Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Ja daj The Darkness Steelbook Limited Edition nowy foli a dostanę assassins creed2 oraz Batmana AC opłaca się

Oczywiście The Darkness II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Ja daj The Darkness Steelbook Limited Edition nowy foli a dostanę assassins creed2 oraz Batmana AC opłaca się

Oczywiście The Darkness II

Nieee... Ja bym się nie wymienił ;>

Ile taki The Darkness jest wart ? Zwykły z tego co widzę 200zł a teraz twój pewnie z 240zł.

Tak czy siak, nie opyla się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja The Darkness 2 ze steel dostałem za 200 zł.

Co do wymiany, jeśli ta osoba jest jeszcze dopłaci, to wtedy tak, jeśli nie to nie =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakimiś wyścigami.. Hot Pursuit i inne podobne Burnouty jakoś mnie nie bawią. Chce wyścigów na torach. GT5? Mam GT3 i do niej także chętnie wracam, stąd mój dylemat, czy wydawać kasę na kolejną część ;d Shift? Co polecacie? Dodam jeszcze, że f1 też odpada,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakimiś wyścigami.. Hot Pursuit i inne podobne Burnouty jakoś mnie nie bawią. Chce wyścigów na torach. GT5? Mam GT3 i do niej także chętnie wracam, stąd mój dylemat, czy wydawać kasę na kolejną część ;d Shift? Co polecacie? Dodam jeszcze, że f1 też odpada,

GT5 jest dobrą choć już troszkę przestarzałą grą, ale co do grywalności to nie ma co marudzić... GT5 jest grą na dłużej, sama kariera jest bardzo czasochłonna a potem jeszcze granie online... Hoho ;)

GT5 oczywiście polecam.

Shift 2 jest to również dobra gra, ale kurcze, jak to nfs niby jedziesz po torze ale 250 km/h na blacie a zakręt pokonujesz jak byś jechał 80 km/h troszkę w tym mało realizmu ale ja się przyzwyczaiłem, do do grafy to shift 2 wygląda ładniej od GT5 no ale w sumie nie ma się co dziwić, mnie NFS ani GT nie zawiódł więc obojętnie co weźmiesz, będziesz zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zależy co preferujesz. Symulacje czy arcade.

Jeśli to pierwsze to GT5. MASA aut, tras, świetna fizyka, i zmienne warunki atmosferyczne. Masa licencji, dodatkowych wyzwań i miodny multi.

Jesli arcade to shift 2, ew. the run. Jednak przy S2 lepiej się bawiłem. Świetna kamera z kasku, sporo aut i nawet sporo tras, które zajebiście wyglądają w nocy =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Additional Content Bundle, to wszystkie DLC jakie wyszły. Nie ma tutaj samej gry.

Dziękuję, o to mi właśnie chodziło. Plusa dodałem..

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chce kupić Motorstorm Apokalipsa czy warto? ktoś grał i jak byście ocenili tą grę?

A może warto kupić inną gre w podobnej cenie?

Edytowane przez mati9106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto !! Mam tą gre i bardzo mnie miło zaskoczyła. Jest ciut łatwiejsza niż poprzednie Motorstormy to na plus. Na trasie ciągle się coś dzieję nie sposób się nudzić. Bierz bez wahania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało bierz, cena niska, a gra dostarcza masę frajdy.Przez obniżenie poziomu trudności jest dla każdego :D . Singiel krótki, ale to przedsmak tego co czeka na ciebie w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.

Zastanawiam sie nad kupnem WARHAWK/BF Bad Company 2 i MoH Limited Edition.

Ktos mi pomoze wybrac? Prosze rowniez o uzasadnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź Bad Company 2. Świetna gra i nadal duża frekwencja w multi. Na pewno się nie zawiedziesz. Singiel średni.

MoH multi dość przeciętne, spędziłem tam może z 1,5h. Główną zaletą wersji limited była wcześniejsza dostępność do bety B3.... Singiel fajny, ale krótki.

