Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem Panowie. Już trailer sprzed kilku lat pokazywał pazur pod kątem grafiki (a przypominam że był liczony a nie renderowany). To wygląda na rozwinięcie tego co pokazano wtedy.

Ale takie AA? Ile to jest, x16 czy 32? Zdaje się, że na PS3 max to x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale takie AA? Ile to jest, x16 czy 32? Zdaje się, że na PS3 max to x4

Chcecie mieć grafikę "nowej generacji" a drzecie się że to ściema bo "się nie da" jak wam taką pokazać... Jak dla mnie HR może wyglądać nawet jak Fahrenheit oby nie popełnij tylko kilku błędów poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcecie mieć grafikę "nowej generacji" a drzecie się że to ściema bo "się nie da" jak wam taką pokazać... Jak dla mnie HR może wyglądać nawet jak Fahrenheit oby nie popełnij tylko kilku błędów poprzednika.

Nie da to się tylko parasola w tyłku otworzyć. AA rzędu x16 na PC jest całkowicie osiągalne, ale konsolom brakuje mocy obliczeniowej i poszarpane krawędzie to raczej norma. Dlatego w tą idealną gładkość raczej ciężko mi uwierzyć. A że chciałbym żeby taka była to przecież zupełnie HT taka naprawdę była to zupełnie inna sprawa. Niestety w programowaniu powiedzonko "chcieć to móc " się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudźcie, gra wyjdzie to zobaczymy w praniu a na tym lipsku będzie pokaz to każdy zobaczy jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie marudźcie Ale według mnie to nie są rendery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nad czym wy tu kminicie czy to pre-render jest czy nie???? TO SA SCREENY Z "NA ZYWCA" Z SILNIKA GRY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zczailem ze ominalem 2 zdjecia dodajac te powyzej. Oto one (sorry za double-post)

heavyrain-five.jpg

heavyrain-six.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. Te wyglądają już całkiem normalnie i spokojnie mogą być z gry. Bez jakiegoś bullshitowego wygładzania x1024. Żadna maszyna nie renderuje "na żywca" tak gładkich obiektów. I to nie w minutę ani w godzinę tylko w tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ legileg

zależy jaka rozdziałka. W dobrej rozdziałce nawet 4aa sprawi zniknięcie ząbków Ba filtr nałoży się w grze (tak jak w manhut, mass efect) i już ich prawie nie widać ząbki zawsze będa to nieuniknione niestety tak działa grafika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ legileg

zależy jaka rozdziałka. W dobrej rozdziałce nawet 4aa sprawi zniknięcie ząbków Ba filtr nałoży się w grze (tak jak w manhut, mass efect) i już ich prawie nie widać ząbki zawsze będa to nieuniknione niestety tak działa grafika..

Spoko. Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym i naprawdę potrafię odróżnić takie detale. W grach sztuczki takie jak rozmycia, wygładzania, tekstury udające obiekty itp to norma, bo po co tracić moc obliczeniową na detale, których i tak nikt nie zauważy? Ale gdy widzę, że sama głowa postaci ma więcej poligonów niż cały przeciętny model w dowolnej innej grze (do tego mam pewność, że to nie żadna sztuczka typu nakładamy ultraładną teksturę na gorszy model) to chyba normalne, że czuję ściemę... Dla mnie foty są zwyczajnie wspomagane i mogę nawet powiedzieć w których miejscach. Wystarczy przyjrzeć się karkowi i uszom, a potem porównać do linii policzków. Troszkę zbyt gładka, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym i naprawdę potrafię odróżnić takie detale. W grach sztuczki takie jak rozmycia, wygładzania, tekstury udające obiekty itp to norma, bo po co tracić moc obliczeniową na detale, których i tak nikt nie zauważy? Ale gdy widzę, że sama głowa postaci ma więcej poligonów niż cały przeciętny model w dowolnej innej grze (do tego mam pewność, że to nie żadna sztuczka typu nakładamy ultraładną teksturę na gorszy model) to chyba normalne, że czuję ściemę... Dla mnie foty są zwyczajnie wspomagane i mogę nawet powiedzieć w których miejscach. Wystarczy przyjrzeć się karkowi i uszom, a potem porównać do linii policzków. Troszkę zbyt gładka, prawda?

