Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Spec Ops: The Line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardziej warto ograć Risen 2 czy Two Worlds 2?

 

Ja jestem zwolennikiem Risen 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line, czy Remember Me?

Najlepiej obie, jedna i druga warta tego by zagrać. Obie gry na wysokim poziomie. Bardziej jednak podobało mi się Remember Me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Naruto Ultimate Ninja Storm 3 jest warte tych 150zl? Czy lepiej wziac MK KE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec co wg Ciebie jest warte kupna na swieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś COD może Ci podpasować. W BF4 spokojnie możesz wybrać któryś z trybów walki w bliskim kontakcie i mapy są wtedy dostosowane do tego trybu. Ja polecam.

 

Na razie jest trochę bugów. Grafika w niektórych elementach jest trochę gorsza w innych lepsza. Ogólnie moim zdaniem na zero.

Co więc wybrać:

- COD Black Ops 2,

- COD Ghosts,

- BF4?

 

Czy w Black Ops 2 gra jeszcze dużo ludzi? (np. więcej niż BFBC2?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Naruto Ultimate Ninja Storm 3 jest warte tych 150zl? Czy lepiej wziac MK KE?

Grałem w demo Naruto - krótko, nie kupuj, chyba, że jesteś fanatykiem mangi/anime. 

Mortal - dla grania 4fun warto, bardzo fajny tryb story i wyzwania. Prosta do opanowania, ale jednocześnie trochę zbyt mało możliwości w walce na dłuższą metę (mało ciosów).

To co napisał Zdun jest najbardziej warte uwagi. Możesz jeszcze poczekać na promocję Soul Calibur 2 HD, bo 74 zł to za drogo, wiem bo sam kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line, czy Remember Me?

Obie warte ogrania, ale Remember Me zdecydowanie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więc wybrać:

- COD Black Ops 2,

- COD Ghosts,

- BF4?

 

Czy w Black Ops 2 gra jeszcze dużo ludzi? (np. więcej niż BFBC2?)

 

Dużo więcej, nie będziesz miał jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem gry online. Jeżeli już zdecydowałeś to w porządku, ale ja gry nie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo więcej, nie będziesz miał jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem gry online. Jeżeli już zdecydowałeś to w porządku, ale ja gry nie polecam :)

Dzięki. Zamówiłem już tego CODa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line, czy Remember Me?

Zupełnie różne gry, obie mają bardzo dobra fabułę, świetny setting i ciekawych bohaterów. W obu jest problem z niedopracowaną walką, zwłaszcza w Remember Me. Jeśli masz Plusa to pobieraj obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie chciałbym zagrać w Gran Turismo i nie wiem którą część kupić 5 czy 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie chciałbym zagrać w Gran Turismo i nie wiem którą część kupić 5 czy 6?

 

Gran Turismo 6 to Gran Turismo 5 + więcej samochodów, więcej torów, poprawiony model jazdy i ogólnie taka poprawiona "piątka". W sam raz dla osób, które zagrywały się w GT5, nowa część wprowadzi pewien powiew świeżości.

 

Śmiało kupuj Gran Turismo 5, da ci wiele frajdy, za mniejsze pieniądze, a pewnie i tak tego nie odczujesz, że grasz w tą starszą część. GT5 polecam, lepszych wyścigów nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktorego ratcheta wybrac po przejsciu 4 za 1 z plusa? mysle nad quest for booty bo jest w miare tani. Chodzi o to ktore czesc jest dobra a ktora crapem z tych dostepnych.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktorego ratcheta wybrac po przejsciu 4 za 1 z plusa? mysle nad quest for booty bo jest w miare tani. Chodzi o to ktore czesc jest dobra a ktora crapem z tych dostepnych.

Quest for Booty jest fajny, ale krótkie. Zacznij od Tools of destruction.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie odnośnie serii Call of Duty,

która część najlepsza na multi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie odnośnie serii Call of Duty,

która część najlepsza na multi? 

Black Ops 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 1

Modern Warfare 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką część poleciacie z serii CoD, Medal of Honor, Sniper? I w jakie gry waszym zdaniem warto zagrać na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 90% ludzi pyta o cody? Ludzie, ja wiem, że dla niektórych to może być szok, ale są inne gry niż cody i ich klony pokroju mohów i innych dennych fpsów. Ale żeby nie było off-topu to z codów warto zagrać w: Modern Warfare 1, World at War, i ewentualnie w Black Ops 1 i Modern Warfare 2, Moh-y są średnie, można zagrać, ale można i odpuścić, w Snipera nie grałem, ale wygląda, jak klon coda ograniczony do grania karabinem wyborowym.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondra: polecę troszke inaczej ale nadal militarnie - bierz splinter cell black list - kozak tytuł oraz ghost recon future soldier (bardzo dobra gra)... 

 

a jak mam jakiegos coda obierać to dla mnie seria mw1,2,3 były zjadliwe chociaz nie dostałem w ryja przez zajebistość tytułów i wrażenie mam przechodząc każdą takowa część - "średniak na parę godzin";)

 

i tera ja tera ja ;)

 

na półce leży la noire i dishonored - dlaczego mam się za któryś z tych tytułów zabrać i dlaczego jest taki fajny?? ;) 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×