Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno. W co lepiej zainwestować na singla - God of War (wszystkie części bo nie grałem a słyszałem że jest fajne) czy The Last of Us?

PS3 mam od niedawna i chętnie przyjmę każde propozycje fajnych gier (głównie gier w które się coś dzieje; przygoda lub fps)

We wszystko warto zagrać co tutaj napisałeś. GOW to taki slasher z jakąś tam fabułą, która schodzi trochę na drugi plan gdy non stop leje się krew, ale wszystkie części GOW są bardzo fajne, nawet te co wyszły na psp. Warto ograć. Natomiast The Last Of Us to taki hmmm przygodowy survival horror ja bym to nazwał. Gra fantastyczna i godna polecenia. Chyba najlepsza gra jaka wyszła w 2013r. Powolutku ogrywaj wszystko. Obojętne od czego zaczniesz to zawiedziony nie będziesz. GOW ma 6 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam conajmniej kilku propozycji, gdzie w grze jest zawarty rozwój postaci. Uwielbiam ten element w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam conajmniej kilku propozycji, gdzie w grze jest zawarty rozwój postaci. Uwielbiam ten element w grach.

Seria Bioshock, Borderlands, Soulsy, Skyrim, Darksidersy' i Fallouty. Z Twojego profilu wynika, że zacząłeś już grac w niektóre z tych tytułów, więc ukończ je a nie będziesz żałował  :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek cRPG lub jRPG i masz sporo rozwoju postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie co do God of War Collection. Widzę, że te dwie pierwsze części nie są po polsku, a da radę ogarnąć fabułę i całą grę z podstawowym angielskim?

Bez większego problemu. Zresztą gadania za wiele to tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem przedwczoraj Far Cry 3 i ku mojemu zdziwieniu...no powiem, że graficznie nie powala, wręcz jestem rozczarowany. próbowałem bawić się w ustawieniach TV ale za wiele nie zdziałałem. Może ktoś kto posiada ta grę może mi powiedzieć jak to u niego wygląda???

...wracając do wątku -  Chce zakupić dobry FPS, żeby pograć Online. Posiadam świetnego Killzone 3 ale prócz tego chce jakiegoś COD'a lub BF'a i moje pytanie.. CO WYBRAĆ?

Dodam, że jeśli chodzi o COD'a to BO nie przypadło mi zbytnio do gustu za to na PC w COD MW3 gra mi się świetnie. Doradźcie co wybrać i jak wypada COD MW3 oraz inne części oraz BF3  na konsoli. 

Wiadomo, że zalezy mi również na tym, aby były pełne serwery i nie będe musiał czekać 15 min na dołączenie do sesji gry :)

Wielkie Dzięki pozdrawiam.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem przedwczoraj Far Cry 3 i ku mojemu zdziwieniu...no powiem, że graficznie nie powala, wręcz jestem rozczarowany. próbowałem bawić się w ustawieniach TV ale za wiele nie zdziałałem. Może ktoś kto posiada ta grę może mi powiedzieć jak to u niego wygląda???

 

 

A co ty chciałeś zdziałać bawiąc się ustawieniami w TV ? Fabuła jest dosyć ciekawa , grafika nie jest najlepsza ale i tak się gra przyjemnie. Zresztą jest nowa generacja konsoli  także tam na grafię narzekać nie będziesz, jeśli to takie ważne dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kompletnie nie zrozumiałeś mojego posta.  Gdybył miał czas, pieniądze i chęci już dawno zakupiłbym nową konsole ale nie o tym ten wątek.
Spytałem co wybrać między COD a BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka poszukuję jakiejś gry o tematyce średniowiecza, walka na miecze itp. Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka poszukuję jakiejś gry o tematyce średniowiecza, walka na miecze itp. Co polecacie ?

Dark Souls i Skyrim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w tematyce chodzonych w prawo / lewo bijatyk (beat'em up). Dzięki obecnej promocji udało mi się odnaleźć Scotta Pilgrima. Jedyny wymóg to żeby się dało grać w 2-4 graczy. Z tego co graliśmy:

 

- Castle Crashers

- Dungeons and Dragons: Chronicles of Mystara

- wszystkie tego typu z Sega Mega Drive Collection (Streets of Rage, Golden Axe itp.)

 

Zostało coś ciekawego? Retail albo PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka gre wybrac? Wyscigi tanie, moga byc uzywane na dwie osoby? Moze gt5 ta druga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka gre wybrac? Wyscigi tanie, moga byc uzywane na dwie osoby? Moze gt5 ta druga?

Jak do kanapowego grania to GT5 może być, ale jakbyś chciał potem pograc online z innymi to tylko GT6 bo od maja w 5 serwery off. Z wyścigów arcade, to NFS Most Wanded czy Grid 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ bo w ciągu roku dostaniesz 24 gry na PS3 a w dodatku jest bardzo prawdopodobne, że grą roczną w PS+ będzie TLoU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Assasin's Creed Anthologie za 200 zl ? Nie grałem nigdy w żadnego assasina ale spodobała mi się 4 część i chcę zacząć przygode z assasinami od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał każdą osobno, polskie napisy dużo dają a jeżeli zakupisz AC Revelations to dostaniesz 1 za darmo ;d

więc obliczenia (bez przesyłki i ceny orientacyjne):

AC 2 = 30zł

AC Brotherhood = 30zł

AC Revelations = 35zł (w tym część 1)

95 zł + koszt wysyłki około 20zł.. czyli 115zł a masz polskie napisy więc wychodzisz na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem i kupiłem TLOU, wydaje mi się ze prędzej dadzą jakiegoś god of wara niż TLOU, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał każdą osobno, polskie napisy dużo dają a jeżeli zakupisz AC Revelations to dostaniesz 1 za darmo ;d

więc obliczenia (bez przesyłki i ceny orientacyjne):

AC 2 = 30zł

AC Brotherhood = 30zł

AC Revelations = 35zł (w tym część 1)

95 zł + koszt wysyłki około 20zł.. czyli 115zł a masz polskie napisy więc wychodzisz na +

W tej Antologi są polskie napisy i do tego dlc oraz zapomniales o Assasin's Creed 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej Antologi są polskie napisy i do tego dlc oraz zapomniales o Assasin's Creed 3.

Nie wiem tylko czy grając we wszystko po kolei nie porzygasz się od nadmiaru Assassyna, tym bardziej, że im dalej w las tym gorzej.

AC2 jest genialny, a kolejne części trochę słabną. Nie wiem czy nie lepiej kupować jednak pojedynczo i zakończyć granie jak Ci się już przeje. Ja mająć 3 z plusa w ogóle jej nie ruszyłem, a wszystkie poprzednie części pokończone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy grając we wszystko po kolei nie porzygasz się od nadmiaru Assassyna, tym bardziej, że im dalej w las tym gorzej.

AC2 jest genialny, a kolejne części trochę słabną. Nie wiem czy nie lepiej kupować jednak pojedynczo i zakończyć granie jak Ci się już przeje. Ja mająć 3 z plusa w ogóle jej nie ruszyłem, a wszystkie poprzednie części pokończone.

 

Przeje mu się. Na Revelations się zawiesisz, true story. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×