Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dam radę wymienić Uncharted 3 PL bez passa na Assassin's Creed: Revelation PL też bez passa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę wymienić Uncharted 3 PL bez passa na Assassin's Creed: Revelation PL też bez passa???

Uncharted 3 można kupić za 99zł nową a AC jest o jakieś 50zł droższa.

Szczerze mówiąc pewnie ciężko będzie ci znaleźć ochotnika na wymianę.

Wystaw na gametrade.pl a może trafi się chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze twierdzę, że pytania o gry używane są bez sensu. Przecież jeśli znajdzie jakiegoś taboreta to może i Fifę 09 wymienić na U3 w folii :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze twierdzę, że pytania o gry używane są bez sensu. Przecież jeśli znajdzie jakiegoś taboreta to może i Fifę 09 wymienić na U3 w folii :)

Bez przesady... Czasem trafi się jakaś okazja, ale przecież człowiek to istota rozumna ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Czasem trafi się jakaś okazja, ale przecież człowiek to istota rozumna ;>

Cytując klasyka:

"Dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów" ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i się trafiło ACR PL z edycji kolekcjonerskiej tylko w normalnym pudełku :P Za uncharted 3 oczywiście :)

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio zainteresowałem się tematem gier muzycznych (gitara czy DJ nie śpiewanie) ale na rynku jest dość dużo tytułów a ja nie jestem zbyt obeznany w tym temacie więc nie wiem od czego zacząć. Co polecacie? Żadnego sprzętu na razie nie mam. Myślałem nad DJ Hero ale się nieco wystraszyłem bo przeczytałem, że jest bardziej skomplikowana od Guitar Hero, niestety Guitar Hero jest ponad 100 zł droższe od DJ a nie wiem czy taki styl zabawy mi przypadnie do gustu. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze masz kilka poziomów trudności więc skomplikowanie to nie problem. Wybierz grę w której muza bardziej cię kręci. Obie serie są genialne.

Styl zabawy w obu seriach jest podobny wciskasz tylko przyciski, niby nic a jak cieszy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie jakiego typu grami są Resistance i Metal Gear Solid czy to takie skradanki gdzie roziązuje się jakieś zagadki no i oczywiście strzela czy może to coś innego oraz od jakiej części warto zacząć przygodę z tymi grami. Bo szukam gry z widoku 3 osoby gdzie można postrzelać ale żeby nie była ta gra w której chodzi tylko o strzelanie i pomyślałem że to takie gry jeżeli nie to może coś podpowiecie

To co napisał, kolega Resistance - FPS, klimat, multi

MGS - to przepiękna, cudowna seria, której osobiście jestem fanem. Na koniec MGS 4 płakałem, i to szczerze. Wspaniała fabuła, klimat, postacie, gameplay.

Ale do rzeczy, MGS to skradanka, wspaniała, rozbudowana, z bossami i strzelaniem, ale ogółem trzeba myśleć :D. Jest to zupełnie inna gra od Resistance, całkowicie. Jedna gra to strzelanka druga skradanka, zupełnie co innego.

Edytowane przez Jeremy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 10 nawet nie myśl... W 11 jest prawie wszystko dopieszczone. Nie mówiąc już o tym jak 10 jest sztywna... Tym razem nowsze, jest lepsze ;)

Dobra, dzięki wielkie, na wypłatę kupuję 11 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Poszukuję gry w stylu amerykańskiego futbolu. Niestety ta gra występuje pod wieloma nazwami. Ja znam tylko Madden, tak więc moglibyście napisać resztę tytułów i coś polecić??

Np. BackBreaker - może Ci się spodoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio zainteresowałem się tematem gier muzycznych (gitara czy DJ nie śpiewanie) ale na rynku jest dość dużo tytułów a ja nie jestem zbyt obeznany w tym temacie więc nie wiem od czego zacząć. Co polecacie? Żadnego sprzętu na razie nie mam. Myślałem nad DJ Hero ale się nieco wystraszyłem bo przeczytałem, że jest bardziej skomplikowana od Guitar Hero, niestety Guitar Hero jest ponad 100 zł droższe od DJ a nie wiem czy taki styl zabawy mi przypadnie do gustu. Co myślicie?

Guitar Hero jest super, mogę polecić. Według mnie warto wydać kasę.

Ja osobiście kupowałem tutaj: http://allegro.pl/ps3-guitar-hero-5-gra-gitara-od-reki-robson-i2161835340.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post, więc siemano wszystkim :)

Panowie a może i Panie ;) zostało mi na psn 61 zł do wydania. Co warto kupić za tą kwotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post, więc siemano wszystkim :)

Panowie a może i Panie ;) zostało mi na psn 61 zł do wydania. Co warto kupić za tą kwotę?

Oddworld Stranger's Wrath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post, więc siemano wszystkim :)

Panowie a może i Panie ;) zostało mi na psn 61 zł do wydania. Co warto kupić za tą kwotę?

Metal Gear Solid 4

Bezkonkurencyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry podobne do serii infamous polecili byście ?

Batman AA/AC, Spider Man 3: The Game, I am Alive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry podobne do serii infamous polecili byście ?

Jeszcze ,,The Saboteur'' i ,,Prototype''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry podobne do serii infamous polecili byście ?

Może Prototype, za niedługo wychodzi też druga część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytaj co Kaisus pisze, po co śmiecić niepotrzebnie temat.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj co Kaisus pisze, po co śmiecić niepotrzebnie temat.

Pisałem to w tym samym czasie co on, nie masz o co płakać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Mam jeszcze kilka pytań dotyczących gier muzycznych:

1. W trailerze DJ Hero 2 (www. youtube.com/watch?v=QQoQQegxthk ) zobaczyłem, że 1 osoba może śpiewać czy ta opcja jest też w DJ Hero 1?

2. Czy jak kupię np. taki zestaw: http://allegro.pl/gu...2148685153.html to potem wystarczy że kupię samą grę (np. http://allegro.pl/gu...2121676697.html )bez gitary a gitara będzie pasować?

3. Czy w Guitar Hero Warriors of Rock 1 gracz może też śpiewać jak w DJ Hero 2?

4. Czy do gier nie Activision np. http://allegro.pl/th...2119136011.html będzie pasować gitara od Guitar Hero i mikrofon Guitar Hero?

Sorki że aż tak dużo wypytuję ale w tym temacie nic nie wiem... Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako nowy witam wszystkich i życzę wesołych świąt i szczęśliwego 2026 roku. A teraz do rzeczy.

Będę wdzięczny za informację, jaka gra właściwie działa z kierownicą Suzuka SW-5050? Dostałem tą kierownicę z Need For Speed Carbon i ProStreet i na żadnej z tych gier nie działa właściwie. Dlatego pytam, bo chciałbym kupić od razu właściwą grę, a nie kilka kolejnych dla testów, z których w pełni nie skorzystam (jazda autem na padzie to lipa).

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki (najlepiej z doświadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako nowy witam wszystkich i życzę wesołych świąt i szczęśliwego 2026 roku. A teraz do rzeczy.

Będę wdzięczny za informację, jaka gra właściwie działa z kierownicą Suzuka SW-5050? Dostałem tą kierownicę z Need For Speed Carbon i ProStreet i na żadnej z tych gier nie działa właściwie. Dlatego pytam, bo chciałbym kupić od razu właściwą grę, a nie kilka kolejnych dla testów, z których w pełni nie skorzystam (jazda autem na padzie to lipa).

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki (najlepiej z doświadczenia).

podobno NFS: 2026 ma właściwie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×