Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dead Space 2 to taki pseudo horror (lepsza od poprzedniczki). Ja na twoim miejscu brałbym ME 2, a później ostrzył zęby na ME3, gdyż po ograniu demka stwierdzam, że gra jest naprawde dobra :tongue:

Pseudo horror?Człowieku chyba nie grałes w tą gre. To podaj mi jakis tytuł gry która według Ciebie jest horrorem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pseudo horror?Człowieku chyba nie grałes w tą gre. To podaj mi jakis tytuł gry która według Ciebie jest horrorem.

proste chyba, że jakbym nie grał to bym nie oceniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Dead Space 2 zajebista kontynuacja. Jedna z lepszych gier w jakie grałem =) Po demie ME3 jestem zdecydowanie na nie. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste chyba, że jakbym nie grał to bym nie oceniał

To prosze podaj jakieś argumenty przemawiające za tym że to jest jakiś pseudo horror. Oczywiście nie uważam że jest to gra przełomowa,ale ze świecą szukać takich tytułów ostatnimi czasy. Dla mnie horrorem nr 1 jest Silent Hill na PS one.Zaznaczam że nie jestem jakimś fanboyem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sireb blood curse jest też dobrym horrorem, ale dead space 2 i tak świetnie buduje klimat grozy, a czasami takie psychodele się dzieją =). Na dodatek fabułą jest interesująca a grafika jest świetna. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sireb blood curse jest też dobrym horrorem, ale dead space 2 i tak świetnie buduje klimat grozy, a czasami takie psychodele się dzieją =). Na dodatek fabułą jest interesująca a grafika jest świetna. =)

Dokładnie zgadzam sie z Tobą w 100%.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po raz wtóry,

napiszcie proszę, która z n/w gier dała wam więcej zabawy, dawniej nazywanej miodnością:

Soul Calibour 4 vs Mortal Combat 9;

a może lepiej poczekać na Mortal Combat Komplete Edition lub dozbierać do Soul Calibour 5 (choć wolę Vadera od Ezio)?

ciekawy jestem Waszych opinii,

pzdr. P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po raz wtóry,

napiszcie proszę, która z n/w gier dała wam więcej zabawy, dawniej nazywanej miodnością:

Soul Calibour 4 vs Mortal Combat 9;

a może lepiej poczekać na Mortal Combat Komplete Edition lub dozbierać do Soul Calibour 5 (choć wolę Vadera od Ezio)?

ciekawy jestem Waszych opinii,

pzdr. P.

Zdecydowanie gdybym był na Twoim miejscu zbierałbym na SC 5. To chyba najlepsza gra ze swojego rodzaju na PS3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dam AC2 GOTY i ACB PL (używane) dostanę FIFE 12 bez passa, warto??

Nie opłaca się, chyba że w ogólnie nie masz zamiaru wejść na neta.

Jednak według mnie nie ma sensu, spokojnie mógłbyś dostać nówkę z passem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dam AC2 GOTY i ACB PL (używane) dostanę FIFE 12 bez passa, warto??

Posprzedawaj oddzielnie ;) Dostaniesz 140zł i siup na allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mass Effect 2 czy Enslaved: Odyssey to the West?

Gry raczej się od siebie różnią, ale oba tytuły mnie interesują. Z tego co wiem, to ME2 zapewnia więcej godzin zabawy, jednak nie wiem ile w tym faktycznego grania a ile strat czasu wymuszonych koniecznością podróży przez pół mapy by się po coś wrócić, jak to w niektórych grach mamy. Będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Edytowane przez hurray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Skyrim

2. Demon Souls

3. Dark Souls

Którą z tych gier najbardziej możecie polecić?. Która z nich jest najbardziej warta kupna?

Interesują mnie tylko odpowiedzi na te wyżej wypisane przeze mnie gry, a nie gry typu RDR, GoW, itp.. (przyjdzie i czas na te gry też)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Skyrim

2. Demon Souls

3. Dark Souls

Którą z tych gier najbardziej możecie polecić?. Która z nich jest najbardziej warta kupna?

Interesują mnie tylko odpowiedzi na te wyżej wypisane przeze mnie gry, a nie gry typu RDR, GoW, itp.. (przyjdzie i czas na te gry też)

Ja bym wziął Skyrim (przy czym rozważ wersję na PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady.

Czy orientuje się ktoś, co zawiera Mafia 2 Additional Content Bundle?

