Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Przerażacie mnie z tym zastanawianiem się nad sprzedażą gry. Ja Fifę Street zamówiłem w piątek, w poniedziałek odbiorę i w sumie już nie mogę się doczekać. Przy okazji pytanie - jak wygląda kwestia grania online? Są jakieś rankingi, tak by nie trafić od razu na wymiataczy, którzy mnie zniszczą 10:0? A może ten online jest dostępny tylko w World Tourze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażacie mnie z tym zastanawianiem się nad sprzedażą gry. Ja Fifę Street zamówiłem w piątek, w poniedziałek odbiorę i w sumie już nie mogę się doczekać. Przy okazji pytanie - jak wygląda kwestia grania online? Są jakieś rankingi, tak by nie trafić od razu na wymiataczy, którzy mnie zniszczą 10:0? A może ten online jest dostępny tylko w World Tourze?

Granie online wygląda tak jak w fifie 12 czyli sezony pojedynków, zaczynasz w 10 lidze i wiadomo w miarę możliwości awansujesz/spadasz więc na wymiataczy na początku nie trafisz, lecz ogromny minus jest taki że możesz grać tylko drużyną którą przechodzisz WT i w większości trafia się już na graczy ze skillem 95+. W World Tourze możesz przechodzić online turnieje, gra zalicza ci to jako poziom hard lecz odradzam ponieważ gdy wygrasz walkowerem gra uznaje mecz za nieodbyty i można stracić masę nerwów(właśnie dlatego tyle osób sprzedaje tą grę). W sezonach pojedynków taka sytuacja nie ma miejsca więc dziwne że w Turniejach WT tak spier^olili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo odblokowales koszulke dla gracza ktora zmieniasz klikajac EDIT w menu druzyny. Nie sa ta te same koszulki ktore mozesz zmieniac w MY TEAM.

Czyli jak dokładnie zmienić te koszulki bo już nie ogarniam :D Moge zmienić tylko swojemu graczowi, a pozyskanym nie. I może powiesz też czy da rade zmienić strój meczowy bramkarza na jakiś firmowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja złość co do tej gry sięgnęła dziś zenitu. Najgorszy zakup jaki zrobiłem. To co się wyprawia na tym hardzie to śmiech, przypadkowość i szczęście CPU to coś niesamowitego. Do tego często brak kontroli nad poczynaniami naszego zawodnika i śmieszne odbiory... I to co pisałem wcześniej jeżeli CPU się uprze to nie i tak nie wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta gra jest dla osób, które się nie denerwują :biggrin: ja swoją sprzedałem 2-3 dni po zakupie... nie tylko przez zdenerwowanie

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mieszane odczucia macie do tej gry tak samo ja się zastanawiam nad kupnem tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie z tym graniem na hardzie z komputerem to jakaś masakra jest.Musialem ostatnio odłożyć przez to gre na półke na pare dni bo kurwica taka brała ze hej :D.Jeżeli chodzi o panna czy last mam standing to jeszzcze nie jest tak trudno wygrać, bo nawet jak przegram to moge zagrać od nowa,ale jeżeli chodzi o turnieje,to nie wiem co robić,żeby wygrać turniej,bo co z tego ze nawet jak dojde do finału(co mi sie jeszcze nie udało ) to jak przegram to trzeba zaczynać turniej od nowa.Chyba zostaje tylko grać turnieje online.

Mam pytanie,jaka jest różnica pomiędzy wygraniem na hardzie turnieju online i wygraniem z komputerem?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radek75 Nie ma żadnej różnicy oprócz tej że SI nie wychodzi bezkarnie z meczu gdy przegrywa w przeciwieństwie do niektórych graczy online...co denerwuje jeszcze mocniej niż SI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gra jest naprawdę ciekawa i fajnie się w nią gra. Jeżeli chodzi o bramkarza to zależy jak twój bramkarz jest wyszkolony. Ja swojego bramkarza zrobiłem i broni dobrze czasami wybrania po 3 4 dobitki a czasami wpuści kartofla. Podobnie jest z baramkarzem przeciwnej drużynie broni jak w transie ale wpuszcza też szmaty. Jeżeli chodzi o poziom trudności to najgrosze są turniej jak wyjdziesz z grupy wystarczy że jeden mecz przegrasz i wszytko odnowa i tu się można zdenerwować wygrałeś 5 meczy a 6 w finale przegrałeś ( zawsze zostaje uruchomienie gry od nowa :D ). A tak pozatym gra fajna duża paleta zwodów dużo róznych boisk i dobra muzyka, Ja grze daje 9/10.

Pozdrawiam

Kruszon71

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przegrywa na hardzie w turnieju to kilka sekund przed końcem meczu włączcie start, później wciśnijcie PS button i wyłączcie grę. Jak jeszcze raz odpalicie fifę to możecie przegrany mecz zagrać od nowa bez ryzyka przegrania całego turnieju. ;)

A ja się męczę z osiągnięciem STREET LEGEND. Nigdzie nie mogę spotkać Messiego, odświeżanie drużyn nie pomaga za bardzo. Ktoś ma jakiś sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Messi stara się unikać oszusta w grze, którą promuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że z CPU. Myślałem, że w grze z żywym człowiekiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwilę pograłem, gierka spoko. Szkoda tylko, że w World Tour gra się tylko własnymi zespołami. Co do osiągnięcia Street Legend to gram dzisiaj trzeci mecz w World Tour i wpadło ;-)

Oceniam 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaję czy w meczach online nie można grać normalnym i teamami a tylko swoim z WT ? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już 2 tydzień wbiłem już w do poziomu Europy (włącznie) Harda, ale na światowym poprzechodziłem tylko pojedyncze mecze a nie turnieje i akurat 2 razy trafiłem vfb stuttgart i nie chciałem zawodników a teraz jak przechodzę to 2 raz to już nie proponuje mi zawodnika.

Czy w ogóle będę miał okazję wziąć jakiegoś zawodnika?

Co trzeba zrobić żeby zagrać WT ale nową drużyną z nowymi piłkarzami nie tracąc tamtej? Czy to możliwe?

Z góry dzięki. :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zawiodłem, tak gram, gram popykam world tour i dosłownie 2 mecze i już nie mam na to ochoty. Dziś odpaliłem online to już coś się ruszyło więcej czasu można temu poświęcić no ale też jakoś bez szału. Generalnie chyba się zawiodłem 6/10 ? Chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem, do wtorku powinno dojść. W demo grałem, nawet mi się podobało, a ja należe do cierpliwych osob wiec moze nie bedzie tak zle:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czym różni się celebracja lowintensity od highintensity,bo wydaje mi się, że po strzeleniu bramki robi tylko lowintensity? ???

To jak zrobić to highintensity?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

highintensity zawodnik robi chyba po strzeleniu hat-tricka, tak mi się wydaje ;)

3 puchary online i platyna...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdy wchodzę w World Tour gra zacina mi się, napis Loading jest cały czas i trzeba resetować konsole. Wie ktoś o co chodzi? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Mam takie pytanie, Czy poziom w fife street wzrasta wraz z progresem gry czy ustalamy sobie easy normal albo hard?? Pytam bo przymierzam się do zakupu a nie chce sytuacji że 5 meczy i muli mnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed każdym meczem w World Tour ty sobie wybierasz czy grasz na easy,medium czy hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×