Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

no i na tvgry w recenzji zostal wspomniany moj glowny zarzut i obawa co d otej gry, a mianowicie ze poszczegolne sceny moga potoczyc sie inaczej ale czesto ich zwienczenie bedzie takie samo (vide sklep hassana). nie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i na tvgry w recenzji zostal wspomniany moj glowny zarzut i obawa co d otej gry, a mianowicie ze poszczegolne sceny moga potoczyc sie inaczej ale czesto ich zwienczenie bedzie takie samo (vide sklep hassana). nie fajnie

Tak samo jest w demku, nie ważne co zrobisz i tak prostytutka będzie ci wdzięczna ale jakoś mi to tak strasznie nie przeszkadza. Przecież nikt się nie spodziewał że najmniejsza decyzja będzie mogła zmienić resztę fabuły w grze. Pewnie będzie kilka kluczowych momentów ale tak normalnie to większość sytuacji zakończy się podobnie tylko inną drogą. Nie zmienia to faktu, że jest to jak na razie najbardziej wyczekiwana gra przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo uciera nosa, skończyłem tylko epizod 1, ale już mogę pwiedzieć, ze grafika, i sam gemaplay to najbradziej fimowa gra jaka powstała ... i powiem wam, ze jednak te tytuły exclusiv to ps3 ma niesamowite, ... dla porównania Alan Wake na xkloca, to chyba taki konkurent, no a z tego co widziałem, to prezentuje się przy tym, bardzo bardzo licho :D ... nie wiem jak wy, ale ja już zamówiłem swoj Rain  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake to nie jest konkurent, bo to zupełnie inna gra. A prezentuje się gorzej (jeśli prezentuje się gorzej) to dlatego, że tam są duże otwarte tereny. W Heavy Rain jeśli obszar jest mały to wygląda dobrze, natomiast gdy mamy do czynienia z większą przestrzenią to już lipnie to wygląda (np. rozdział ze sceną zbrodni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile ma być dodatków do HR? Zamówiłem sobie kolekcjonerskie wydanie i teraz zastanawiam się ile będę musiał wydać na dodatki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie gdyż ja sprzedałem jakieś stare gry i mam kasiorkę na HR ale zastanawiam się czy kolekcjoner czy zwykła, rozbieżności cenowe na allegro rosną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko, gierka zapowiada się znakomicie, klimat chyba będzie niesamowity. A i polska wersja językowa wygląda też na wykonaną bardzo dobrze :) Tylko czekać jak się ukarze i pędzić do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że do gry podchodziłem z lekką obojętnością, myślałem, że to jakiś chłam, a to produkt naprawdę REWOLUCYJNY. Pierwsza taka gra fabularna i z jakim rozmachem, toż taka gra roznosi wszystko co oferuje MS ze swoim Xklockiem! Kupuję od razu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz odwrotnie, im bliżej premiery tym mój entuzjazm spada, przejadł mi się już hype na ten tytuł, co nie zmienia faktu że na grę złożony mam pre-order, to oryginalna dobra gra, chociaż zdaje się, że przereklamowana - tj. reklam i hype'u jest na tyle, że gra powinna zbierać same 15 w dziesięciostopniowej skali, nie dajmy się zwariować.

To pomysłowa, poważna, innowacyjna produkcja, warto zagrać, ale już nie szalejmy, bo nie jest to ideał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz odwrotnie, im bliżej premiery tym mój entuzjazm spada, przejadł mi się już hype na ten tytuł, co nie zmienia faktu że na grę złożony mam pre-order, to oryginalna dobra gra, chociaż zdaje się, że przereklamowana - tj. reklam i hype'u jest na tyle, że gra powinna zbierać same 15 w dziesięciostopniowej skali, nie dajmy się zwariować.

