Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli nie grałem w GTA 5, to warto?

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/grand-theft-auto-v

 

Zastanawia mnie "niska" ocena użytkowników. Jakoś nie miałem okazji ograć poprzednich części, więc jeśli chodzi o powielanie, nie będę miał z tym problemów.

 

Jakby co, to spokojnie można kupować używkę? Nie ma OP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli nie grałem w GTA 5, to warto?

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/grand-theft-auto-v

 

Zastanawia mnie "niska" ocena użytkowników. Jakoś nie miałem okazji ograć poprzednich części, więc jeśli chodzi o powielanie, nie będę miał z tym problemów.

 

Jakby co, to spokojnie można kupować używkę? Nie ma OP?

 

"niska"? ze mniej niz krytyka dala? 8 to gra bardzo dobra (wg mojej prywatnej skali), sa rozbieznosci, ale przejrzyj pare tych co wystawili zero: this is sh*******t i nic wiecej i jak tu wierzyc takiej konstruktywnej opinii ktora poraza moca argumentu.... 

 

Ja gralem w jakies stare GTA choc jakos chyba zadnej nie ukonczylem. GTA V porzyczylem i pogralem moze z pare godzin - to jest moim zdaniem gra zdecydowanie warta ogrania. Online Passa na 95% gra nie posiada wiec mozesz brac uzywana. 

 

W zaleznosci od preferencji jesli masz lub planujesz zakup PS4 to moze warto poczekac... jesli chcesz cos na PS3 to moim zdaniem GTA V jest dobra produkcja z otwartym swiatem. Ale moze wypowie sie ktos jeszcze kto ukonczyl ten tytul. Ja czekam na ver na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 to bardzo dobra gra na wiele godzin jeżeli nie grałeś to bierz,gra nie posiada OP na 100% możesz brać używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuje sobie ps+ i mam do was pytanie, zauważyłem ze w tym miesiącu jest nba.Zmiesci się na dysku 12 gb? Mogę wziąć czy najpierw muszę wymienić dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wymień dysk, bo na pewno waży więcej niż 6gb, a na instalację potrzeba drugie tyle, a dodatkowo do dyspozycji masz ok. 10 gb miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuje sobie ps+ i mam do was pytanie, zauważyłem ze w tym miesiącu jest nba.Zmiesci się na dysku 12 gb? Mogę wziąć czy najpierw muszę wymienić dysk

 

Polecalbym dokupic dysk do PS3 - jesli zakupisz plusa to jednak spory dysk duzo zmienia, ja mam od nowosci 320 i powiem ze troche czasami braknie. NBA2k14 wazy 8,7GB a jak  pisal Crix gra do zainstalowania wymaga 2x wiecej miejsca.

Pamietaj zeby przed zakupem plusa przeczytac regulamin :P I podejmij swiadoma decyzje - innymi slowy czy ten produkt spelni Twoje potrzeby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier jest dużo, lecz nie każdemu się spodobają (ja z tego miesiąca nic nie pobrałem na przykład).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałęm od nowości dysk 40 gb - na początek nie przeszkadzało, aż do czasu kupna plusa, ale jak już zmieniłem na 250 to jednak skok jakości, szkoda że dysk ze starego laptopa i jest dosyć wolny. Ale tak polecam wymianę dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ograć Devil May Cry HD Collection? Nigdy w żadną część nie grałem, a jest fanem GoW'a, Dantego, DarkSiders itp. polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FancyMichael dowaliłeś jak "kałem" w wentylator :P Ograłeś GoWy ,Dantego,DS a nie DMC :shok:  DMC 1 ma mega klimat tylko musisz przeboleć grafę a DMC 3 jak dla mnie najlepsza część,z wyżej wymienionych slasherów bawiłem się przy nim najlepiej.

 

A ja mam teraz pytanko co lepiej brać Dead Space 3 czy Ghost Recon Future Soldier? Z czego jest lepszy fun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stru Dead Space 3 będzie w plusie więc możemy coop'ik zaliczyć, a co do FancyMichael'a to zamotałes się sam jak gówno w pralce :P  tam jest przecinek i czytaj ze zrozumieniem  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co po Uncharted 2 i 3?

