Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie. budzet nagle mi sie zmniejszyl wiec szukam czegos do 60-70 zł. wazne zey gra po prostu nie byla nudna, wciagala..

Ja bym brał Red Dead Redemption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock, RDR, inFamous, Uncharted

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pytanie do was. Na półce jeszcze nie zaczęte a bym wieczorem pograł do wyboru:

-front mission evolved

-dmc hd (tzn nie grałem nigdy w dmc 3 a poprzednie grałem na ps2)

-rainbow moon

-bayonetta (kiedyś zacząłem ale nigdy nie skończyłem więc zagrałbym od nowa)

jedna z tych gier ma mi posłużyć jako zapchaj dziura do piatku - premiery sleepnig dogs. Która na dziś, liczę na szybką odpowiedź :) mi wszystko jedno a mając te 4 do wyboru (więcej by się znalazło) mam spory dylemat...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie. budzet nagle mi sie zmniejszyl wiec szukam czegos do 60-70 zł. wazne zey gra po prostu nie byla nudna, wciagala..

Jak nie grałeś w Deus Ex: HR to bardzo polecam. Nie nudzi, wciąga na długie godziny i zmieścisz się w tej cenie. Dla mnie ścisła czołówka gier tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że też miesiąc temu kupiłem RDR i sądzę, że ten tytuł jest przereklamowany. Nie wciągnął mnie, wieje nudą. Przemęczyłem jakoś 8 godzin i niespecjalnie mi się chcę w to grać ponownie. W COJ: Więzy Krwi grało mi się wyśmienicie :)

Teraz zamierzam kupić Heavy Rain albo GOW3, nie zdecydowalem jeszcze...

@up, bierz pierwsze z brzegu ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun

Ja miałem przyjemność pograć ze znajomym w Bayonettę i nie żałuję. Co prawda też nie ukończyłem, ale chciałbym.

@up

Kup Heavy Raina... Boże, jak ja kocham ten tytuł!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie. budzet nagle mi sie zmniejszyl wiec szukam czegos do 60-70 zł. wazne zey gra po prostu nie byla nudna, wciagala..

Darksiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymiezam sie do kupna Dead Island, ale obawiam sie strasznej monotoni. dlatego takie pytania

Jeśli lubisz gry ze zombie, Dead Island jest grą idealna dla ciebie. Monotonna? Może czasami, ale same walki dawają masę zabawy i adrenaliny więc o dłuższej nudzie niema mowy.

czy rozwijamy postac w jakis znaczacy sposób?

Istnieje system rozwoju postaci. Możesz ją rozwijać np. zwiększać podatność na obrażenia, zwiększać damage swoich broni, zwiększać swoje zdrowie, szybkość itp. Możesz także podwyższać lvl swojej furii. Nie jest jakoś specjalnie DI rozwinięte pod tym względem, ale efekty w walce widać.

pokonywanie przeciwników stanowi jakies wyzwanie, czy tylko napieradamy zombi kijem, bez zadnego pomuslunku.

System walki jest bardzo satysfakcjonujący i jest największa zaletą Dead Island. Tam każdą napotkaną śmiercionośną "zabawkę" chcesz koniecznie wypróbować, a system obrażeń jakie zadajemy przeciwnikom jest różnorodny np. trafienie młotkiem jest całkiem inne niż walnęcie z bejsbola. Przedmiotów do eksterminacji zombie jest masa a każdą walczy się inaczej. Starcia z zdechlakami sprawiają sporo frajdy i masę adrenaliny.

ostatnio kupilem RDR goty i sie rozczarowałem, niestety. wiekszosc czasu jedziło sie na koniu i wykonywalo praktycznie te same zadania, jednym słowem wynudzilem sie. w przypadku Dead Island obawiam sie podobnych odczuc, idz tam, wez cos i zanies tam, a przeszkoda morze byc w kólko pojawiajacy zombie którego zalatwimy naciskaja kilka razy x czy tam trujkat.

najczesiej gram w fps.

Jest wiele zadań, niektóre co prawda sprowadzają się do prostego schematu "idź i zabij", "weź to i przynieś z powrotem". Ale jest wiele smaczków i zadań pobocznych które znacznie się różnią a niektóre są dość zróżnicowane. Zombiaki nie załatwisz jednym wciśnięciem. Z nie niektórymi trzeba trochę powalczyć niż padną..

