Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu xP Jestem fanem GTA i w GTA pogram oczywiscie ale ta gre kupie bo widac po grafie i mozliwosciach ze moze byc super.

Jedni lubią okładkę inni treść książki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedni lubią okładkę inni treść książki

Ale ktoś mądry powiedział że "O gustach się nie dyskutuje" (co ja uważam za totalny bezsens! Jak nie o gustach to o czym? Pogodzie?).

Niestety gry mają się sprzedawać. Taka jest prawda. Mimo że wielu developerów może po części robić je z pasją to jednak muszą się im "zwrócić".

Myślicie że Kojima trzaskałby kolejne MGSy gdyby jedynka została uznana za "średniak"? Że Electronic Arts wydawało by ciągłe sequele swoich "sportówek" gdyby nikt ich nie kupował? Odpowiedź jest prosta - NIE...

Biedne Clover Studio tego nie wiedziało i zrobiło dwie niesamowite gry (OKAMI, God Hand) które jednak nie znalazły szerokiego uznania (WHY!?!?!?!?!?!?!) i Capcom ich skasował...

Podstawą na dziś dzień jest - Bezpieczeństwo, Kasa i dopiero Pasja. Ryzykowne pomysły? Ciężko z nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pips:

Jestem fanem GTA i w GTA pogram oczywiscie ale ta gre kupie bo widac po grafie i mozliwosciach ze moze byc super.

ironia mode on

ja tez ta gre kupie dla grafiki.

ironia mode off

uwazaj, zebys sie nie zawiodl, bo moze sie okazac, ze nie bedzie tam mozna nikogo zamordowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ironia mode on

ja tez ta gre kupie dla grafiki.

ironia mode off

uwazaj, zebys sie nie zawiodl, bo moze sie okazac, ze nie bedzie tam mozna nikogo zamordowac...

To co :? To ma byc przygodowka xE mi to wisi xd ale pocos bron bohaterce potrzebna jest co nie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co :? To ma byc przygodowka xE mi to wisi xd ale pocos bron bohaterce potrzebna jest co nie :?

Tak. Na pewno też gra będzie zawierać przemoc (może nawet z użyciem owej broni) ale raczej tylko jako środek wyrazu a nie cel sam w sobie jak na przykład GTA 4 (do którego swoją drogą nic nie mam. Coście się tak go czepili? R* to jedna z niewielu firm które jeszcze potrafią się postawić i wydać "coś innego", vide świetne Canis Canem Edit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co :? To ma byc przygodowka xE mi to wisi xd ale pocos bron bohaterce potrzebna jest co nie :?

a widzial zwiastun Fahrenheita?

i gral w niego potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a widzial zwiastun Fahrenheita?

i gral w niego potem?

Nie.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

Nie.

To od tego zacznij.

Bardzo dobra gra (mimo iż końcówka zrobiona trochę na siłę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSD, SCEP zdradziło, że widziało już Heavy Rain. Powiedzieli tylko, że wszystko co zrobimy w grze będzie miało wpływa na dalszą rozgrywkę(fabuła?) i że graficznie gra poraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho grafikę (chociaż nad "porażającą" bym nie płakał ^^)! Fabuła w takich grach jest trzonem! Szkoda, że nie ma nowych trailerów po PSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos Heavy Rain: Przypomniało mi się, że czytałem kiedyś, o tym, że tym razem gra nie będzie miała nic wspólnego z fantastyką. Moim zdaniem wprowadzanie elementów fantastycznych do gier, które z założenia mają być realistyczne nie jest dobre. Z podobnym wyjściem spotkałem się jeszcze w Uncharted: te pamiętne stworki pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak apropos Heavy Rain: Przypomniało mi się, że czytałem kiedyś, o tym, że tym razem gra nie będzie miała nic wspólnego z fantastyką. Moim zdaniem wprowadzanie elementów fantastycznych do gier, które z założenia mają być realistyczne nie jest dobre. Z podobnym wyjściem spotkałem się jeszcze w Uncharted: te pamiętne stworki pod koniec gry.

Zgadzam się. HR powinno być "prawdziwe". Bez żadnych kosmiczno-fantastycznych rozwiązań. Liczę na dobre zobrazowanie portretów psychologicznych postaci. Co do Uncharted... w tej grze pasował ten motyw. Przecież nikt tam nie liczył na nic realnego. To miała być historia na niedzielne popołudnie dla całej rodziny, a nie film z discovery ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na jedynce puszczaja Indiane Jonesa. Proponuje obejrzec to moze przyblizy sie troche klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu....jak zobaczylem ten trailer to normalnie opad sczeki prawie....Nie z powodu grafiki (choc ta stoi na bardzo wysokim poziomie), ale ten KLIMAATTTTT, pomysl i realizacja to mistrzostwo swiata...Czekam na dalsze informacje o tym tytule, choc juz teraz jestem prawie pewien ze jak tylko sie pojawi, gra ta zagosci w mojej kolekcji

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... Jak ja nienawidzę screenów. Pewnie są mocno wspomagane i niepotrzebnie się napalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyglądają na pre-rendery No ale zawsze lepsze to niż nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow... Jak ja nienawidzę screenów. Pewnie są mocno wspomagane i niepotrzebnie się napalam.
Mi wyglądają na pre-rendery No ale zawsze lepsze to niż nic

No nie wiem Panowie. Już trailer sprzed kilku lat pokazywał pazur pod kątem grafiki (a przypominam że był liczony a nie renderowany). To wygląda na rozwinięcie tego co pokazano wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi wyglądają na pre-rendery No ale zawsze lepsze to niż nic

To sa cut-sceny na zywca na silniku gry czyli jak gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Mucha robi karierę na skalę światową

Zmieniam zdanie!

Trailer jest świetny, mimo że (prawdopodobnie) nie pokazuje głównej bohaterki doskonale oddaje klimat "Deszczu" i związanej z nim depresji...

Kolejny Must Have!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze ten filmik The Face to twarz glownej bohaterki scrnow tylko teraz ma inna fryzure(czyli mozliwe ze gra wyglada tak juz w ruchu). Poznalem po pierzyku pod lewym okiem.

Chyba ze tylko jakies zwid mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×