Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

WD czy Bound by Flame?

Żadne, obie gry to crapy. Jeśli chcesz super RPGa to polecam Dark/Demon Souls, Diablo 3, Kingdom of Amalur, Skyrim lub Dragon's Dogma. Co do WD to ograj sobie InFamousa, GTA i Saint's Rowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dead rising 2 vs rdr undead nightmare ?

 

DR bardzo szybko się nudzi i jest po prostu słabe, UN to jedno z lepszych past-genowych DLC, wybór oczywisty.

 

South Park czy Wolfenstein: NO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz strzelać to Wolf a jak erpegi w stylu CoL to SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne, obie gry to crapy. Jeśli chcesz super RPGa to polecam Dark/Demon Souls, Diablo 3, Kingdom of Amalur, Skyrim lub Dragon's Dogma. Co do WD to ograj sobie InFamousa, GTA i Saint's Rowa.

a skąd takie wnioski?? nie ogrywałeś żadnej z tych gier z tego co widzę na swoim koncie. Wiem, o niczym nie świadczy, ale czy czasem Twoja opinia nie opiera się na "przejściu gry na youtubie"?

@wili23, WD daje mi dużo frajdy z gry, BbF nie grałem więc nie napiszę która jest lepsiejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD czy Bound by Flame?

 

Żadne nie jest warte pełnej ceny 199zł...poczekaj aż stanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przy watch dogs bawie doskonale i wedlug mnie jest warte swojej ceny a co do bound by flame to recenzje mowia same za siebie:) Wiec jak szukasz czegos do ogrania na teraz to WD jest swietna pozycja wedlug mnie i najbardziej hejtowana przez tych co nie grali ew. grali na ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne nie jest warte pełnej ceny 199zł...poczekaj aż stanieją.

a grałeś w obie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup, obie ograne na PC dzięki SFS.

Co ci w Wd nie pasowalo?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie WD to porządny średniak...totalnie zasługuje na to 7/10 ale przełomu ta gra nie robi.

 

Gra ma nieznośne bugi, jest mocno niedopracowana w pewnych aspektach.

Fabularnie też szału nie robi, kolejna gra z zemstą w tle i takie tam...gre warto ograć ale nie za więcej niż 139zł.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie wiem bo generalnie nie grywam w takie gatunki a to mialem w bundle i ogolnie jestem mega zadowolony za te 150zł sam bym smialo kupil za wiecej nie bo jak juz pisalem mi sie gra swietnie o wiele lepiej niz w GTA IV ktore dla mnie po ograniu kazdej czesci od 1-3 i pomniejszych bylo po prostu nudne. Nie porownam do V bo w te nie gralem jeszcze ale pewnie lykne na ps4 jak juz wyjdzie i spadnie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne nie jest warte pełnej ceny 199zł...poczekaj aż stanieją.

Na wasze dam kolo 270 zl za WD.  Czyli bound by flame jest totalnym crapem i nie jest wart 69 euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crapem może i nie ale ani WD ani BBF nie są warte tej ceny. Lepiej kup u nas i niech ktoś Ci wyśle.

WD u nas dorwiesz za 150zł nawet więc warto poszperać, nie przepłacaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

270zl to zadna gra nawet najnowsza jaka wychodzi warta nie jest, ale wedlug mnie patrzac na wybor jaki mamy gier teraz watch dogs na nowej generacji w moich odczuciach jest swietne i warte tej ceny, moze nie przelomowe, moze nie innowacyjne ale gra sie w to wysmienicie przynajmniej mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crapem może i nie ale ani WD ani BBF nie są warte tej ceny. Lepiej kup u nas i niech ktoś Ci wyśle.

WD u nas dorwiesz za 150zł nawet więc warto poszperać, nie przepłacaj.

Sklepy gry wysylaja za granice gorzej ze sprzetem, ale w tym rzecz ze chce miec full niemiecki :) nawet tutaj znajduje japonskie edycje gier na vite z napisami niemieckimi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed dylematem: mam całe wolne wakacje, pewnie część będę zbierał owoce, ale to nie całe wakacje. Mam pytanie do zorientowanych.

