Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że jest inny dział jeśli chodzi o PSN ale w sumie nie znalazłem tematu w którym mógłbym to pytanie zadać. Jaką gierkę opłaca sie wziąć za 35.60 zł lub mniej? :D Najbardziej zadowolony byłbym z jakiegoś dobrego rpga (FF mnie jakoś nie interesuje) lub czegoś online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz poczekac na jakas promocje, jescze niedawno za tyle bys dostal Ni no kuni albo dwie czesci dragon age (mi osobiscie nie podchodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie coś podobnego do Ratchet and Clank z polskim dubbingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie coś podobnego do Ratchet and Clank z polskim dubbingiem?

Sly Cooper z angielskim dubbingiem :D Jedna część ta ostatnia Złodzieje w czasie jest z polskim dubbingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fajnej gry (nie FPP/FPS) z kumplem/kumplami do piwa? :biggrin:

 

Hmmm

Zalezy jaka to by miala byc gra gatunkowo.

 

Jesli masz move to sport champions potrafia dostarczyc troche smiechu i zabawy.

 

Jesli lubisz mordobicia to z pewnoscia znajdziesz  cos dla siebie - D.O.A z cyckami, lub MK z krwia (babki tez sa).

 

Jest sporo platformerow lub platformero podobnych tworow ktore maja lokalny coop (Rayman, Ratchet All 4one)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sly Cooper z angielskim dubbingiem :D Jedna część ta ostatnia Złodzieje w czasie jest z polskim dubbingiem.

Zależy mi na polskim, bo mała jeszcze nie angielskiego. Sądzę, że napisy tez się nie sprawdza.

Może też być coś innego. Byle sterowało się jakimś stworkiem. Grafika była bajeczna.

Edytowane przez qasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znacie coś podobnego do Ratchet and Clank z polskim dubbingiem?

Jak & Dexter? Rayman?

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na polskim, bo mała jeszcze nie angielskiego. Sądzę, że napisy tez się nie sprawdza. Może też być coś innego. Byle sterowało się jakimś stworkiem. Grafika była bajeczna.

 

Od siebie jak i z doswiadczenia kolegi (corka lat 6) mysle ze Rayman - tam nie ma za duzo tekstu grafika jest bajkowa, sa stworki - po opanowaniu sterowania nie ma za duzo do rozumienia - to jest  platformer pelna geba. Kolega ze swoja corka gra w coopie wiec zawsze mozna pomoc w przypadku trudniejszego poziomu.

 

Little Big Planet - moze by podeszlo ta gra ma polonizacje (cz2 z penownoascia pelna) i chyba nie musze mowic ze sterujemy szmaciakiem.

 

Jak&Dexter - nie wiem jak pozniejsze czesci ale w pierwszej to niestety moim zdaniem za duzo jest niejasnosci brak jakichkolwiek napisow jak i fakt  iz samemu trzeba ekspolorowac lokacje to plus dla starszych graczy (ot taki platformer z otwartym swiatem) ale nie koniecznie dla mlodszych. To tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rayman dla dzieci raczej nie jest, owszem fajna giera, i w ogole ale cholernie trudna w pozniejszych etapach. To juz lepiej ogarnac kazda czesc Little Big Planet i frajda bedzie DUZO wieksza. A jak jeszcze jest podlaczenie do neta to juz w ogole bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Zalezy jaka to by miala byc gra gatunkowo.

 

Jesli masz move to sport champions potrafia dostarczyc troche smiechu i zabawy.

 

Jesli lubisz mordobicia to z pewnoscia znajdziesz  cos dla siebie - D.O.A z cyckami, lub MK z krwia (babki tez sa).

 

Jest sporo platformerow lub platformero podobnych tworow ktore maja lokalny coop (Rayman, Ratchet All 4one)

Mi ze znajomymi najlepiej gra się oczywiście w fife, nba lub jakieś bijatyki typu UFC, tekken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego FPSa polecilibyście ? ( grałem już w BFa 3 ) Chciałbym żeby nie był za drogi więc te najnowsze odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego FPSa polecilibyście ? ( grałem już w BFa 3 ) Chciałbym żeby nie był za drogi więc te najnowsze odpadają.

 

 

Panie FPSów to jest  od groma....  jesli chodzi o singla to ja z czystym sercem moge polecic ex'a na PS3 z ktorym milo spedzilem czas  choc wyzwanie bylo - czyli Kilzone 2 i 3.

Jesli sie nie myle 2ke to mozna za stosunkowo nieduze pieniadze wyrwac, a trojka ciut droza ale dalej rozsadna  cena - mowie o uzywanych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego FPSa polecilibyście ? ( grałem już w BFa 3 ) Chciałbym żeby nie był za drogi więc te najnowsze odpadają.

 

Wszystkie, które na PS+ się pojawiły.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last of us, Tomb Raider czy GTA V? A może jeszcze coś innego?

 

 

PS. Nie lubię fps :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU>GTAV>TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fajnej gry (nie FPP/FPS) z kumplem/kumplami do piwa? :D

Fifa/Pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z kumplem przy piwie ostatnio diablo pykamy i  tez jest super. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pare pytan. Chce jakiegos fajnego slashera na szybko i w sklepiku tutaj lokalnym z uzywkami u mnie maja metal gear rising(70zł) bayonette, dantes awakening (po 40zl)

 

Ewentualnie jakis platformer rathcety maja tools of destruction i crack in time (obydwa po 40zl).

 

Co warto z tego lyknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś to polecam MGR Rising - przejście mi zajęło jakieś 10h (ludzie mówiący że trwa tylko 4-5 godzin patrzą na błędnie obliczany czas przez grę). Jest szybka akcja, są wymagający bossowie i bojowo nastawiający metalowy soundtrack :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze ninja gaiden sigma za 35zl maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Sleeping Dogs i Deux Ex Bunt ludzkości, z tego co czytałem to gry bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×