazwał slasherem z elementami RPG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że posiadam wszystkie wymienione tu tytuły z wyjątkiem Killzone'a. A co do kontynuacji, to szukałbym jakiejś dobrej, ciekawej serii, niekoniecznie dokończonej :) AC mam, Hr mam, RDR mam, God of War mam, MGS jakoś mnie nie ciągnie...

No to nie jesteś lalikiem jeśli chodzi o gry ;] Poznałeś smaczek dobrych tytułów i teraz dość ciężko ci będzie pomóc. Co by tu jeszcze zostało...

-Deus Ex

-Batman

-Yakuza 3/4

Hymm... Nic mi nie przychodzi więcej namyśl. Najlepiej poszperaj w recenzjach a znajdziesz coś dla siebie ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos by polecil jakies luzne wyscigi? Motorstorm apocalypse warto pograc czy moze cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos by polecil jakies luzne wyscigi? Motorstorm apocalypse warto pograc czy moze cos innego?

Jeżeli chodzi o luźne wyścigi, to chyba nie znajdziesz nic lepszego jak Motorstorm: Apocalypse ;). Świetna gra, naprawdę warto. Co do innych wyścigów, niekoniecznie luźnych to polecam Gran Turismo 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos by polecil jakies luzne wyscigi? Motorstorm apocalypse warto pograc czy moze cos innego?

Burnout Paradise. Masa grania w singlu i genialny multiplayer. Do tego bardzo przyjemne trofea i łatwa platyna. Używki chodzą po 30-40 zł, bierz bo naprawdę warto! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się składa, że posiadam wszystkie wymienione tu tytuły z wyjątkiem Killzone'a. A co do kontynuacji, to szukałbym jakiejś dobrej, ciekawej serii, niekoniecznie dokończonej :) AC mam, Hr mam, RDR mam, God of War mam, MGS jakoś mnie nie ciągnie...

No to zostaje Prince of Persia Trilogy (Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony) + Prince of Persia Zapomniane Piaski + Prince of Persia :)

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daray zastanawiam się nad tym tytułem, masz?

czy to jest RPG, i ile wymaga czasu przejście?

Mam nawet platynę. Naprawdę bardzo fajna gra, podobała mi się dlatego ją tak polecam :) Mimo iż głównie sieka się orki czy gobliny(ewentualnie trolle) to nie jest to w ogóle nużące, a na dodatek można grać kampanię lokalnie z jedną osobą lub online z dwoma. A niektóre lokacje kopią po jajkach i nie pozwalają się podnieść(misja na górze z amią orków maszerującą w dolinie). I wcale nie trzeba być fanem Tolkienowskiej twórczości, wątek drużyny pierścienia wprawdzie przewija się w czasie gry i nawet spotkamy parę znajomych postaci, ale nie wpływa to w ogóle na nasza rozgrywkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto killzona 3 za 45 zl? na ile mniej wiecej starcza singiel - nie jestem wyjadaczem, gram zazwyczaj na posrednim poziomie trudnosci, czy multi wymaga jakiegos online passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×