Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Przeje mu się. Na Revelations się zawiesisz, true story. :biggrin:

Również Revelations nie ukończyłem, a w AC 2 i Brotherhoodzie mam platyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest sprawa najwyższej wagi. Moja chrześniaczka ma 4 i pół roku i widzę, że ją ciągnie do grania. Z powodu poważnej choroby jaka ostatnio ją dotknęła chciałbym jej sprawić jakiś tytuł, przy którym by się dobrze bawiła i dałaby sobie z nim radę. Otwarty jestem na pomysły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest sprawa najwyższej wagi. Moja chrześniaczka ma 4 i pół roku i widzę, że ją ciągnie do grania. Z powodu poważnej choroby jaka ostatnio ją dotknęła chciałbym jej sprawić jakiś tytuł, przy którym by się dobrze bawiła i dałaby sobie z nim radę. Otwarty jestem na pomysły ;)

4,5 to dość mało. Gry kierowane do dzieci (jakieś Lego, Puppeteer) mogą być za ciężkie. Może coś na move'a? Księga Eliksirów z Wonderbookiem? Ewentualnie coś na licencji jakiejś animacji. Jak ma jakąś ulubioną bajkę, to jest szansa, że będzie do tego też gra na PS3 (są m.in. Cars, Shreki, Pingwiny z Madagaskaru, Kung Fu Panda i tego typu rzeczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam syna w tym wieku i Księga Czarów nie zrobiła na nim wrażenia, ale za to jest wniebowzięty Angry Birds Star Wars udało się kupić na amazonie za niecałe 11£. Gramy razem i już jakieś 7 godzin spędziliśmy przy tej grze. Póki co maksujemy każdy poziom, bo syn stwierdził, że muszą być trzy gwiazdki. Inaczej się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest sprawa najwyższej wagi. Moja chrześniaczka ma 4 i pół roku i widzę, że ją ciągnie do grania. Z powodu poważnej choroby jaka ostatnio ją dotknęła chciałbym jej sprawić jakiś tytuł, przy którym by się dobrze bawiła i dałaby sobie z nim radę. Otwarty jestem na pomysły ;)

Moja córka lubiła w tym wieku i dalej lubi Little Big Planet 1 i 2 oraz Little Big Planet Karting. Również polecam Eye Pet, ale w wersji na Move a nie na tą łapkę o ile chrześniaczka na tyle poważnie nie zachorowała aby nie móc trochę się poruszać na podłodze. A poza tym im mniej gier tym lepiej :)

 

grid 2 czy dirt 3 na splita?

Gran Turismo 5 lub 6 :D

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rozważam zakup EyePet'a albo Start The Party. Przy demówce tego drugiego bawiła się dziś całkiem dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rozważam zakup EyePet'a albo Start The Party. Przy demówce tego drugiego bawiła się dziś całkiem dobrze :)

Start The Party ... to niestety kompletny niewypał. My również przy demie nieźle się bawiliśmy w przeciwieństwie do pełnego wydania, które zawiodło całkowicie nasze oczekiwania.

Apropo Move to osobiście najlepiej grało mi się z Killzone 3 i Infamouse 2 (wszystko single, multi nie grywam) oraz ostatecznie seria Sport Champions. Poza tym to Move to niewykorzystany potencjał co często słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zainteresować się dragon age: początek w wersji PL ? Jestem na głodzie erpegowym, a mam okazję wyrwać za 50zł. Oczywiście to moja pierwsza styczność z serią, choć już o niej dużo słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, choć ta gra warta jest teraz 25 - 30 zł. Ale to średni RPG, natomiast jak masz głód to jest to dobry zapychacz przed czymś konkretniejszym. Polecam Ci Demon's Souls oraz Skyrima, bo widzę że w nie nie grałeś jeszcze. No i jeśli lubisz RPG oraz FPS to oczywiście Borderlands 1 i 2  :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran turismo 5 głownie do splita sie nada? czy moze grid 2 ? dirt 3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wymienić GTA V za Skyrima i RDR ?

RDR to gra warta każdej złotówki jaką na nią wydasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak skyrim ? Warty wymiany za GTA v ? :)

Nie grałem, nie wiem, nie znam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hubcio-com

Cenowo wyjdziesz na tym gorzej, a czy warto to nie wiem bo w skyrim jak i RDR nie miałem okazji zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. RDR to najlepszy tytuł w jaki dane mi było grać. Urzeka klimatem, fabuła i mechaniką gry.

Skyrim to także genialna gra. RPG w nordyckim klimacie na wieeele godzin. Totalna swoboda i mnogość zadań. Nie wiem jednak jak na dziś wygląda niegrywalna w dniu premiery wersja konsolowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak DS2 jeszcze jest wart ogrania. Tym bardziej jeśli podobała Ci się jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Piszę ponownie, pomóżcie proszę. Jaka gra głównie do splita? W gt5 oglądając gameplaye mam wrażenie że auto jest troche ucięte, w dirt 3 widać całe. Jaką gre wybrac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorma na splita bym radził, tanie jak barszcz i większa frajda niż w Dircie lub GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dead space 2 warta ogrania ?

Bardzo warta. Bardzo fajna gierka. Mimo iż liniowa to na prawdę fajnie skonstruowana, Będziesz się przy niej dobrze bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co proponujecie na początek przygody z ps3? W posiadaniu, już gt5 ae, The last of us, 2 części resistance, beyond two souls, wolfenstein i alien colonial marines. Jestem fanem rpg, i wyścigów. W sumie to do zestawu z konsolą miałem 3 gry i na początek mam w co grać ale interesuje mnie wasza opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek na pewno warto ograć exclusivy typu: cała seria Uncharted, God of war, heavy rain, infamous 1&2.  Najlepszą grę wyścigową na ps3 już masz, ale od siebie polecę ci również bardziej arcadowe jak np. nfs most wanted czy też Hot pursuit. 

 

 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek na pewno warto ograć exclusivy typu: cała seria Uncharted, God of war, heavy rain, infamous 1&2.  Najlepszą grę wyścigową na ps3 już masz, ale od siebie polecę ci również bardziej arcadowe jak np. nfs most wanted czy też Hot pursuit. 

Obie ścigałki ograłem na xboxie. Co do tytułów które polecasz większość mam zamiar zakupić\pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×