Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie chciał bym kupić jedną z teraz wychodzących gierek ale nie wiem jaką Kingdoms of Amalur, The Darkness 2, SSX, UFC3 a może macie jeszcze jakieś inne obojętny jest gatunek najbardziej liczy się aby na długo mi starczyła i w miarę możliwości była w PL. Polecajcie też gry które dopiero wyjdą ale do końca lutego początek marca

No i oczywiście te które juz wyszły ale w miarę najnowsze

Mass Effect 3 - marzec

Risen 2 - kwiecień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ponownie! A warto kupić Fight Nighy Champion bo zamiast UFC2010 wolałbym kupić od razu UFC 3 jak stanieje?

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! A warto kupić Fight Nighy Chamption bo zamiast UFC2010 wolałbym kupić od razu UFC 3 jak stanieje?

Fight Nighy Chamption to boks a UFC to MMA więc różnią się i to sporo. Mi bardziej i tak odpowiada UFC 2010 zamiast Fight Nighy Chamption, jest więcej trików i ogólnie więcej zabawy ;-)

Rób jak uważasz, skoro się tym interesujesz to pewnie Fight Nighy Chamption cie też nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie! :D Dam Fight Night Champion i POP: Zapomniane Piaski, dostanę Uncharted 3 bez online passa... Brać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Lipa trochę, a tego FNC szkoda.. :P Dzięki za pomoc, nie wymieniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakbym dał AC2, ACB i FNC, dostałbym COD: MW3 + 60 zł ???? ;>

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakbym dał AC2, ACB i FNC, dostałbym COD: MW3 + 60 zł ???? ;>

Nie bierz tego bubla MW3.

Ale to oczywiście moja subiektywna ocena tej gry.

Edytowane przez Shady
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego bubla MW3.

Ale to oczywiście moja subiektywna ocena tej gry.

No a FNC i PES 10 za Uncharted 3 bez passa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakbym dał AC2, ACB i FNC, dostałbym COD: MW3 + 60 zł ???? ;>

Nie każdemu się podoba MW3 biggrin.gif. Ale oferta już lepsza od poprzedniej rolleyes.gif. Za te 60 zł też da się wyrwać jakąś fajną gierkę. Podsumowując - jak Ci się podobały poprzednie CODy to bierz.

@UP

down.gif Nie, szukaj U3 z online passem biggrin.gif

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a FNC i PES 10 za Uncharted 3 bez passa????

Dość dobra oferta.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym dał AC2, ACB i FNC, dostałbym COD: MW3 + 60 zł ???? ;>

ja chetnie od ciebie odkupie te gierki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie od ciebie odkupie te gierki

Nie chcę sprzedawać, tylko wymieniaC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta MW3 + 60zł dość ciekawa, ja bym się wymienił skoro chcesz wymieniać te gry. MW3 na prawdę nie jest taki zły jak niektórzy mówią, byłem przeciwnikiem cod'a, bo ten sam silnik i nie wiadomo co, ale przynajmniej jest płynie, bez ścinek i jest oczywiście fun! Mi się spodobało i nie żałuję, że wymieniłem AC:R na niego. Fajne jest też to, że Cod trzyma ładnie cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka grę RPG polecili byście komuś kto nigdy w gry z tego gatunku nie grał( żeby go nie zrazić ale zachęcić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ona zachęci mnie do tego gatunku bo szczerze powiem że nie grałem nigdy w gry typu rpg bo wydawały mi się nudne ale po wyjściu Skyrima postanowiłem spróbować ale na początek właśnie coś łatwiejszego no i w Pl bo z tego co wiem to jest tam sporo rzeczy do któryz znajomość języka się przyda rozwój postaci i w ogóle. Więc Dragon Age Początek ok spróbuję z nim mam tylko nadzieję ze mnie nie zrazi:-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka grę RPG polecili byście komuś kto nigdy w gry z tego gatunku nie grał( żeby go nie zrazić ale zachęcić)

Ja bym Ci zaproponował Kingdoms of Amalur:R, fakt że nie jest po polsku ale ja też średnio umiem angielski a większość rozumiem, nie ma tam skomplikowanych zdań.Co ważne w tej grze wszystko jest bardzo prosto rozwiązane, alchemia, blacksmithing, rozbudowa postaci, od razu wiadomo co do czego służy.Więc na pierwszego RPG jest jak znalazł.Oprócz tego ma bardzo dynamiczną walkę więc nie ma nudy.Sprawdź sobie na youtubie jak ta gra wygląda poczytaj recenzje, może Cie zaciekawi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a jaka grę RPG polecili byście komuś kto nigdy w gry z tego gatunku nie grał( żeby go nie zrazić ale zachęcić)

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w prawdziwego RPG, to może zamiast od razu w typowego role-play'a najpierw wybierz grę, która zawiera elementy tego gatunku. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem (o ile nie przeraża cię wysoki poziom trudności) będzie wybór Demon's Souls lub Dark Souls. Ewentualnie np. Darksiders(ile razy ja już tu tą grę polecałem :biggrin:). Te gry nie są typowymi RPG, ale zawierają np. elementy rozwoju postaci, który w tym gatunku jest jednym z kluczowych aspektów. Co prawda wszystkie te gry są tylko po angielsku, ale raczej nie ma problemów z ich zrozumieniem.

A z typowego RPG to może Deus Ex, Fallout 3(tu musisz wybrać między polską zwykła edycją a połataną i ulepszoną edycją GOTY po angielsku).

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w prawdziwego RPG, to może zamiast od razu w typowego role-play'a najpierw wybierz grę, która zawiera elementy tego gatunku. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem (o ile nie przeraża cię wysoki poziom trudności) będzie wybór Demon's Souls lub Dark Souls. Ewentualnie np. Darksiders(ile razy ja już tu tą grę polecałem :biggrin:). Te gry nie są typowymi RPG, ale zawierają np. elementy rozwoju postaci, który w tym gatunku jest jednym z kluczowych aspektów. Co prawda wszystkie te gry są tylko po angielsku, ale raczej nie ma problemów z ich zrozumieniem.

A z typowego RPG to może Deus Ex, Fallout 3(tu musisz wybrać między polską zwykła edycją a połataną i ulepszoną edycją GOTY po angielsku).

Deus Ex jako typowy RPG?? To chyba żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić Fifę 12 cena wychodzi 150 zł z przesyłką czy lepiej kupić Fifę 11 używkę widziałem na allegro stoją za nieco ponad 30 zł, czy Fifa 12 jest znacznie lepsza od 11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić Fifę 12 cena wychodzi 150 zł z przesyłką czy lepiej kupić Fifę 11 używkę widziałem na allegro stoją za nieco ponad 30 zł, czy Fifa 12 jest znacznie lepsza od 11 ?

Bierz 11... FIFA 12 to tylko lekki lift 11, zmienili troszkę poruszanie postaci, przepychanie i takie tam pierdółki. Dla fanów pewnie 12 to obowiązek ale ja bym w życiu nie dał tyle za fife ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×