Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie wiem czy jest jakikolwiek sens lizac tak sciany w tej grze :D niby postac agenta FBI tego wymaga wiec ok, ale innymi? :P

U innych można lizać co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jezeli kupie HR w UK to bedzie miala polski dubbing??

Mysle ze bedzie, corce kupilem jakis czas temu eyepeta i byl z dubbingiem. Takze wydaje mi sie ze gry ktore wydaje Sony beda z dubbingiem gdziekolwiek w Europie bys ich nie kupil. Ale upewnij sie jeszcze, nie moge Ci tego zagwarantowac :)

swoja droga sam zrobilem preordera w hmv na exclusive i tez mam cicha nadzieje ze bedzie... :)

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej w sumie nie widziałem czy ktoś coś pisał o dziwęku, ale nie podobami mi się w demku dubbing. W niektórych momentach jest strasznie cicho. Mam nadzieje, że w pełnej wersji to poprawią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polygamia 6-/6

"To gra, której długo nie zapomnicie."

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7546449,Recenzja__Heavy_Rain.html

Całej recenzji nie czytałem, a w kilku pierwszych akapitach autor pisze, że nie będzie spoilerował ponieważ "gra opiera się na fabule i każdy sam powinien ją przeżyć"

A ja czekam na swoją edycję kolekcjonerską;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli kogoś obchodzi to dziś na tvgry.pl wyemitują odcinek którego nie ma w demie.Więc jeżeli ktoś np. nie może pobrać dema lub coś w tym stylu , a nie jest przekonany do gry to zapraszam!

Tym którzy zdecydują się na kupno to odradzam oglądanie ;p

http://tvgry.pl/?ID=851

Edytowane przez XzeVinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś niepotrzebny kod do dema ?

Byłbym bardzo wdzięczny.

Poczekaj do jutra, jutro demo ma być w PSS. Ten jeden dzień Cię już nie zbawi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super że demo ma być jutro. Myślałem że sie nie pojawi tylko będzie dostępne za pomocą kodu i tych zgadywanek. A szczerze ? Nie chciało mi sie bawić w jakieś logowania sie, wpisywania kodów ... i właśnie miałem pytanie czy kogoś ta gra po demie zniechęciła? bo w sumie jestem najarany xD i nie wiem czy kupić w ciemno czy przetestować demo i teraz albo demo będzie zajebiste a gra nie albo na odwrót... albo to i to będzie fajne ? Czy demo jest warte obejrzenia ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super że demo ma być jutro. Myślałem że sie nie pojawi tylko będzie dostępne za pomocą kodu i tych zgadywanek. A szczerze ? Nie chciało mi sie bawić w jakieś logowania sie, wpisywania kodów ... i właśnie miałem pytanie czy kogoś ta gra po demie zniechęciła? bo w sumie jestem najarany xD i nie wiem czy kupić w ciemno czy przetestować demo i teraz albo demo będzie zajebiste a gra nie albo na odwrót... albo to i to będzie fajne ? Czy demo jest warte obejrzenia ? xD

Ja Ci powiem na moim przykładzie. Wcześniej unikałem informacji o HR z jednej strony nie interesowało mnie za bardzo, (nie wiedziałem wogóle o czym ma być :P) a z drugiej żeby być oczarowanym przed premierą :). No gdy został niecały miesiąć do premiery ściągnąłem demo i mnie strasznie wciągło (zamówiona kolekcjonerka). Zacząłem czytać recki, komentarze, po prostu nie moge się doczekać aż położe swoje łapy na tym tytule :D. Więc myśle że każdy powinien zobaczyć Raina w akcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu dema tylko upewniłem się , że gra ma klimat myślę , że Ciebie demo "podjara" jeszcze bardziej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nakręcają tymi recenzjami... tzn ocenami bo nie czytałem żadnej bo i tak w to zagram. klimat mnie przekonuje, za pierwszy interaktywny film z dobrą fabułą mogę zapłacić nawet 200 pln :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy Heavy Rain jest grą którą trzeba przejść jednym tchnieniem... to może być kluczowe dla rozgrywki ;) Czy HR jest grą na którą powinno się poświęcić maksimum 3 dni? W sumie, filmu nie ogląda się na raty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy Heavy Rain jest grą którą trzeba przejść jednym tchnieniem... to może być kluczowe dla rozgrywki ;) Czy HR jest grą na którą powinno się poświęcić maksimum 3 dni? W sumie, filmu nie ogląda się na raty :P