Napewno Assasin 4:) ale chciałbym jeszcze pograć w jakąś ładnom platformówke?

Nie lubię gier typu non stop strzelanie,

Dzięki z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Origins i Legends

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman - nie bardzo mi się podoba wizualnie ;/ chciałbym coś 3d i z ładną oprawą graficzną, jakie jeszcze gry są warte zakupu, mogą

być też strzelani, ale żeby nie były monotonne i w j. PL. Nadto żeby też nie były mega trudne do przejścia, ze względy, iż jestem początkującym.

Assasins IV - już w drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman - nie bardzo mi się podoba wizualnie ;/ chciałbym coś 3d i z ładną oprawą graficzną, jakie jeszcze gry są warte zakupu, mogą

być też strzelani, ale żeby nie były monotonne i w j. PL. Nadto żeby też nie były mega trudne do przejścia, ze względy, iż jestem początkującym.

Assasins IV - już w drodze :)

 

Rayman jest warty zakupu - świetny platformer. W Raymanie Legends przeszedłem wszystko co się dało, ale platyny nie mam bo nie chciało mi się grindować. Origins czeka na dysku na ogranie i niedalekiej przyszłości i na niego przyjdzie pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stru Dead Space 3 będzie w plusie więc możemy coop'ik zaliczyć, a co do FancyMichael'a to zamotałes się sam jak gówno w pralce :P  tam jest przecinek i czytaj ze zrozumieniem  :yes:

Załapałem po czasie ludzka rzecz się pomylić wybacz :)

Edytowane przez FancyMichael
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fancy może przeczytaj jeszcze raz ok? Chyba nie załapałeś że to nie było do Ciebie. :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos stycznosc z seria Transformers? jesli dobrze ulozylem chronologicznie po datach premiery powinno wygladac to tak:

 

1. Transformers: Revenge of the fallen ps3
2. Transformers: War of Cybetron ps3
3. Transformers: Dark of the Moon ps3
4. Transformers: Fall of Cybetron ps3
5. Transformers: Rise of the Dark Spark ps3

 

1 czesci Transformers: The Game nie wrzucilem bo ogralem kiedys na pc. Rozumiem ze trzeba grac po kolei (chociaz fabula w tej grze jest pewnie znikoma.. i nie trzeba serii ogrywac jak chociazby MGSY)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie trzeba. Ale trzeba zagrać w War for Cybertron i Fall of Cybertron i w sumie możesz chronoligicznie te dwa tytuły. Obie świetne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zagrać w lego? Jeżeli tak to w którą cześć? Jakieś dobre gry w tym stylu co lego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zagrać w lego? Jeżeli tak to w którą cześć? Jakieś dobre gry w tym stylu co lego?

 

Spróbuj sobie demo, jak nie odrzuci, to wybierz tą z którym motyw Ci pasuje.

 

A od siebie mam pytanie co wybrać? Mam dylemat między Diablo3 a Dragon's Crown. Co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Crown

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie demo, jak nie odrzuci, to wybierz tą z którym motyw Ci pasuje.

 

A od siebie mam pytanie co wybrać? Mam dylemat między Diablo3 a Dragon's Crown. Co poradzicie?

Dragon's Crown 

 

mial ktos stycznosc z seria Transformers? jesli dobrze ulozylem chronologicznie po datach premiery powinno wygladac to tak:

 

1. Transformers: Revenge of the fallen ps3

2. Transformers: War of Cybetron ps3

3. Transformers: Dark of the Moon ps3

4. Transformers: Fall of Cybetron ps3

5. Transformers: Rise of the Dark Spark ps3

 

1 czesci Transformers: The Game nie wrzucilem bo ogralem kiedys na pc. Rozumiem ze trzeba grac po kolei (chociaz fabula w tej grze jest pewnie znikoma.. i nie trzeba serii ogrywac jak chociazby MGSY)?

1. Transformers: War of Cybertron

2. Transformers: Fall of Cybertron

3. Transformers: The Game 

4. Transformers: Revenge of the fallen

5. Transformers: Dark of the Moon

6. Transformers: Rise of Dark Spark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×