To pomysłowa, poważna, innowacyjna produkcja, warto zagrać, ale już nie szalejmy, bo nie jest to ideał ;)

Dokładnie. U mnie też ciśnienie spada jednak nie zmienia to faktu, że również zamówiłem pre-order edycji kolekcjonerskiej. Z wielką chęcią bym już zagrał ale jakbym musiał czekać ileś tam dni po premierze to też bym zbytnio nie narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zabieram się za granie (ma się odrobinkę szczęścia ;) ), jak tylko nie wsiąkne na amen w historię Origami Killera, to (oczywiście bez spoilerów) postaram się machnąć jakieś krótkie wrażenia z pełnej wersji ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za granie (ma się odrobinkę szczęścia ;) ), jak tylko nie wsiąkne na amen w historię Origami Killera, to (oczywiście bez spoilerów) postaram się machnąć jakieś krótkie wrażenia z pełnej wersji ;)

Srata tata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe niby jak możesz teraz zagrać? Dla mnie to jeden wielki bullshit i przyciąganie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kerm_pl ale w demo to my już tydzień temu graliśmy także nie masz co recenzować :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dajcie spokój, może rzeczywiście już posiada pełną wersję...

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w google heavy rain dałem na Wideo , w opcjach ustawiłem długie conajmniej 20 min i już pojawiają się całe epizody z pełnej wersji gry. Ale nie oglądałem żeby nie psuć zabawy :tongue: Każdy możne napisać ze ma pełną wersje, oglądnąć ten filmik i mówić ze już grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem miec gre przed premiera ? - jesli masz odpowiednich znajomych, zaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem miec gre przed premiera ? - jesli masz odpowiednich znajomych, zaden.

Trele morele...przestań takie coś pisać bo to naprawdę żałosne. Zaraz jeszcze ten typek napisze że jego wujek jest prezesem Quantic Dream :D proszę o zejście na ziemie. Gościu specjalne napisał tego posta, żeby wybuchł nowy temat do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak widać po gamertagu "ten typek" nie kłamał wiec może przestańcie bez sensu atakować ludzi, wiele osób zna osoby które już grają. Recenzenci już dostali pełna wersje gry jakiś czas temu.

Ale wiem ze jak się ma nascie lat to ciężko w to uwierzyć

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trele morele...przestań takie coś pisać bo to naprawdę żałosne. Zaraz jeszcze ten typek napisze że jego wujek jest prezesem Quantic Dream :D proszę o zejście na ziemie. Gościu specjalne napisał tego posta, żeby wybuchł nowy temat do dyskusji.

czy ja Ci każe wierzyć, w to co pisze? Specjalnie dla takich "onetowych" forumowiczów, zaktualizowałem gamertag, ale po co zwracać na takie pierdoły uwagę, no nie ?

Co do samej gry słów kilka, tak jak obiecałem. Jak na razie mam za sobą tylko kilka nowych epizodów. To co się wysuwa na pierwszy plan to genialnie zbudowane postacie. Nigdy (a gram od przeszło 20 lat) nie czułem takiej więzi z bohaterem (myślę konkretnie o Ethanie) jak tutaj. Emocje w tej grze są w 100% prawdziwe.

Kolejna sprawa to muzyka, o której wiele już napisano, jest niesamowita, nastrojowa, i stanowi w znacznej części o klimacie tej produkcji.

P.S.

odpowiadając na PW które zaczynają spływać NIE SPRZEDAM KOPII

Edytowane przez Kerm_pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego, ze koles gra w gre ktora jest juz ukonczona? rozumiem jakby mowil, ze gra w heavy rain 2 albo w gran turismo 5 :D Pytanie mam o pelną wersje. Jak tam polski dubbing? Jak wypadaja pozostale glosy postaci oraz czy są problemy z poziomem glosnosci tak jak to bylo w demie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem miec gre przed premiera ? - jesli masz odpowiednich znajomych, zaden.

Można, ale bywa tak, że taka osoba musi stawić się na komendzie. Znam jeden taki przypadek. Oczywiście to nie była jego wina, ale musiał grę oddać i poczekać do premiery. Fartem oddali mu kasę, ale musiał iść na komendę, wytłumaczyć się i złożyć zeznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale bywa tak, że taka osoba musi stawić się na komendzie. Znam jeden taki przypadek. Oczywiście to nie była jego wina, ale musiał grę oddać i poczekać do premiery. Fartem oddali mu kasę, ale musiał iść na komendę, wytłumaczyć się i złożyć zeznanie.

Gra musiała pochodzić z nielegalnego źródła, innymi słowy kradzież z przedpremierowej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×