Przypomniałeś mi jak łyknąłem Farenheita za pierwszym posiedzeniem. Dałem NEW GAME o 18, a skończyłem po 3 rano oglądając napisy końcowe. Genialna gra, a Heavy Rain zapowiada się podobnie, w czym utwierdziło mnie demo i pierwsze recenzje. Łykam w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chciałbym zagrać jeszcze w lutym ale niestety. Kupię jak stanieje do jakiś 100 zł a teraz następną grą będzie Battlefield...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chciałbym zagrać jeszcze w lutym ale niestety. Kupię jak stanieje do jakiś 100 zł a teraz następną grą będzie Battlefield...

Sorry ale kogo to obchodzi? Liczysz że się zrzucimy na zakup dla Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS nie ma jeszcze. Prawie wszyscy sciągneli ze stronki, gdzie trzeba rozwiązać konkurs i w nagrodę otrzymujesz kod na ściągnięcie. Poczytaj o tym na stronie 31, tam jest wszystko napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadomość, że jeszcze dwa tygodnie do premiery mnie trochę przeraża :P już nawet odłożone pieniądze ukryłem pod ubraniami, żeby w czasie czekania coś mnie nie nakłoniło żeby je wydać:P swoją drogą, ciekawe kiedy ultima to wszystko powysyła. Napisane jest na stronie że wysyłka w dni premiery, czyli jednak nie pogram w premiere:/ trochę lipnie bo po to składam preorder, żeby pograć w dniu premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, gdzie mogę zamówić pre-order'a aby dostać grę przed premierą?

Nie dam sobie glowy uciac, ale wydaje mi sie, ze jak zamowisz w Ultimie to powinienes dostac paczke przed premiera :) wnioskuje to z informacji, ktora pojawila sie u nich w sklepie:

dokladnie pisali, ze druga tura paczek z HR bedzie wysylana tak aby trafila w dzien premiery do graczy :) tak wiec pewnie pierwsza ture pewnie wysylac beda wczesniej... (dla wydania kolekcjonerskiego pozostala Ci druga tura, ale normalne jak zamowisz to pewnie w pierwszej przyjdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie pisali, ze druga tura paczek z HR bedzie wysylana tak aby trafila w dzien premiery do graczy :) tak wiec pewnie pierwsza ture pewnie wysylac beda wczesniej... (dla wydania kolekcjonerskiego pozostala Ci druga tura, ale normalne jak zamowisz to pewnie w pierwszej przyjdzie)

Masło maślane Ci z tego wyszło. To z drugą turą to była informacja dla kolekcjonerów. Przy nazwie Heavy Rain, pod spodem na ultimie masz napisane wysyłka- wysyłka po premierze. Takie coś jest. Obym się mylił, ale zagramy pewnie dopiero dzień po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już zacieram ręce. Premiera coraz bliżej. Ciekawe ile w empiku będzie stała, myślę, że 249 nie powinna przekroczyć tym bardziej, że wysyłkowo jest dużo taniej, co nie zmienia faktu, że gra warta jest każdej ceny. Btw ostatnio natknąłem się na mgs4 za 229 na półce w jednym sklepie - lekka przeginka. Jaki sklep wysyłkowy polecacie, bo jakoś nie kupuję tą drogą gier, a przy kilku tytułach zawsze pewnie jeden będzie do przodu (pewnie nie zawracałbym Wam głowy tym pytaniem ale luty/marzec ma kilka tyt godnych uwagi i warto zaoszczędzić, tylko no właśnie gdzie najlepiej?) ultima, psx ex, 3kropki, empik czy co tam jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×