Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można zdobyć realnych piłkarzy do swojego klubu ?

np. wygrywając turnieje na poziomie hard po wygraniu i zdobyciu dużej ilości punktów powinno Ci wyskoczyć okienko z wyborem 3 piłkarzy których możesz wymienić pomiędzy twoimi stworzonymi :) tzn. dajesz swojego, bierzesz realnego ! ja tak zrobiłem i mam na ta chwile Robinho, Davida Silve i Adebayora !

Dzisiaj jakimś cudem udało mi się przejść turniej w paryżu i to bez problemowo. Widocznie odpowiednie skupienie było mi potrzebne.

Ale i tak ta gra bardziej wkurwia niż cieszy. To co CPU robi przy odbiorach czy trickach to jest niemożliwe. Na dodatek jak se ubzdura że musi wygrać to nie ma bata by było innaczej bo ani strzały ani nic Ci nie wejdzie a on bedzie mijał twoich zawodników jak pachołki, które nie kwapią się ani pokryć ani zatakować go. Piłka odbija się 20 razy od naszych pachołków i zawsze zgarnia ją CPU, który nawet trickować nie musi bo nasi zawodnicy sami sie przewracają przed nim...

Gra jest jednym słowem wkurwiająca na hardzie...

Zgodzę się że jest wkurw..... ale nie zgodzę się że nie da się poziomu Hard obalić :) mi się udało :) owszem zdarzają się mecze że dostane po 4 litery ale to tylko gra :> Grunt to dobrze rozgrywać piłkę i nie doprowadzać do tego żeby CPU ją przejął :) bo my możemy robić to samo co oni z nami :> skopać mu dupsko :> jednym słowem hehe

A tak z innej beczki :) Mieliście już karnego ? :) według mnie przynajmniej ja mam z ta drużyną CPU problem trudno mi się gra z teamem Street Swirl czy jakoś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przeglądnięciu wszystkich opinii o tej grze widzę, że zdania są podzielone. Z racji tego, że w ten weekend chce jechać do sklepu,a mam wybór między Fifą Street, a Fifą 12, zastanawiam się która by była lepsza? Mam fifę 11, a chciałbym spróbować czegoś nowego. Dlatego też bardziej skłaniałbym się do Streeta. A jakie jest wasze zdanie? Czy warto kupić tą najnowszą fifę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam i fife street i fife 12 jeśli jesteś fanem i grze chcesz więcej czasu poświecić to zdecydowanie fifa 12 bo masz dużo trybów Karierę UT dużo wyzwań i fajny tryb online. Fifa Street to natomiast bardzo miły world tour i na necie troszkę swoją drużyna która prowadzisz nic więcej :) wiec jak jesteś niedzielnym graczem to fifa street a jak chcesz po roku nawet wrócić to fifa 12

fifę 12 kupiłem zaraz po premierze i do dnia dzisiejszego gram dla urozmaicenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przeglądnięciu wszystkich opinii o tej grze widzę, że zdania są podzielone. Z racji tego, że w ten weekend chce jechać do sklepu,a mam wybór między Fifą Street, a Fifą 12, zastanawiam się która by była lepsza? Mam fifę 11, a chciałbym spróbować czegoś nowego. Dlatego też bardziej skłaniałbym się do Streeta. A jakie jest wasze zdanie? Czy warto kupić tą najnowszą fifę?

Zdecydowanie polecam Ci zakup Streeta :) Fifa 12 też jest mega dobrą grą ale raz że już trochę od premiery mineło a dwa już niedługo mam nadzieję że zobaczymy jakąś reklamę od EA Sports promującą Euro 12 :) i tu masz podstawe by zamiast fify 12 poczekać na Euro 12 :) Ja jestem mega pozytywnie zaskoczony Fifa Street gra jest bardzo dobra :) szczególnie urozmaicone Areny no i tryby w tej grze :) Zdecydowanie Fifa Street !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi czasem oto by po wygraniu turnieju Messi wręczył puchar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak wlaczylem pauze i potem wznowilem gre to zmienila mi sie kamera na taka od gory nie wiem czemu,mial ktos cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wygrałem wszystkie turnieje, w ostatnim puchar wręczał Messi i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaliczyło trofeum z Messim kiedy w ostatnim stage'gu w World Tourze był event panna 2v2 i akurat trafiłem na Barcelonę. Przeszedłem na hardzie i trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Zdażył się cud, wczoraj wygrałem cały turniej na hardzie, bez żadnej przegranej, niesamowite. Po pierwsze zmieniłem skład na tych zamienionych graczach których nie można przerabiać ani ulepszać w żaden sposób (m.in to Akazoun czy jakoś tak, Nelsonio i Ice Cold). Zacząłem rozgrywać piłkę i dopiero po większym prowadzeniu (3 bramkowym) zacząłem coś trickować. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale chyba jest jednak sposób na tem komputer zwany katem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zaczalem WT od poludniowej Hiszpanii i tam na hardzie wszystko zaliczone.. ale juz w calej Hiszpanii jeszcze easy i medium ok ale hard w futsalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś różnica czy zaczyna sie WT od Kanady, Hiszpanii czy gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to że ja przeszedłem cały World Tour na hardzie, udało się, na szczęście to już koniec tych frustracji i można się spokojnie wziąć za ligę ;)

Halowe turnieje przechodziłem głównie online, jak wychodzisz sam na sam z bramkarzem, markuj strzał do boku i strzelaj na pustą, chyba najpewniejsza metoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co musze zrobić aby w World Tour, odblokować opcje edycji strojów drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co musze zrobić aby w World Tour, odblokować opcje edycji strojów drużyny?

