Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Po dychaczu krąży infamous na gt.

Na pewno nie pudełkowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pudełkowe ;)

A czym sie rozni gra pudelkowa od niepudelkowej:) Oprocz pudelka?:D Fun jest ten sam, a mozna miec za tanie pieniadze. Chyba, ze bardzo potrzebujesz do kolekcji. Ja akurat takich nie robie. Takze za tanie pieniadze, mozna miec super gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z

Na pewno nie pudełkowe ;)

Za 10zł to może bez przesady za tyle nawet Lost'ów( u mnie a play&go widziałem za 15zł) nie dostaniesz ale za 25zł kupiłem wersje pl więc tez nie dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko i na temat - NCAA FOOTBALL 11 czy MADDEN NFL 2011??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się między Driver: San Francisco, a Twisted Metal. Bez znaczenia model jazdy. Moje priorytety zaczynając od najważniejszego to:

1. fun - miodność gameplay'u

2. grafika

3. fabuła

4. reszta pierdół

Aha i gdzie najtaniej można wyrwać Driver'a albo Twisted Metal'a w wersjach PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to allegro:) No i Driver jest na ta chwile duzo tanszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Resistance 2, ale i tak nie będę w nią grał przez najbliższy czas bo mam inne tytuły do ogrania. Pytanie będzie brzmieć czy tą serię warto zacząć od części pierwszej ?

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy nie przeraza Cie brak trofkow:) bo gra sama w sobie jest calkiem ciekawa. Zalezy wszystko od tego jak bardzo chcesz poznac fabule nim przejdziesz do czesci 2. Mozesz tez doczytac gdzies na wikia o fabule i zaczac sobie od 2 czesci. Od Ciebie wszystko zalezy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mroczas87 - to teraz poproszę o dłuższe porównanie co i dlaczego ;D

Generalnie futbolem się nie interesuję. Lubię to w wydaniu konsolowym, a teraz dodatkowo poczułem chęć gry, przez serial Friday Night Lights. Zależy mi na gameplay-u i mniejszej zawiłości taktyczno-specjalistycznej wiedzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mroczas87 - to teraz poproszę o dłuższe porównanie co i dlaczego ;D

Generalnie futbolem się nie interesuję. Lubię to w wydaniu konsolowym, a teraz dodatkowo poczułem chęć gry, przez serial Friday Night Lights. Zależy mi na gameplay-u i mniejszej zawiłości taktyczno-specjalistycznej wiedzy :biggrin:

To jak porownywac Fife i Pes'a: inny gameplay, inna liga, inna plynnosc dzialania. Jesli ktos raz stwierdzi, ze mu bardziej podchodzi fifa, to ciezko go przekonac do PES'a i na odwrot. Ja zawsze gralem w madden/jesli juz gralem. I dlatego bralbym Maddena.

Madden jest bardziej przystepny dla poczatkujacych, ncaa dla zagorzalych fanow. Przynajmniej tak mi sie wydaje:) Bo zaraz mnie ktos moze zjechac:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tur16:

a ja polecę patriotycznie: walić tych pozerów z usa w tych "gejowych" kaskach i naramiennikach , jedyny prawdziwy męski sport i dosyć dobra gra tematyczna(mi się podoba ) to:

gra bez fajerwerków ale dla fana dbrych męskich sportów must have! :biggrin:

przez pewien czas amatorsko się w ten sport bawiłem (do dziś jedyna dyscyplina sportowa dla której wykupiłem pakiet canal + sport) i sama gra oddaje klimat rzeczywistych starć i na konsolach jest jedyną alternatywą.

Grafika jest brzydka ale gameplay miodny strasznie!i nie ma to jak szkocją ubić francje (2 najlepsze reprezentacje - no może jeszcze anglia, tamtego sezonu),

ps. tylko arka gdynia rugby biczes!! :biggrin:

ps2. ciekawe kiedy my się doczekamy oficjalnie reprezentacji:jakby wziąć chłopaków z Gdyni, pomieszać z tymi Gdańszczanami i polać sosem Łodzi całkiem nieźle mogłoby wyjść !!!!!!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Avatar na Blu Ray 3D, który to nowy oraz zafoliowany na popularnym serwisie aukcyjnym wyszedłby z dwieście złotych, jakaś nowość z gier, czy może dwie gry z edycji platynowej lub Classics HD?

Dodam, iż posiadam już Avatara na BD, jednakże nie w 3D, co jak wiemy stanowi siłę napędową tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pograć czy obejrzeć sobie film ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tym razem proszę o zdecydowanie za mnie, w sensie, co zrobili by inni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podam może numer konta ;)

Skoro już oglądałeś Avatara i go posiadasz, to wydaje mi się, że nie ma sensu nabywać kolejnej kopii - nawet dla 3D...

Ciężko dobrać jakieś gry nie znając gustu tej osoby - jeśli nie grałeś, to polecam Deus Ex'a - mimo, że grałem w niego na PC, to gram kolejny raz tym razem już na konsoli - gra jest naprawdę świetna...

Ewentualnie coś z kontynuacji (bo nie widzę ich w Twoich trofeach) - Batman AC, albo ME3...

A z nowości to Ridge Racer Unbounded albo Devil May Cry HD Collection...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podam może numer konta ;)

Heeh, dobre... :)

Dzięki za wyczerpującą rozpiskę, napewno wezmę ją pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy nie przeraza Cie brak trofkow:) bo gra sama w sobie jest calkiem ciekawa. Zalezy wszystko od tego jak bardzo chcesz poznac fabule nim przejdziesz do czesci 2. Mozesz tez doczytac gdzies na wikia o fabule i zaczac sobie od 2 czesci. Od Ciebie wszystko zalezy.

To tylko 25 zł, można wybaczyć trofiki dla fabuły, w przyszłości Resistance 3 bo już jest tanio i będzie przy okazji ładnie się prezentować na półce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad 3 fps-ami a mianowicie:

-crysis 2

-medal of honor

-cod black ops - ten tytuł mnie jakoś najbardziej kręci, czytałem że najlepsze ze wszystkich codów i na yt widziałem te multi z zombiakami i dosyć fajnie to wygląda :D

Co najbardziej polecicie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad 3 fps-ami a mianowicie:

-crysis 2

-medal of honor

-cod black ops - ten tytuł mnie jakoś najbardziej kręci, czytałem że najlepsze ze wszystkich codów i na yt widziałem te multi z zombiakami i dosyć fajnie to wygląda :biggrin:

Co najbardziej polecicie ?

Black Ops... chociaż MW1 i tak jest lepsze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad 3 fps-ami a mianowicie:

-crysis 2

-medal of honor

-cod black ops - ten tytuł mnie jakoś najbardziej kręci, czytałem że najlepsze ze wszystkich codów i na yt widziałem te multi z zombiakami i dosyć fajnie to wygląda :biggrin:

Co najbardziej polecicie ?

Black Ops.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×