Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

nie bierz mk vs dc to straszny shit jest... Grałem od razu po premierze, raz story przeszedłem, chwilka w practice i stwierdziłem że to gówno nie gra... A szkoda gdyz zapowiadała się co najmniej dobrze... Odnośnie t6, niby fajnie ale na rynku jest masa w tej chwili lepszych bijatyk.

3d - sc4, sc5, tekken:dr - z psnu czy nawet hybryda są lepsze od t6

2d - ssf4, sfxt, marvel vs capcom 3

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy lubi chłopak chodzone czy typowe versusy. Jeśli chodzone to polecam Shank 1 i 2. Jeśli versusy to Mortal Kombat( wspaniały powrót do korzeni) Ciekawe postaci, mapki, masa chalengów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poleccie coś dobrego bo nie znam się, nie grałem w takie gry jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Mortal Kombat, Shank 1 i 2(tylko pss) względnie Tekken 6. Osobiściejak miałbym wybierać to na pierwszym miejscu MK, później Shank 1i 2 i Tekken .To takie moje skromne zdanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie i jednak biorę RDR :biggrin:

Byłem dziś u kolegi który ma xklocka i tą grę. Zagrałem i zakochałem się w tej grze. Ta gra zmienia moje podejście do gier związanych z westernem.

Tylko teraz mam problem.

Nie wiem czy kupić używkę za 60 zł czy poczekać i kupić edycję GOTY za 120 zł

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tyle konflikty, co kradzieże dokładniej mówiąc :D Kupowanie gier z PSN na GT to kupowanie kota w worku. Ja tej stronie w ogóle nie ufam, ale to już inna sprawa :P No chyba, że mam do czynienia z kimś, kto ma wiele komentarzy na + lub chce osobiście dokonać transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Tennis 4, Grand Slam Tennis 2 czy może Top Spin 4?

Interesuje mnie gra na move w dwie osoby, która z powyższych nadaje się do tego najlepiej. Grafika nie jest najważniejsza - liczy się komfort gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS masz dema tych gier (nie jestem pewien co do Top Spina) więc możesz sam sobie sprawdzić przed zakupem. Osobiście polecam Grand Slama. Nawet bez move'a bardzo fajnie się w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Tennis 4, Grand Slam Tennis 2 czy może Top Spin 4?

Interesuje mnie gra na move w dwie osoby, która z powyższych nadaje się do tego najlepiej. Grafika nie jest najważniejsza - liczy się komfort gry.

z tych 3 na move to chyba najlepszy Grand Slam ;)

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, będę niedługo w UK i mam zamiar zostawić trochę kasy w sklepie z grami (jakieś 40 - 45 funtów) Co z tych gier byście wybrali, i dlaczego?

Dead Island - 18 funtów

U3 - 18 funtów

Shadows of the damned - 12 funtów

PoP Trilogy - 12 funtów

LA Noire 12 - funtów

BulletStorm LE - 10 funtów

Dantes inferno Death Edition 10 funtów / normalna 8

Castlevania 8 funtów

Dancestar Party - 6 funtów

Brink - 4 funty

I wiadomo już coś o premierze Dead Island GOTY? Kupiłbym taką zamiast podstawowej, ale chyba będę już wtedy z powrotem w polsce :)

Dzięki z góry za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, będę niedługo w UK i mam zamiar zostawić trochę kasy w sklepie z grami (jakieś 40 - 45 funtów) Co z tych gier byście wybrali, i dlaczego?

Dead Island - 18 funtów

U3 - 18 funtów

Shadows of the damned - 12 funtów

PoP Trilogy - 12 funtów

LA Noire 12 - funtów

BulletStorm LE - 10 funtów

Dantes inferno Death Edition 10 funtów / normalna 8

Castlevania 8 funtów

Dancestar Party - 6 funtów

Brink - 4 funty

I wiadomo już coś o premierze Dead Island GOTY? Kupiłbym taką zamiast podstawowej, ale chyba będę już wtedy z powrotem w polsce :)

Dzięki z góry za rady.