Musisz przejść finał regionalny na Hardzie. Wtedy bedziesz mogl edytowac koszulki i herb.

Wejdz w My Team i tam masz wszystko opisane.

Gra na Allegro, wczoraj juz przekroczyl moj poziom irytacji wszystko. Granie 5 meczów pod rząd, gdzie kolesie zrobili maksymalnie 1 trik przez kazde 6 minut jest mijaniem sie z celem. A jak juz wygrywalem 2 razy to ludzie wychodzili : ) Szkoda moich nerwow. Jockey jest 2x wolniejszy od sprintu wiec jaki sens ma defensywa w tej grze ? Gralem z kolesiem co biegal tylko do rogu i probowal podawac pilke i nie da sie przed tym obronic : ) A i tak najlepsi są co podają przez caly mecz, a ich trikami jest wciskanie strzalu jak wychodzą 2 na 1 z bramkarzem.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść finał regionalny na Hardzie. Wtedy bedziesz mogl edytowac koszulki i herb.

Gdzie ten turniej jest? Jak go rozegrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść finał regionalny na Hardzie. Wtedy bedziesz mogl edytowac koszulki i herb.

Wejdz w My Team i tam masz wszystko opisane.

Gra na Allegro, wczoraj juz przekroczyl moj poziom irytacji wszystko. Granie 5 meczów pod rząd, gdzie kolesie zrobili maksymalnie 1 trik przez kazde 6 minut jest mijaniem sie z celem. A jak juz wygrywalem 2 razy to ludzie wychodzili : ) Szkoda moich nerwow. Jockey jest 2x wolniejszy od sprintu wiec jaki sens ma defensywa w tej grze ? Gralem z kolesiem co biegal tylko do rogu i probowal podawac pilke i nie da sie przed tym obronic : ) A i tak najlepsi są co podają przez caly mecz, a ich trikami jest wciskanie strzalu jak wychodzą 2 na 1 z bramkarzem.

A jak trików nie umie robic to co na pałe ma grac? Zastanów się. Każdy gra jak umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak trików nie umie robic to co na pałe ma grac? Zastanów się. Każdy gra jak umie.

Nie od tego jest Street, pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Rozumiem gdy ktoś nie używa tricków podczas gry z CPU na hardzie, ale nie psujcie innym gry.

Gdzie ten turniej jest? Jak go rozegrać?

W pierwszym stageu, a przechodzisz go jak każdy inny turniej :/

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziee, co jest z tą grą?

1. Trofeum z wygraniem na każdym stadionie nie wpada chociaż wygrałem na każdym dostępnym(o tym za chwilę) w każdym trybie

2. Kolejne trofeum, to w którym należy pokonać Messiego w ulicznym wyzwaniu, jak do chole*y mam go pokonać skoro nie ma go w ŻADNYM!

3.Dlaczego niektóre stadiony które odblokowujemy w world tour jak np. St. petersburg czy rio mountain vista nie są dostępne w zwykłej grze, no WTF, w końcu go odblokowałem..

Liczyłem na platynkę ale jak w dwunastce musi być jakieś posrane trofeum, lub dwa...

Jak ktoś zna odpowiedź na któryś z wymienionych problemów proszę dać znać ;)

Edit: znalazłem rozwiązanie co do dwóch problemów, na niektórych da się grać max w czterech zawodników a aby to zrobić trzeba stworzyć własną grę ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Na ostatnim poziomie jest panama 2x2 i tam musi wylosować barcelone. Ja raz grałem z barcą przegrałem zagrałem kiedy indziej i miałem manchester united

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy w tą gre.

Fife street kupiłem w piątek, według mnie jest to bardzo spoko gierka. Gdyby ktoś chciałby pograć to moje ID to koziik2 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym stageu, a przechodzisz go jak każdy inny turniej :/

Dobra, dzięki.

Przeszedłem ten turniej. Teraz mam logo na strojach. Da sie zmienić strój bramkarzowi? I czemu nie moge zmienić stroi pozyskanym piłkarzom?

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowalem Fake Back Roulette u swojego zawodnika. Gram mecz chce zrobic ten trick i pisze zablokowane. Co jest ? Mam na czerwono ten trick czyli jest odblokowany a nie moge go zrobic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowalem Fake Back Roulette u swojego zawodnika. Gram mecz chce zrobic ten trick i pisze zablokowane. Co jest ? Mam na czerwono ten trick czyli jest odblokowany a nie moge go zrobic ;/

Moze go innym zawodnikiem robiles. Nie wystarczy ze kupisz u jednego, kazdy ktorym chcesz zrobic musi miec kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×