Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczyła udostępnienia gry przed premierą. Gra nie była kradziona. Jedyne czego się uczepiono, to złamanie daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie mam o pelną wersje. Jak tam polski dubbing? Jak wypadaja pozostale glosy postaci oraz czy są problemy z poziomem glosnosci tak jak to bylo w demie?

Pierwsze przejście gram po angielsku z polskimi podpisami, więc co do samej jakości dubingu nie będe się wypowiadał, bo jeszcze nie wiem.

Co do problemów z głośnością sprawdziłem (z Polskim dubbingiem) tylko epizod na miejscu zbrodni (ten z dema) Normanem i nie uświadczyłem problemów, które zaobserwować można było w demie. Tak więc można założyć, że zostały one wyeliminowane

KopaczK:

nie chcę tu zaśmiecać tematu offtopem, więc jak coś to priv, ale coś mi się to kupy nie trzyma. Kumpel miał się stawić na komendzie bo grał przed premierą ? A gdzie tu naruszenie prawa ? Jest coś w kodeksie karnym na ten temat, nie jestem prawnikiem ale nie wydaje mi się ;). Nawet jeśli, to kumpel musiał miec strasznego niefarta ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przejście gram po angielsku z polskimi podpisami, więc co do samej jakości dubingu nie będe się wypowiadał, bo jeszcze nie wiem.

Co do problemów z głośnością sprawdziłem (z Polskim dubbingiem) tylko epizod na miejscu zbrodni (ten z dema) Normanem i nie uświadczyłem problemów, które zaobserwować można było w demie. Tak więc można założyć, że zostały one wyeliminowane

No kolego tak sobie czytam wątęk HR i przyznam że trochę zazdroszczę że już możesz delektować się grą :) Czekam z utęsknieniem na dzień premiery pykając międzyczasie w AvP :biggrin:.

Jakieś inne zmiany względem Demo zauważyłeś (sterowanie, grafika etc )? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecha może miał, ale doświadczenie z policją z całą pewnością zdobył. ;)

Mam nadzieję, że gra jednak się sprzeda. Mam już dość kretyńskich strzelanek i badziewia, które nazywa się hardcore`wymi grami tylko dlatego, że sporo w nich przemocy. Liczę, że kiedyś gry pokroju HR nie będą niszą, a swoistym ideałem, do którego będą równać inni twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kerm_pl napisz coś jeszcze o gierce :biggrin: . Przede wszystkim o emocjach podczas grania, bo to wydaje mi się, że oprócz fabuły najmocniejsza strona tej gry (mówie to na podst. gry w Fahrenheit'a) :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko 5 dni :D mam tylko nadzieje, ze Ultima wysle gre troche przed premiera :P taka wysylka kurierem do mnie w pon na 100% by mnie nie zasmucila :D

a w miedzy czasie przypominam sobie obie czesci GoW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przezywacie tą gre jak mrowka pierwszy okres. " Nie moge sie doczekac jak wczuje sie w Killera Origami" hauahahahahaha pękne zaraz

a gre pewnie przejde i zapomne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na blogu ULTIMAy piszą że grę dostaną we wtorek, więc pewnie wtedy wysyłka...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na blogu ULTIMAy piszą że grę dostaną we wtorek, więc pewnie wtedy wysyłka...:/

We wtorek przed czy po premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przezywacie tą gre jak mrowka pierwszy okres. " Nie moge sie doczekac jak wczuje sie w Killera Origami" hauahahahahaha pękne zaraz

a gre pewnie przejde i zapomne :(

wole interesowac sie i podniecac swietna gra niz podgladac mrowki przezywajace pierwsze okresy... smutne chlopie niestety :)

a co do wysylki to akurat na dzien premiery powinna u nas byc :) wszystko bedzie dobrze o ile gra nie przyjdzie 2 tyg po premierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy skończyłem grę. Podobnie jak kilku przedmówców też w pewnym okresie nateżonego hypu wokół gry zacząłem się zastanawiać, czy podoła moim oczekiwaniom (całkiem wygórowanym). Myślę, że nie musicie się obawiać, gra jest jak najlepsza kawa (;) ) niesamowicie intensywna, czarna i często gorzka ;) i tak samo jak przy kawie należy mieć już trochę lat i doświadczenia by docenić jej smak ;).

W najbliższym czasie (dzisiaj w nocy lub jutro) napisze recenzję więc jeżeli macie jakieś wątpliwości lub pytania piszcie postaram się na nie odpowiedzieć (oczywiście nie pytajcie mnie nic o fabułę, obiecuje nie puścić pary z ust).

