Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem inFamous jest lepszy niż inFamous 2. Ja go przechodziłem dłużej i bardziej mi się podobała fabuła, ale to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi InFamous nie przypadło do gustu.. Jak dla mnie straszna monotonia..

Witam,

Przymierzam się do zakupu Killzone 2, stąd kilka pytań:

Czy są jakieś różnice pomiędzy wersją premierową a platinium, czy jakie tam jeszcze są...?

Czy gra ma online passa?

Jak wypada polski dubbing w tej grze?

Gra nie ma co-opa?

Mniej więcej, ile zajmuje przejście gry?

Z góry dzięki za odpowiedź

Wersja platynowa nie różni się niczym pod względem gry, jednak platyna to dla mnie: brzydsze pudełko i słabsze wykonanie płyty. Płyty z wersji platynowej szybciej pękają.

Reszta tak jak odpisał kolega Zujok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna różnica jest między platynowa/premierowa a recenzencka...ta druga jest jakoś chyba uposledzona żeby nie można było jej sprzedawać przed premierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem :biggrin: a tak naprawdę to moja żona ma problem.Chodzi o grę fitness na PS3 dla niej (no może ja też czasem poskacze przed TV :biggrin: ).Co możecie polecić,w co graliście lub w co gracie ?? :biggrin:

Zrobiłem już mają selekcje i wybieram już między :EA Sports Active 2 ,My fitness Coach Club lub My Body Coach.

Co możecie polecić z tych trzech tytułów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Fight Night Champion z online passem, dostanę Red Dead Redemption Game Of The Year Edition, wymieniać się???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka gre polecacie? musi miec fajna fabule, nie moze byc monotonna i fajnie by bylo, gdyby byly jakies tropikalne klimaty w niej. do tej pory ogralem uncharted 2 (znaczy dalej gram, juz koncze). czy jedynka i trojka mnie nie zawioda? a moze jakas inna gra? na razie nie mam czasu na "erpegi" dlatego szukam czegos lekkiego , zeby moc sie poznym wieczorem zrelaksowac ;d

moze byc tez jakas fajna wojenna gra, tyle zeby nie byla tak krotka jak te wszystkie cody i bfy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- future soldier to bardzo dobre wyjście.

- rdr oczywiście (meksyk też można pod jakieś tam tropiki podpiąć :P )

- just cause 2

- max 3 (chociaż ciężkość klimatu często przytłacza)

w tropikoach jest jeszcze dead island lae tam dopiero nudą wieje...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

future soldier - grałem w graw2 na pc, i bia: hh na ps3 wiec zastanowie sie. a ma dobra fabule?

rdr - tez o tym myslalem, chyba kupie.

jc2 - odpada

mp3 - odpada, nuda wieje! nie lubie ciaglej strzelanki, a z tego co wiem tam jest tak: bieganie - wejście do sali - bullet time - zabicie wszystkich wrogow - kolejna sala itp.

dead island - nie ciagnie mnie do tego..

czekam na dalsze propozycje. moze byc nawet ciagly fps tylko zeby byl wciagajacy i mial fajna, poruszajaca fabule.

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future soldier czy Battlefield 3 ? Najbardziej zależy mi na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tk6 czy mk?? zależy na czym ci zależy. MK jest strasznie casualowy jak cała seria z całą masą infinitów na metr kwadratowy i z lagami w multi jak stąd do katowic... T6 cierpi natomiast na lagi w multi... Jakiś złoty środek w tym "bałaganie"??.

SFxtekken (naprawdę na ten moment best bijatyka tej generacji), albo poczekać na ttt2 który zapowiada się soczyście.

W każdym razie odradzam mk i uważam go za systemowy niewypał... t6 również jakiś taki wyjątkowo "jarmarkowy" nawet jak na niego...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymiezam sie do kupna Dead Island, ale obawiam sie strasznej monotoni. dlatego takie pytania: czy rozwijamy postac w jakis znaczacy sposób? pokonywanie przeciwników stanowi jakies wyzwanie, czy tylko napieradamy zombi kijem, bez zadnego pomuslunku. ostatnio kupilem RDR goty i sie rozczarowałem, niestety. wiekszosc czasu jedziło sie na koniu i wykonywalo praktycznie te same zadania, jednym słowem wynudzilem sie. w przypadku Dead Island obawiam sie podobnych odczuc, idz tam, wez cos i zanies tam, a przeszkoda morze byc w kólko pojawiajacy zombie którego zalatwimy naciskaja kilka razy x czy tam trujkat.

najczesiej gram w fps.

bede robil zamówienie na move.pl i wlasnie Dead Island jest jedyna opcja jaka sie oplaca zeby wziac dryga gre z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Dead Island i w niektórych momentach nieźle się napociłem, żeby zwalczyć niektóre "naloty" zombie ;) Bawiłem się dobrze grając w Dead Island i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyłem czas jakiś DI na PC'cie, i jeśli nie masz kogoś do wspólnej gry, to moim zdaniem nie warto - gra dość szybko robi się monotonna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rdr uważasz za monotonne to dead island odradzam w 100%...

Jedyne co mnie zastanawia skoro rdr cie nudziło (odczuwałeś monotonię) co ci polecić :P chyba zostają gry akcji z wpisanymi w genach ADHD typu vanquish czy slashery typu bayonetta czy gow'y :P bo w temacie zombie może poczekaj w takim razie na residenta 6go.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat niedawno ogrywałem Dead Island więc podzielę się moimi przemyśleniami - na początku gra robi świetne wrażenie. Klimat, model walki (fajnie odcina się członki wszelakie :), jak przeszarżowałem z zombiakami to zdarzało się zginąć (brak autoleczenia). Niestety tak po 10h wkradła się monotonia i gry nie ukończyłem (co rzadko mi się zdarza). Na monotonię na pewno miał też wpływ brak kompana do coopa. Grę polecam, ale jak masz okazję do wyrwania za małe pieniądze, pograć i sprzedać/wymienić.

@up

ja uważam RDR za przereklamowany tytuł, który całkowicie mi nie podszedł. Dead Island mi się bardziej podobał

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi akurat dead island podeszło przez pierwsze 5-8 godzin a na drugi dzień zasnąłem w trakcie gry co się równało jej sprzedaniem...

A zanąłem w życiu tylko przy 3 tytułach.. Asasin pierwszy, gran turismo 2 (ale to za sprawą bardzo długiej trasy i godziny 3 w nocy) oraz właśnie dead island...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

future soldier - grałem w graw2 na pc, i bia: hh na ps3 wiec zastanowie sie. a ma dobra fabule?

rdr - tez o tym myslalem, chyba kupie.

jc2 - odpada

mp3 - odpada, nuda wieje! nie lubie ciaglej strzelanki, a z tego co wiem tam jest tak: bieganie - wejście do sali - bullet time - zabicie wszystkich wrogow - kolejna sala itp.

dead island - nie ciagnie mnie do tego..

czekam na dalsze propozycje. moze byc nawet ciagly fps tylko zeby byl wciagajacy i mial fajna, poruszajaca fabule.

ponawiam pytanie. budzet nagle mi sie zmniejszyl wiec szukam czegos do 60-70 zł. wazne zey gra po prostu nie byla nudna, wciagala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×