Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek kopernik czyli dostane zadania od kopernika? wow ale przeczytałem recenzje i chyba zakupie RDR ale co do RDR czy mozna tam po prostu zabijac cywili i tak dalej jak w GTA wkońcu to produkt R* RockStar

Masz tam dwie opcje grania: zły i dobry. Jak będziesz zabijał cywili, staniesz się złym. Wpłynie to na to jak inni będą cię postrzegać oraz na zniżki w sklepach... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) chyba wybiorę tą 1 opcje xD

Dzięki wszystkim za pomoc :)

P.S jest polska wersja tej gry lub czy można właczyć polskie dialogi?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety RDR tylko po angielsku ale jak masz opanowany w stopniu podstawowym to nie powinno byc problemu (przecież nie musisz rozumiec słowo w słowo co mówią w dialogach liczy sie sens i ogóle rozumienie zdania). Mówiłem ze RDR sie spodoba :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu ogarniesz... :) Kurde jak tak to czytam to mam ochotę na kolejne podejście do RDR :P

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować!!! :biggrin:

No, dogadałem się. Jeśli kod nie działa dają nowy! :)

Czołem, co dokładnie Ci odpisali, bo mnie też ten temat interesuje? Czy kod Cerbersusa z nówki zadziała, czy też będę musiał do nich pisać o podesłanie nowego (trzeba paragon z zakupu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragonu im nie podeślesz bo nie bedzisz rozmawiał po polsku tylko po angielsku więc jak by chcieli aby wysłać paragon musiał byś to zrobić za granicę. Jak gadałem z nimi to wystarczy podesłać swoje psn id oraz kod oni sprawdzają czy nie kłamiesz że nie działa i że go u siebie wpisywałeś i jak jest wszystko ok( czyli nie działa i ich nie oszukujesz) to wysyłają kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragonu im nie podeślesz bo nie bedzisz rozmawiał po polsku tylko po angielsku więc jak by chcieli aby wysłać paragon musiał byś to zrobić za granicę.

Jest takie urządzenie jak skaner.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragonu im nie podeślesz bo nie bedzisz rozmawiał po polsku tylko po angielsku więc jak by chcieli aby wysłać paragon musiał byś to zrobić za granicę. Jak gadałem z nimi to wystarczy podesłać swoje psn id oraz kod oni sprawdzają czy nie kłamiesz że nie działa i że go u siebie wpisywałeś i jak jest wszystko ok( czyli nie działa i ich nie oszukujesz) to wysyłają kod

Dokładnie, tego samego się dowiedziałem. Miły kontakt i widać, że interesuje ich niezadowolony gracz... Za to EA Polska to jest jedna wielka ch****a.... Grzecznie się pytam czy dostanę nowy kod, a oni odpisują: ''Wiedział Pan, że kod w grze jest nieaktywny, a mi to dokonał Pan zakupu, więc wszystko w tej sprawie jest jasne." Popierniczeni ludzie... :ermm:

Jest takie urządzenie jak skaner.

Obudźcie się! Grę mogłeś kupić przez allegro, albo używaną z nieruszanym kodem, więc skąd masz wziąć paragon? :laugh2:

A prawo do kodu Ci się należy, bo za niego zapłaciłeś...

Edytowane przez Rastafaraj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie urządzenie jak skaner.

Dzięki tobie cały mój światopogląd uległ zmianie naprawdę nie wiedziałem że isnieje coś tak nowoczesnego jak SKANER. tylko jest jeden problem bo mi nie chodziło o samą wysyłkę a o to że po co im paragon z polskiego sklepu jak kupujesz grę w polsce to z polskiej dystrybucji więc powiedza tylko: ,,proszę zgłosić się do sklepu w któym pan/i kupowała tam pomogą"
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, co dokładnie Ci odpisali, bo mnie też ten temat interesuje? Czy kod Cerbersusa z nówki zadziała, czy też będę musiał do nich pisać o podesłanie nowego (trzeba paragon z zakupu)?

Nówkę zamówiłem, dostanę w piątek. Dam znać czy dalej działa... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówkę zamówiłem, dostanę w piątek. Dam znać czy dalej działa... :P

Ok, będę zobowiązany. Daj znać w tym temacie, albo na prive'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tobie cały mój światopogląd uległ zmianie naprawdę nie wiedziałem że isnieje coś tak nowoczesnego jak SKANER. tylko jest jeden problem bo mi nie chodziło o samą wysyłkę a o to że po co im paragon z polskiego sklepu jak kupujesz grę w polsce to z polskiej dystrybucji więc powiedza tylko: ,,proszę zgłosić się do sklepu w któym pan/i kupowała tam pomogą"

No ale nie mów, że paragonu nie można wysłać, bo sam raz do Blizza musiałem posłać jak klucz do dodatku nie działał.