Dla fanów kryminałów, ciężkiego klimatu must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj w nocy skończyłem grę. Podobnie jak kilku przedmówców też w pewnym okresie nateżonego hypu wokół gry zacząłem się zastanawiać, czy podoła moim oczekiwaniom (całkiem wygórowanym). Myślę, że nie musicie się obawiać, gra jest jak najlepsza kawa (;) ) niesamowicie intensywna, czarna i często gorzka ;) i tak samo jak przy kawie należy mieć już trochę lat i doświadczenia by docenić jej smak ;).

W najbliższym czasie (dzisiaj w nocy lub jutro) napisze recenzję więc jeżeli macie jakieś wątpliwości lub pytania piszcie postaram się na nie odpowiedzieć (oczywiście nie pytajcie mnie nic o fabułę, obiecuje nie puścić pary z ust).

Dla fanów kryminałów, ciężkiego klimatu must have.

wymien 3 rzeczy, ktore ci sie nie spodobały oraz powiedz czy po demie, niezliczonych filmikach z gry cos cie w rozgrywce zaskoczylo. Nie pytam o fabułe czy zwroty akcji ale o sposob rozgrywki ^^

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain jest dosyć ambitny, Fahrenheit miał ciekawą fabułę, gameplay za to według mnie średni. Z Heavy Rain myślę, że będzie podobnie. Niemniej jednak oczywiście kupię ten interaktywny film, jak stanieje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain jest dosyć ambitny, Fahrenheit miał ciekawą fabułę, gameplay za to według mnie średni. Z Heavy Rain myślę, że będzie podobnie. Niemniej jednak oczywiście kupię ten interaktywny film, jak stanieje ;]

No to masz jakieś dwa miesiące czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Focus -ie (marcowym) piszą o Heavy Rain. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Focus -ie (marcowym) piszą o Heavy Rain. :)

teraz to chyba wszedzie beda pisac o HR :D zwlaszcza, ze w srode jest premiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje zamieszczę dzisiaj późnym wieczorem, przepraszam za opóźnienie, ale wiadomo życie prywatne ;)

Co prawda recenzja jest już prawie skończona, ale przed opublikowaniem chcę ją jeszcze raz przeczytać i zastanowić się czy nie pominąłem jakiegoś ważnego elementu ;).

Stay tuned ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje zamieszczę dzisiaj późnym wieczorem, przepraszam za opóźnienie, ale wiadomo życie prywatne ;)

Co prawda recenzja jest już prawie skończona, ale przed opublikowaniem chcę ją jeszcze raz przeczytać i zastanowić się czy nie pominąłem jakiegoś ważnego elementu ;).

Stay tuned ;)

w takim razie czekamy z niecierpliwoscia :) mam tylko nadzieje, ze bede chcial wracac do tej gry ciagle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekamy z niecierpliwoscia :) mam tylko nadzieje, ze bede chcial wracac do tej gry ciagle :)

Chłopie, widze że masz mokro. Weź może poczytaj jakąś książke, albo znajdź dziewczyne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain mają już w Saturnie w Złotych Tarasach (Warszawa) - wczoraj widziałem (sceneria przy autostradzie - główny bohater stoi na poboczu) jak była puszczona na jednym z telewizorów na dziale z grami. Zapytałem o nią pracownika sklepu i mówił, że gra jest już na magazynie i czeka na premierę - grrrrrrrr !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, widze że masz mokro. Weź może poczytaj jakąś książke, albo znajdź dziewczyne :P

:D hehehe sie usmialem :D ale faktycznie czasmi emocje ktore targaja ludzmi sa porazajace ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, widze że masz mokro. Weź może poczytaj jakąś książke, albo znajdź dziewczyne :P

wyobraz sobie, ze dziewczyne mam :) a nawet do roli zony sie sprowadza :) i tez kocham pisac takie teksty tylko po to zeby takie zera mogly pokazac swoja wyzszosc w spoleczenstwie :P

P.S. a mokro sie przydaje zeby tarcie bylo mniejsze :P ale co ty mozesz o tym wiedziec...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre przeszedlem jest zarabista jesli macie pytania walcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain mają już w Saturnie w Złotych Tarasach (Warszawa) - wczoraj widziałem (sceneria przy autostradzie - główny bohater stoi na poboczu) jak była puszczona na jednym z telewizorów na dziale z grami. Zapytałem o nią pracownika sklepu i mówił, że gra jest już na magazynie i czeka na premierę - grrrrrrrr !!! :)

W Gdańsku sprzedawca by powiedział, że może przynieść z magazynu :P.

A tak btw to scena o której mówisz była w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×