Warhawk czy w to w ogóle jeszcze ktoś gra? Ta gra ma prawie 5 lat.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.

Zastanawiam sie nad kupnem WARHAWK/BF Bad Company 2 i MoH Limited Edition.

Ktos mi pomoze wybrac? Prosze rowniez o uzasadnienie.

Szczerze mówiąc mnie się najbardziej podoba MoH ;> Singiel mimo iż krótki, to na nudę tam narzekać nie będziesz, w multi pograłem też kilkanaście ładnych godzin, ogólnie po prostu przypadł mi do gustu.

BF BC2 jest równie dobre i szczerze mówiąc, grywalność jest dużo większa niż MoH, ale nie zbyt podobał mi się singiel.

Co do WARHARK'a nie wypowiadam się ponieważ nie grałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GoWa III lub GoW HD Collection masz dwie gry w cenie GoWa 3 polecam Heavy Rain świetna gra dubbing też jest bdb ja aktualnie przechodze Star Wars the force unleashed II jest krótki ale tytułem bardzo dobrym z tego typu też jest Darksiders kilkanaście godzin gry napisałeś że masz U2 a gdzie U1 ?? pomysłow jest sporo może assasins creed ktorys

Witam mam pytanie. Otóż jakie gry możecie polecić do 200 zł... Chcę ok 4 gierki.

Grałem/Gram LBP 2,Batman AA, U2, pes 11,RDR, BFBC 2, Dirt 2,Infamous,KZ3,UFC 10.

Co możecie polecić ??:confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam dwanaście (plus bonus) gier, po 6 tytułów, które już wyszły i które trzeba będzie mieć w swojej kolekcji:

1) Buzz! Świat Quizów - gra świetna dla całej rodziny,

2) Uncharted 3 - najlepsza obecnie grafika na ps3, wciągający film interaktywny z dużą ilością akcji.

3) Dirt 2 - najpiękniejsza samochodówka z Mitsubishi Lancer Evo X, najlepsze poczucie prędkości i świetna współpraca z kierownicą.

4) Dead Space - klimatyczny horror, który może przestraszyć.

5) Dead Space 2 - dopakowana powyżej gra.

6) Modern Warfare 3 - najlepszy, najbardziej filmowy fpp na rynku dziejący się we współczesnych czasach.

7) Assassin's Creed 3 - zwieńczenie wspaniałej trylogii.

8) Resident Evil 6 - gra, która może zdetronizować Uncharted 3

9) Max Payne 3 - filmowa strzelanka, warto rzucić okiem.

10) Dead or Alive 5 - nie mogło zabraknąć bijatyki, najlepsza dla tych, co nie mają czasu na długie treningi by efektownie grać.

11) Final Fantasy Versus XIII - RPG w japońskim najlepszym wydaniu

12) The Last Guardian - Shadow of Colossus obecnej generacji.

bonusem jest The Last of Us - najlepsi z najlepszych, czyli Naughty Dog robią ostateczną grę na PS3

A Królem jest PC, na którym hula Unreal Engine 3.975, tego graficznie nawet Metro: Last Night nie pobije.

Nie żeby co, niech Ci będzie, masz swój gust, w sumie prawie nic nie brakuję, no może oprócz RDR'a(!!!), ale powód dla którego tu piszę, to opis Max Payne 3. "Filmowa strzelanka, warto rzucić okiem" - poważnie? AHH!!! Seria Max Payne to coś więcej jak tylko, filmowe strzelanki. To piękna, wspaniała, poruszająca seria! ;) Może, trochę przesadzam, ale to naprawdę świetne gry.

Tak swoją drogą, dlaczego wymieniasz, gry które jeszcze nie wyszły 0.O. A pozatym, pod jakim kur...de względem, Resident Evil 6, ma zdetronizować Uncharted 3, bo nie ogarniam? :) Chyba, że pod względem grafiki, chociaż nie liczył bym na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem konsolę i mam pytanie:)

Z gier mam : UFC 2010, Fight Night 4, KIllzone 2.

Nie chcę nic z nowości ze względu na cenę.