To niestety jest smutną prawdą i to nie tylko w polsce tak jest. Jak grałem w WoW'a to znajomi z gildii mieli często takie problemy i często było to związane z naszą ulubioną firmą - a to jakiś kodzik nie działał, a to w nówce instrukcji brakowało, raz nawet był przypadek, że komuś tam Simsy nie działały. Napisał maila do sklepu (kupował przez jakiś internetowy w Stanach) odesłali go do EA. EA stwierdziło, że to wina sklepu. Sklep twierdził, że płyta nie mogła być naruszona i to na pewno wina wydawcy. I tak krązył i krązył aż mu się znudziło i olał całą serię. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie mów, że paragonu nie można wysłać, bo sam raz do Blizza musiałem posłać jak klucz do dodatku nie działał.

To niestety jest smutną prawdą i to nie tylko w polsce tak jest. Jak grałem w WoW'a to znajomi z gildii mieli często takie problemy i często było to związane z naszą ulubioną firmą - a to jakiś kodzik nie działał, a to w nówce instrukcji brakowało, raz nawet był przypadek, że komuś tam Simsy nie działały. Napisał maila do sklepu (kupował przez jakiś internetowy w Stanach) odesłali go do EA. EA stwierdziło, że to wina sklepu. Sklep twierdził, że płyta nie mogła być naruszona i to na pewno wina wydawcy. I tak krązył i krązył aż mu się znudziło i olał całą serię. :)

Ile lat temu to było??? :P

Ja to mam wrażenie, że im się po prostu nie chce pomagać... W końcu co tam, jeden niezadowolony klient...

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie twierdzę że nie można tylko ,,PO CO"? się w to bawić :biggrin:

wystarczy powiedzieć że kod nie dziła i wtedy już nie odsyłają cię do sklepu tylko sami to rozwiązują. przynajmniej u mnie tak było jak załatwiałem mass'a2 w ea amerykańskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie twierdzę że nie można tylko ,,PO CO"? się w to bawić :biggrin:

wystarczy powiedzieć że kod nie dziła i wtedy już nie odsyłają cię do sklepu tylko sami to rozwiązują. przynajmniej u mnie tak było jak załatwiałem mass'a2 w ea amerykańskim

A ile to wszystko trwało? Jak oni Ci ten kod podali???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trwało tyle że sprawdzili czy faktycznie wpisywałem kod czy czasem nie ściemniam podałem in ten kod i swój psn id i po tym ziomek napisał żebym podał maila i na niego wyslą odpowiedz z kodem grzecznie przeprosił za utrudnienienia i tyle. Maila dostałem i kod działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo. chcę sobie zakupić jakąś nową gierke. do wyboru mam 3 gry.

dark souls. Dodam iż to będzie moja pierwsza gra rpg na ps3.

mass effect 3. grałem w 2 na pc, w 3 demo na ps3. dalej są takie spadki animacji w pełnej wersji, jak w demie?

castlevania lord of shadow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz dark souls!!! wspaniały i nietuzinkowy tytuł który "wessie" cie na długie godziny...

mass effect 3 to gra dobra ale do dark souls jej daleko pod każdym względem oraz tak na ps3 spadki animacji są paskudne wręcz...

castlevania = 100% slasher i 0 tego za co osobiście kochałem klasyczne odsłony... Jako sieczka tytuł bardzo dobry jako kolejna castlevania bardzo średnio...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej polecił Castlevanię, naprawdę dobra gra, długa i ładna graficznie. Dark Souls może się okazać za trudne, wielu ludzi płacze z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez z tych 3 na poczatek bralbym Castlevanie, chyba ze ME2 Ci sie bardzo podobal, wtedy ME3 to must have. Castlevania jest bardzo neutralna i mega wciagajaca. Osobiscie podobala mi sie bardziej niz GoW, jedna z tych niedocenionych gier, ktore poziom maja naprawde wysoki.

Co do Dark Souls, to identyczne zdanie jak poprzednik, w dodatku to Twoja pierwsza gra rpg na ps3, nie wiem czy w ogole duzo grasz, ale Dark Souls wymaga precyzji i obycia z padem, jesli masz krotko konsole to najpierw sobie zagraj w cos lajtowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie porównujecie castlevanie do gowa ;p i tu moje największe "wonty" do tej gry...

Chciałbym gowa wziąłbym gowa a chciałem castlevanię - dostałem dłuższego gowa...

dlatego dla fanów starszych odsłon - to zupełnie inna gra niż reszta serii...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niezupelnie Castlevania to dluzszy GoW, bo gry maja niewiele wspolnego oprocz ujecia kamery. W castlevanii naprawde mozna poczuc nadzieje, ze cos ma wyzszy sens, system walki podobny ale nie do konca, zagadki w Castle tez daja rade. Generalnie Castle wydala mi sie bardziej rozbudowana z wiekszymi mozliwosciami niz GoW, w GoWie liczy sie mega akcja, w Castle nie do konca. Dlatego jesli ktos woli sie zrelaksowac Castle jest dla niego. GoW to adrenalina i mordownia non stop przez cala gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×