Czy to jest kompletna gra + dodatki? Jeśli tak to jakie?

Bo widziałem na PSS Mafia 2 zza 99pln. Więc nie wiem, czy ta promocja, to na zestaw samych dodatków, czy cała gra.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Otóż jakie gry możecie polecić do 200 zł... Chcę ok 4 gierki.

Grałem/Gram LBP 2,Batman AA, U2, pes 11,RDR, BFBC 2, Dirt 2,Infamous,KZ3,UFC 10.

Co możecie polecić ??:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Skyrim

2. Demon Souls

3. Dark Souls

Którą z tych gier najbardziej możecie polecić?. Która z nich jest najbardziej warta kupna?

Interesują mnie tylko odpowiedzi na te wyżej wypisane przeze mnie gry, a nie gry typu RDR, GoW, itp.. (przyjdzie i czas na te gry też)

Bierz Dark Souls - świetny rpg, w dodatku teraz można wyrwać w atrakcyjnej cenie ;)

Witam mam pytanie. Otóż jakie gry możecie polecić do 200 zł... Chcę ok 4 gierki.

Grałem/Gram LBP 2,Batman AA, U2, pes 11,RDR, BFBC 2, Dirt 2,Infamous,KZ3,UFC 10.

Co możecie polecić ??:confused:

Od siebie bym polecił : God Of War 3, MGS 4(jeśli grałeś w poprzednie), Infamous 2(jeśli podobała się jedynka), spokojnie zmieścisz się w 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam warto kupić Skyrima? Ciekawa w ogóle ta gra i czy długo w nią pogram??

Długa i ciekawa, ale jeśli masz zamiar kupować nową to poczekał bym aż stanieje bo moim zdaniem nie jest warta swojej ceny

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa i ciekawa, ale jeśli masz zamiar kupować nową to poczekał bym aż stanieje bo moim zdaniem nie jest warta swojej ceny

Co ty mówisz... Gra stanowczo jest warta swojej ceny... Długa i ciekawa, porównując ją do niektórych gier za 200zł to Skyrim to miazga... Tak, 200zł to jest dużo ale jeśli chodzi o konkretną grę jak Skryrim, to te 200zł nie będą wyrzucone w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wymieniać Uncharted 3 PL bez passa na AC Revelations PL też bez passa???

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, polecam Dark souls z Zavi. Sam kupiłem i ze zniżką, którą dostałem w e-mailu na 10% pobrało mi z konta 70,52pln.

Poza tym, ponawiam pytanie.

Potrzebuję porady.

Czy orientuje się ktoś, co zawiera Mafia 2 Additional Content Bundle?

Czy to jest kompletna gra + dodatki? Jeśli tak to jakie?

Bo widziałem na PSS Mafia 2 zza 99pln. Więc nie wiem, czy ta promocja, to na zestaw samych dodatków, czy cała gra.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniać Uncharted 3 PL bez passa na AC Revelations PL też bez passa???

Jeśli nie robisz platyny, a ograłeś U3 i chciałbyś ograć ACR to tak :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio się zastanawiałem nad kupnem UFC Undisputed 3, i teraz pytanie czy się opłaca? Grałem w 2010 i powiem szczerze że spodziewałem się czegoś trochę lepszego, denerwowało mnie to że w 2010 był ograniczony system obrażeń, np. w pierwszej i drugiej rundzie spiorę kolesia mocnymi ciosami, a przyjdzie początek trzeciej rudny, przeciwnik dostaje jednego mocnego strzała i knock-out, czy jest też coś takiego w ufc 3 ? I jak się sprawdza multiplayer, na którym w 2010 nie mogłem pograć bo miałem używaną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, polecam Dark souls z Zavi. Sam kupiłem i ze zniżką, którą dostałem w e-mailu na 10% pobrało mi z konta 70,52pln.

Poza tym, ponawiam pytanie.

Potrzebuję porady.

Czy orientuje się ktoś, co zawiera Mafia 2 Additional Content Bundle?

Czy to jest kompletna gra + dodatki? Jeśli tak to jakie?

Bo widziałem na PSS Mafia 2 zza 99pln. Więc nie wiem, czy ta promocja, to na zestaw samych dodatków, czy cała gra.

Pozdrawiam B)

Additional Content Bundle, to wszystkie DLC jakie wyszły. Nie ma tutaj samej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×