Odpalałem sobie Skyrima na kompie i bardzo mi się podobal, nie ważne jak nie zachęcały mnie poprzednie części (choć może nie dałem im szansy), ale wolę grać na konsoli (chyba, że w RTS'y) i chciałbym go kupić. Teraz się zastanawiam, czy brać (oczywiście źródło allegro chyba że gdzieś w Białymstoku się znajdzie) samą podstawkę i darować sobie DLC, czy brać kompilację TESV: Skyrim Game of the Year Edition? Czy Dragon Age II jest wart zainteresowania (jedynka była fajna, ale te lokacje dawały trochę za mało swobody). Takie samo pytanie jak do skyrim'a będę kierował do Borderlandsów, Borderlandsów 2, Dishonored i GTA IV czy brać samą grę, czy kompilację z DLC. Pytanie trochę z czapy, ale chyba temat dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed dylematem: mam całe wolne wakacje, pewnie część będę zbierał owoce, ale to nie całe wakacje. Mam pytanie do zorientowanych.

Odpalałem sobie Skyrima na kompie i bardzo mi się podobal, nie ważne jak nie zachęcały mnie poprzednie części (choć może nie dałem im szansy), ale wolę grać na konsoli (chyba, że w RTS'y) i chciałbym go kupić. Teraz się zastanawiam, czy brać (oczywiście źródło allegro chyba że gdzieś w Białymstoku się znajdzie) samą podstawkę i darować sobie DLC, czy brać kompilację TESV: Skyrim Game of the Year Edition? Czy Dragon Age II jest wart zainteresowania (jedynka była fajna, ale te lokacje dawały trochę za mało swobody). Takie samo pytanie jak do skyrim'a będę kierował do Borderlandsów, Borderlandsów 2, Dishonored i GTA IV czy brać samą grę, czy kompilację z DLC. Pytanie trochę z czapy, ale chyba temat dobry.

Dodatki do Skyrima są świetne, ale nie niezbędne abyś czerpał z tej gry przyjemność. Dodatki wyszły dwa + jedna popierdółka, w której budujesz domy. Jeśli miałbym Ci doradzać to weź edycję z dodatkami, kosztuje ok. 100 zł i jest niewiele droższa od podstawki. Co do Borderów: te gry są mega zabawne, mega wciągające i dają mnóstwo frajdy. Dobrze zostało już to określone, że to Diablo + FPS oraz komiksowa grafika. Bierz wszystkie dodatki do nich. Do Dishonored GOTY sam się przymierzam od dłuższego czasu. Natomiast dodatki do GTA IV są przez wielu uważane za lepsze niż podstawka, w tym i za mnie. Myślę, że jakoś Tobie pomogłem ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do Skyrima są świetne, ale nie niezbędne abyś czerpał z tej gry przyjemność. Dodatki wyszły dwa + jedna popierdółka, w której budujesz domy. Jeśli miałbym Ci doradzać to weź edycję z dodatkami, kosztuje ok. 100 zł i jest niewiele droższa od podstawki. Co do Borderów: te gry są mega zabawne, mega wciągające i dają mnóstwo frajdy. Dobrze zostało już to określone, że to Diablo + FPS oraz komiksowa grafika. Bierz wszystkie dodatki do nich. Do Dishonored GOTY sam się przymierzam od dłuższego czasu. Natomiast dodatki do GTA IV są przez wielu uważane za lepsze niż podstawka, w tym i za mnie. Myślę, że jakoś Tobie pomogłem ;)

Dzięki, konkretna odpowiedź. Zacznę od Skyrima. Zapowiadają się growe wakacje. Został jeszcze RDR, ale tego już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który BF lepszy na singla? BF3 czy BF4?

Zaden. Takich gier nie kupuje sie dla singla bo to bez sensu. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×