Uncharted 30% mocy Cella, to może nastał już czas na 60% lub ciut więcej i tą grą jest Heavy Rain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie o mocy moc cela miesci sie w glowach programistow, ktos powie, ze wycisna 100% mocy PS3 dobra ma racje 100% ale w tym okresie bo za jakis czas pewnie wyjdzie cos co pobije to na glowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uncharted 30% mocy Cella, to może nastał już czas na 60% lub ciut więcej i tą grą jest Heavy Rain?

Pips, juz Ci tłumaczyłem. Określenie "30% mocy cela" nie ma żadnej wartości, bo tak na dobrą sprawę nic nie znaczy. Najpewniej chodziło im o to, że Cell faktycznie pracował nad obliczeniami związanymi z grą, a resztę pochłaniały techniczne bzdury jak zmiany wątków, oczekiwanie na rozkaz, kontrole czegoś tam itp. Jeśli tak do tego podejść to nikt nigdy nie użyje nawet 50%, bo strat przy 6 rdzeniach uniknąć się za cholerę nie da.

Chyba nie myślałeś że użyli tylko 30% bo nie mieli ochoty więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na razie na YT lecz obraz jakiś żółtawy-pomarańczowy a tam wolno się ładuje, fajnie wygląda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakość jaka jest taka jest. Co tu dużo wymagać od kamery w ciemnym pomieszczeniu. Dostaniemy w HD na PSS to czapki nam pospadają z głów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips obraz jest nagrywany kamera pewnie dlatego. Na samym poczatku nawet widac ze przy ekranie po lewej jakas lampa sie swieci Mi sie podobalo bardzo i czekam na jakis lepszy jakosciowo gameplay i nie cutscene a pure sterowanie postacia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadza demko to bedzie fajnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY się pochwaliło, że na dzień dzisiejszy Heavy Rain wykorzystuje 10 % mocy PS3 i zapowiadają, że do dnia premiery zoptymalizują i zejdą do 5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Buehehehe ale szit !!!! Grafika przedpotopowa, no i prawie wogóle sie tu nie strzela i do tego trzeba wciskać jakieś kurna przyciski na filmikach, no i grafika przedpotopowa, no niee nie wytrzymam. Jak oni chcą to wypuścić? Gdyby zrobili na Xboxa360 to grafika byłaby o niebo lepsza, bo X ma lepszą specyfikacje techniczną ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kroltechno kolejny irytujący fan x-a który pcha się na forum dla ps3. Grafika jest świetna nawet fotorealistyczna. To że irytuje cie że twoja konsola nie jest wstanie uciągnąć takich tytułów to nie nasz wina :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:|

Normalnie xfanboj w pigułce... Nie rozpoznaje dobrej grafiki i lubi tylko bezmózgie strzelaniny.

Powodzenia w halo 3 i szerokiej drogi na forum iksa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buehehehe ale szit !!!! Grafika przedpotopowa, no i prawie wogóle sie tu nie strzela i do tego trzeba wciskać jakieś kurna przyciski na filmikach, no i grafika przedpotopowa, no niee nie wytrzymam. Jak oni chcą to wypuścić? Gdyby zrobili na Xboxa360 to grafika byłaby o niebo lepsza, bo X ma lepszą specyfikacje techniczną ;D

Zacznijmy od tego, że gra by się nie uruchomiła, bo Xbox się, jak to bywa, spalił. Kiedy damy już go do lodówki włączamy grę i jedyne na co stać to gówno od MS to wyświetlenie postaci (rzecz jasna bez łez itp). A teraz powiedzmy sobie szczerze. Co tu ku*wa robisz ty skończony fanboyu X-gównokloka ? Nie będę cię wyzywał, gdyż lubie to forum nie nie chcę dostać warna przez takiego bahora, jakim jesteś ty. Specyfikacja lepsza? Aha, jasne. Wystarczy, ze za grę wezmą sie programiści obeznani z CELL'em, a stworzą grę, która korzystająca w pełni z dóbr mocy procesora będzie wspierała VGA i wyświetlała grafę, której przez ułamek sek nie widziałeś w swoich GoW'ach i Haloshit'ach.

Co do gry to jestem ciekaw czy zostanie spolszczona, choć osobiście w to wątpię, bo tłumaczenia będzie dużo, a jak na razie SCEP weźmie się za R2 i MS2, a powiedzmy sobie szczerze, dużo tłumaczenia tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale was łatwo sprowokowac koles ewidentnie sobie jaja robi a wy na to reagujecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale was łatwo sprowokowac koles ewidentnie sobie jaja robi a wy na to reagujecie....

Wiadomo, ale powiedz, że takie pedały cie nie denerwują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×