Osobiście kupiłem grę w dniu premiery i nie żałowałem wydanych prawie 200 zł. Gra ma klimat! Klimat i system walki z przeciwnikami. To dwa największe zalety Polskiej produkcji. I te dwa elementy mnie zauroczyły i sprawiły, że bawiłem się genialnie przy tym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po platynacji LA NOIRE, wiec moge sie wypowiedziec!

Wedlug mnie, gra jest utrzymana w bardzo dobrym klimacie! Musisz sie czasami baaaardzo mocno naglowic zeby znalezc jakas wskazowke ktorych w kazdej misji jest na prawde sporo! Poza tym masz 4 rozne rodzaje spraw do rozwiazywania-beda sie odkrywaly wraz z rozwiazywaniem poszczegolnych spraw! Sporo poscigow, zagadek!

Jezeli lubisz gry przy ktorych czesto musisz wysilic szare komorki a nie tylko jechac po prostej przed siebie z gazem do deski to to jest wlasnie gra dla Ciebie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire fajna gra tylko trzeba znać angielski i czasem nieźle nagłówkować.

Jak ktoś szuka drugiego GTA gdy się jeździ i zabija to się srogo zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie najlepiej Heavy Rain, ale to taka pół-gra, bardziej film interaktywny. Wiadomo że fabuła najbardziej dopieszczona, za to nie ma tam "w co pograć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak fabularnie stoi obok Deus Exa: HR, czy Heavy Rain, bo te gry też biorę pod uwagę?

fabularnie obok Heavy Rain jest cakiem nieźle ( o Deus Ex się nie wypowiem bo moim zdaniem fabuła jest lipna )

L.A. jest naprawdę świetną grą ale tak jak powiedział pablos bez dobrej znajomości angielskiego będzie Ci bardzo trudno przejść tą grę no i GTA to też nie jest

i też nie porównuj tego do Mafii gdyż jedyne podobieństwo to lata w których toczy się fabuła

moje zdanie jest takie

znasz angielski? to L.A. jest świetnym tytułem który polecam

nie znasz angielskiego? trzymaj się od L.A. z dala

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu nie jestem pewien. Walking Dead w większości rozumiem, pierwe Uncharted przeszedłem bez większego problemu, RDR też nie stanowiło wyzwania, więc chyba zdecyduje się na L.A. Noire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu nie jestem pewien. Walking Dead w większości rozumiem, pierwe Uncharted przeszedłem bez większego problemu, RDR też nie stanowiło wyzwania, więc chyba zdecyduje się na L.A. Noire.

nie porównuj tego

L.A. to całkiem co innego

np. przesłuchujesz świadka. najpierw masz dialog, potem zadajesz pytanie (jedno z kilku dostępnych), znowu dialog do którego następnie będziesz musiał dostosować następne pytanie itp.

w uncharted to tylko słuchasz co oni mówią

a w L.A. ty też musisz pytać

takie dialogi są przez 3/4 gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też myślałem, że nieźle znam angielski, ale LA Noire pokazało, że jednak nie do końca, czasami się gubiłem w tym wszystkim i niestety odstawiłem grę. A szkoda, bo zapowiada się ciekawie i zacząłem wkręcać się w klimat, ale stwierdziłem, że za dużo tracę. Dialogów jest w cholerę i jak nie grasz w rpgi po angielsku to się nie zabieraj za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się ale Uncharted ma język na poziomie gimnazjum...po trzech latach nauki już wszystko tam zrozumiesz...a L.A Noire i HR to już inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaka to ma być gra, ale chce jakąś grę z ciekawą grą online, na dłuższy czas, w której nie chodzi o strzelanie (może być cokolwiek innego, jakieś sportowe czy coś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może LBP, Assassin's Creed?

To by był trafny wybór ;)

Jak sportowe to bardzo polecam GT5 ;)

LBP miałem, nad Assassin's Creed sie zastanowie, dzieki

Tylko nie AC:1 bo sobie obrzydzisz :)

AC:2 i AC:B jak dla mnie coś wspaniałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Nie kupować AC:1 nawet jeżeli mam ochotę przegrać całą serię? Nie będzie jakiejś utraty w fabule czy coś, jeśli nie ogram pierwszej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj AC:1 bo w AC:R dostaniesz ją za darmo :) Ogólnie najlepiej zacząć od dwójki, bo jedynka jest monotonna dla większości graczy, chociaż mi to tak bardzo nie przeszkadzało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×