Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Główną zmianą jest system gry w defensywie, odbioru piłek itp. Na pewno jest więcej zmian niż tylko kosmetyczne. Wydaje mi się, że jeżeli naprawdę kręci Cię granie na konsoli w piłkę to warto brać fifę 12. Jak masz okazjonalnie popykać sobie od czasu do czasu to może faktycznie lepiej opłaca się FIFA11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka grę RPG polecili byście komuś kto nigdy w gry z tego gatunku nie grał( żeby go nie zrazić ale zachęcić)

Odpuść sobie Demons's i Dark Souls. Jeśli nie lubisz bardzo trudnych gier i w RPG nie grałeś to daj sobie z tym spokój. Chociaż może zdobędziesz się na wyzwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić Fifę 12 cena wychodzi 150 zł z przesyłką czy lepiej kupić Fifę 11 używkę widziałem na allegro stoją za nieco ponad 30 zł, czy Fifa 12 jest znacznie lepsza od 11 ?

Dla mnie FIFA12 to przekombinowany crap. Nie chodzi akurat o nowy system obrony, bo to jest do wyuczenia, ale o gameplay całościowo. Wszystko w dwunastce jest gorzej wykonane niż w poprzedniczce, dużo gorzej. Dodatkowo stosunek jakości do ceny przemawia zdecydowanie na korzyść FIFY11. Jedynym plusem dwunastki są aktualne składy. Dlatego bierz jedenastkę i nawet się nie zastanawiaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 czy Aliens vs predator? Lub inna gra do 100 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te gry, które podałeś, są raczej 'średniej' klasy. Może zastanów się na Uncharted 1/2, InFamous, RDR, God of War, Heavy Rain, Killzone 2, LA Noire biggrin.gif.

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 czy Aliens vs predator? Lub inna gra do 100 zł.

Żadna z nich. Już lepiej wydać tą kasę na jeden z tytułów jakie podał Ci kolega wyżej. Możesz też chwilkę poczekać i dołożyć 20-30zł na Uncharted 3, a jak i to Ci nie odpowiada to już lepiej oddaj biednemu na ulicy niż wydać to na Crysisa bądź AVP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Crysis 2. Zajebisty singl z jeszcze lepszą muzyką. Do tego długi. Na dodatek piękna grafika. Gra zdecydowanie z tych lepszych, więc nie rozumiem komenatrzy kolegów wyżej.

EW. bierz killzone 3, do 100 zł to limitke nawet znajdziesz. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W killzona 3, 2, uncharted, infamous grałem. W crysisie 2 grałem tylko w multi i mi się podobało. A za 35 zł za używane Aliens vs predator z wliczoną przesyłką opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Nie bierz AvP, gra jest może tania, ale jest przereklamowana, grafika nawet z dx 11 nie zachwyca.Fabuła zawodzi, gra predatorem czy obcym nie daje żadnej satysfakcji. Crap... Bierz Crysisa 2, nie zawiedziesz sie, sam niedawno kupiłem. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W killzona 3, 2, uncharted, infamous grałem. W crysisie 2 grałem tylko w multi i mi się podobało. A za 35 zł za używane Aliens vs predator z wliczoną przesyłką opłaca się?

opłaca

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na nowych strojach i wykonanych już transferach to tak. Jeśli nie to kup sobie jedenastkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

krótka piłka - DJ Hero czy Battlefield 3 + Back to Karkand?

Dodam, że w BF3 nagrałem się sporo u kolegi, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Za to w DJ Hero nie grałem nigdy, ale korci mnie, szczególnie jeśli chodzi o repertuar ;)

Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

krótka piłka - DJ Hero czy Battlefield 3 + Back to Karkand?

Dodam, że w BF3 nagrałem się sporo u kolegi, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Za to w DJ Hero nie grałem nigdy, ale korci mnie, szczególnie jeśli chodzi o repertuar ;)

Jakie jest wasze zdanie?

Dj Hero... Gra dość fajna, super ścieżki dźwiękowe, w której na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i nawet interesujące sterowane. Ale gra posiada także mnóstwo wad jak np. Czasami kiepsko rozpisane piosenki no i to nadal tylko naciskanie przycisków w odpowiednim momencie.

Myślę że BF3 nie muszę ci opisywać skoro grałeś u kolegi ;)

Gdybym ja miał wybierać między tymi dwoma grami to znaczną przewagę ma BF3, ale może dlatego że gustuję w tego typu gier. Jeśli BF3 cię nie znudził i nadal bardzo do niego cię ciągnie, to polecam ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co wybrać, Władca Pierścieni - Wojna na Północy czy Dark souls ? Mój angielski nie jest na najlepszym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie ?

1.Czy nie grajac w batmana : AA , warto kupic AC? , podobnie z Assassinem czy da rade grac od Revelations?