Co byście polecili, najbardziej kultowe gry na PS3. Gry w które każdy nowy posiadacz konsoli musi zagrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Kupiłem konsolę i mam pytanie:)

Z gier mam : UFC 2010, Fight Night 4, KIllzone 2.

Nie chcę nic z nowości ze względu na cenę.

Co byście polecili, najbardziej kultowe gry na PS3. Gry w które każdy nowy posiadacz konsoli musi zagrać:)

Uncharted

Uncharted II

God of War 1, 2, 3

Red Read Redemption

Gran Turismo 5

Heavy Rain

Killzone 2

Tekken 6

DiRt 2

Modern Warfare 2

inFamous

Resistance

Prototype

BioShock

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Assasin's creed (seria)

Yakuza 3/4

MotorStorm

Metal Gear Solid 4

GTA 4

Saints Row 2 (całkiem fajny)

Just Cause 2 ( jeśli lubisz wszystko demolować)

Duke Nukem Forever

Pewnie czegoś zapomniałem... Ale i tak tyle tytułów pewnie ci wystarczy. Są to tanie i dobre gry ;)

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

  Na ps3 to zdecydowanie : Uncharted 1,2,3, Gow 1,2,3 + te dodatkowe 2, Heavy Rain, Siren Blood Curse, GT5, Darkness 1 i 2, Killzone 2 i 3, Resistance 1,2,3, Saints row 3, TES OBLIVION i SKYRIM, Demons i Dark Souls. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaisus ale dałeś czadu wystarczy wystarczy:) kilka tytułów znam.

A jaki horror byś polecił ( bardzo bardzo mnie się podobał Resident Evil 4 na ps2)?

owNeD.bY.NeVA - nad resistance się zastanawiałem, te 5 ostatnich tytulów w Twojej liście 1 raz słyszę:)

ale mi nie idzie ta edycja Przepraszam.

A jaka strzelanka dla osoby która która nie gra w takie gry.

Resistanse, Metal GS 4,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Killzone 2, 3

Uncharted 1, 2, 3

Imo najlepsze

Horror - Siren blood Curse

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaisus ale dałeś czadu wystarczy wystarczy:) kilka tytułów znam.

A jaki horror byś polecił ( bardzo bardzo mnie się podobał Resident Evil 4 na ps2)?

owNeD.bY.NeVA - nad resistance się zastanawiałem, te 5 ostatnich tytulów w Twojej liście 1 raz słyszę:)

ale mi nie idzie ta edycja Przepraszam.

A jaka strzelanka dla osoby która która nie gra w takie gry.

Resistanse, Metal GS 4,

Tak, podał on dobre tytuły ale np. Skyrim 200zł, SR3 170zł a przecież chcesz tanie ;) Demon's i Dark Souls to gry RPG które są bardzo trudne... Ale jak lubisz coś takiego to polecam.

Z Horrorów to Dead Space 2, Dead Island i RE5 oczywiście też.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D/D Souls nie są takie trudne jak się maluje te gry więc nie przesadzajmy.. Owszem wymagają umiejętności ale cały ten hype o poziomie jest przesadzony..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie tańsze tytuły bo konsola to spory wydatek:)

Dziękuję Wam bardzo za pomoc myślałem, że dostanę po głowie za takie pytanie, bo można było przeczytać 55 stron i mieć odpowiedz:)

A dead space 1 wartko kupić bo nie grałem:)

RPG warto mieć chętnie się przekonam czy lubie takie gry:) dzięki za ten tytuł:)

Edytowane przez andrzej_1945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tańsze tytuły bo konsola to spory wydatek:)

Dziękuję Wam bardzo za pomoc myślałem, że dostanę po głowie za takie pytanie, bo można było przeczytać 55 stron i mieć odpowiedz:)

A dead space 1 wartko kupić bo nie grałem:)

Nawet, nawet. Dwójeczka mi się bardzo podobała, jedynka również jest niezła. Dobra fabuła, jest klimat i całkiem dobra grafika.

Ogółem polecam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×