Ja bym brał Shadows Of The Damned, Bulletstorma i Castlevanie - świetne, aczkolwiek niedocenione gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, będę niedługo w UK i mam zamiar zostawić trochę kasy w sklepie z grami (jakieś 40 - 45 funtów) Co z tych gier byście wybrali, i dlaczego?

Dead Island - 18 funtów

U3 - 18 funtów

Shadows of the damned - 12 funtów

PoP Trilogy - 12 funtów

LA Noire 12 - funtów

BulletStorm LE - 10 funtów

Dantes inferno Death Edition 10 funtów / normalna 8

Castlevania 8 funtów

Dancestar Party - 6 funtów

Brink - 4 funty

I wiadomo już coś o premierze Dead Island GOTY? Kupiłbym taką zamiast podstawowej, ale chyba będę już wtedy z powrotem w polsce :)

Dzięki z góry za rady.

PoP Trilogy

Dantes Inferno

Bulletstorm

Castlevania

Dlaczego wzialbym te gry? Bo sa po prostu swietne. W wiekszosci z nich mam platyne, sa to gry stosunkowo dlugie, w trylogii dostajesz 3 swietne gry, co prawda 1 czesc PoP'a ma problem z dzwiekiem ale bardzo milo jest wrocic do dawnych czasow. Bulletstorm mimo stosunkowo slabej sprzedazy jest zajebista gra, tylko ze chyba nie bedziesz mial PL jezyka. Dante ze wzgledu na tematyke oferuje fajny swiat wart zwiedzenia i chociazby poznania alternatywnej wersji dantego. Castlevania mimo opinii, ze jest klonem GoW'a, wcale nim nie jest. Gierka jest mega dluga, zagadki co prawda banalne, ale zawsze cos, system sterowania bardzo przyjazny, rewelacyjne uniwersum, i towarzyszaca nam nadzieja. I to chyba tyle. Pozostalych z tych co wymieniles bym nie bral, ze wzgledu na brak PL jezyka (ale to moje zdanie), chociazby dlatego, ze pozniej duzo ciezej to sprzedac, a gier nie kolekcjonuje. Wszystkie co wymieniles, sa zajebiste, ale jesli mialbym 40 funtow to kupilbym w tej kolejnosci. Co do u3 sie nie wypowiadam, bo chyba jestem jedyny na swiecie, ktoremu ta gra sie po prostu nie podoba.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przybliżam - nie. bug bugiem buga pogania w tym tytule... A sam się napalałem, kupiłem w dniu premiery i 3-4 dni potem oddałem.... Błędy i nuda niszczy ten tytuł...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przybliżam - nie. bug bugiem buga pogania w tym tytule... A sam się napalałem, kupiłem w dniu premiery i 3-4 dni potem oddałem.... Błędy i nuda niszczy ten tytuł...

Ale to tylko PL wersja, angielska ma patche.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może przybliżyć mi grę Sacred 2, opłaca się kupować ?

Gram od ponad 25 lat i napiszę że bardziej nudnej gry nie widziałem.

Omijaj szerokim łukiem nawet gdyby płacono ci za granie w ten bubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się wymienić Killzone 3 na Borderlands ? Z góry dzięki za odpowiedź ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasowo nie: ogólnie borderlands podoba mi się jako gra bardziej: borderlands + 20~30 zł dopłaty z jego strony a ty oddajesz kz3 , wtedy się opłaca...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na goty to się opłaca. Jeśli na zwykłą to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Nietypowe pytanie mam o gry 2D raczej (różne typy) ewentualnie z perspektywy z góry może.

Coś dla żony szukam ale po graniu w typową grę 3D np. TPP - Resident Evil 5 już po kilku minutach jest jej źle (błędnik szaleje ).

Jakieś propozycje, poradźcie coś bo już mi Shank 2 zbrzydł ileż można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciągneło Dead Nation , ale nie wiem czy to będzie się żonie podobać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadam ;) Co ma się nie podobać skoro w Shank 2 łupie (piłą łańcuchową tnie wszystko co się rusza :P) to i to może będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×