2.Jaka gra w stylu zagadek kryminalnych np CSI (Heavy nie i L.A N. TEZ NIE )

3. Gierka w stylu Gothic , z dluga fabula , niedostepna na PC.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co wybrać, Władca Pierścieni - Wojna na Północy czy Dark souls ? Mój angielski nie jest na najlepszym poziomie

Nie wiem jak jest z Władcą Pierścieni bo nie grałem ale w Dark Souls brak angielskiego nie jest przeszkodą, nie ma tam zbytniej fabuły, więc to nie problem.Natomiast jest to trudna i bardzo czasochłonna gra.Jeśli jesteś zawzięty i lubisz wyzwania bierz Dark Souls, i będziesz się bawił świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć,

krótka piłka - DJ Hero czy Battlefield 3 + Back to Karkand?

Dodam, że w BF3 nagrałem się sporo u kolegi, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Za to w DJ Hero nie grałem nigdy, ale korci mnie, szczególnie jeśli chodzi o repertuar ;)

Jakie jest wasze zdanie?

To są dwie zupełnie inne gry. Battlefield to typowa strzelanka z super multi i ja ją polecam. W DJ Hero grałem tylko u znajomych, fajna gierka, ale na dłuższą metę nie zadowoliłbym się nią.

Edytowane przez Kamil_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War Collection czy Team Ico Collection ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc propozycje gier na prezent dla 6 latka (mogą być na move)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrym pomysłem jest chyba EyePet

moje dziewczyny dobrze się bawią przy tym tytule jest bardzo interaktywny zaskakuje pomysłami

do tego można zaliczyć jeszcze gry z serii Lego... jest Harry Potter, Batman, Piraci z Karaibów - mojego kumpla chłopaki w wieku 6-8 lat pogrywają w te tytuły

wielkie dzięki skupię sie chyba w takim razie na lego :)

plusik poleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War Collection czy Team Ico Collection ?

Obydwie :tongue:

Ja kupiłem najpierw GOD'a. potem ICO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.:biggrin:

Mam dylemat między dwoma gierkami

Dead Island vs RE 5

Wiem, że gierki mają podobny klimat, ale którą byście szczególnie polecili??

A jak wygląda sprawa fabuły, w którym dłuższa i ciekawsza??:smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.:biggrin:

Mam dylemat między dwoma gierkami

Dead Island vs RE 5

Wiem, że gierki mają podobny klimat, ale którą byście szczególnie polecili??

A jak wygląda sprawa fabuły, w którym dłuższa i ciekawsza??:smile:

Cóż, to zależy. Dead Island jest sandboxem, z otwartym światem, elementami RPG, i świetnym co-opem do 4 osób. Fabuła, tutaj jest, cóż taka sobie, jednak jeżeli lubisz tego typu gry gdzie chodzisz, i zbierasz cały czas kolejne zadania, do wykonania, zwiedzasz ładną wyspę, a do tego masz kumpla, a najlepiej kumpli do wspólnej gry, to będzie to bardzo dobry wybór.

RE5 - to gra akcji, w której strzelasz do zombiaków, nic w niej strasznego (w DI zresztą też ;) ), masz lepszą fabułę, ciekawszą, chociaż też nie jakomś zniewalającą, chyba, że jesteś fanem serii, i znasz wszystkie postaci, itp... Oprócz tego, masz całkiem ciekawy, tryb kooperacji, dla dwóch graczy, ale gra jest liniowa, zupełnie różna w założeniach od Dead Island.

Dobrze by było również, gdybyś miał kogoś do zabawy.

Jeżeli lubisz gry, o zombiakach, to obydwie są w sumie dobre, ale wybór należy do Ciebie. Musisz zdecydować co lubisz: Sandboxa RPG, gdzie głównie używasz bronii białej, z niezłą kooperacją i słabą fabułą.

Czy może liniową, strzelanine, z dziwnym modelem strzelania, niezłą fabułą, fajnym co-opem i niezłymi pomysłami.

I pamiętaj, żadna z tych gier nie jest horrorem. Powodzenia!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3, czy Dark Souls?

Wiem, że to dwie różne gry, ale jakie są Wasze odczucia?? Uncharted mam pod nosem w promocyjnej cenie, z drugiej strony grałem w Deamon's Souls i BARDZO mi sie podobała, ale bym musiał ją zamówić na allegro, a wieceie jak to jest z czekaniem :) Czlowiek by chciał już pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3, czy Dark Souls?

Wiem, że to dwie różne gry, ale jakie są Wasze odczucia?? Uncharted mam pod nosem w promocyjnej cenie, z drugiej strony grałem w Deamon's Souls i BARDZO mi sie podobała, ale bym musiał ją zamówić na allegro, a wieceie jak to jest z czekaniem :) Czlowiek by chciał już pograć ;)

Uncharted to super seria... Szczerze mówiąc Uncharted 3 jest bardziej ciekawe od Deamon's Souls chociaż to równie dobra i dużo dłuższa gra. Również uwielbiam rpg ale jednak Uncharted 3 nie mógłbym się oprzeć...

W dodatku teraz ten Uncharted 3 na euro.pl.com za te 99zł... Bierz chłopie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×