Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wersje NTSC i gram normalnie (lagi czasem sa ale bez przesady). MGS jest region free, wiec spokojnie mozesz pograc z europejczykami. Musisz poprostu wybrac odpowiedni serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety chyba po sprawie, bo on sprzedaje/sprzedał MGS 4 NTSC na rzecz wersji PAL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda bo nie da sie grać z europejczykami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Niedawno zakupilem gre MGS4 glownie do gry on line. Czy moglby mi ktos doradzic o jakich godzinach, serwerach i jak najlatwiej znalezc polskich graczy?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma na 100% blokadę regionalną. Sam się o tym przekonałem. Podczas bety byłem w DW, a teraz jak mam NTSC nie mogę przystąpić do klanu. Jednym słowem lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra ma na 100% blokadę regionalną. Sam się o tym przekonałem. Podczas bety byłem w DW, a teraz jak mam NTSC nie mogę przystąpić do klanu. Jednym słowem lipa.

Czyli mam rację Jest blokada regionalna A kilka osób się kłóci, że nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra ma na 100% blokadę regionalną. Sam się o tym przekonałem. Podczas bety byłem w DW, a teraz jak mam NTSC nie mogę przystąpić do klanu. Jednym słowem lipa.

Czyli mam rację Jest blokada regionalna A kilka osób się kłóci, że nie ma

// EDIT //

Sry za dwa posty ale coś mi się zbugowało. Proszę o usunięcie jednego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam problem ponieważ jak gram z kim online np tdm to jak strzelam do goscia to nic dopiero jak on mnie zabije to po chwili on też ginie i jest napisane ze go zabiłem i niewiem o co chodzi

Czasem też tak mam, a najbardziej wkurza mnie to jak wale w gościa i widze, że cały czas dostaje (oczywiście zaczynam w niego strzelać duzo wcześniej niż on we mnie) a mimo to on zabija mnie :/

Pisał ktoś z Was do sapportu konami w jaki sposób wykupić dodatek dla polskiego konta ? Napisałem do nich jakies 4 dni temu i odpowiedzi jeszcze ni ma :/ Może jak więcej osób zacznie do nich pisać, to coś w tym kierunku zaczną robić

I jeszcze jedno czy można w jakiś sposób zmieniać serwery, na ogół gram na automatching (czy jakoś tak) ale tam max to 900 użytkowników, czemu tak mało, czy w europie tylko tyle osób gra w mgo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freebattle i wybierasz rozne Lobby a potem pokoje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Freebattle i wybierasz rozne Lobby a potem pokoje gry.

A to też wlicza się do nabijania poziomów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica w tym jest taka, ze tu sam sobie wybierasz pokoj do gry a tam jestescie do niego przydzielani jak uzbiera sie odpowiednia ilosc graczy. Tu i tu lvl sie nabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz.Po ściągnięciu patcha i zalogowaniu trochę sie zgubiłem bo do końca nie wiedziałem gdzie sie dołączać i jakie lobby wybierać. Jeżeli jest ktoś to pograłby z nowym graczem to dajcie znać. Mój nick: Rammzes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co wy na to zeby skrzyknac 6 osob i zagrac w mistrzostwa swiata?

Nie musimy byc dobrzy wystarczy zagrac i kazdy dstanie punky za udzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tymi mistrzostwami, co trzeba zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zarejestrowac druzyne skladajaca sie z 6ciu osob. Podac ich nicki itd. itp. Najwazniejsze to wyrazic chec wziecia udzialu.

Wszystkiego mozna sie dowiedziec na stronie mgo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos moze czy mozna podlaczyc bezprzewodowo do konsoli klawiature i mysz i uzyc jej do gry w MGO?

CZy moze trzeba kupic specjalna przejsciowke ktora by udawala ze jest padem i wtedy do niej podlaczc kim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

próbowałem już podłączyć mysz by nią celować ale się nie dało, raczej trzeba kupić przejściówkę.

a tak wracając do tych punktów za które się wymienia hełmy itp. to z nimi chyba jakiś błąd jest, oczywiście nie mam dodatku a mimo to nabija mi te pkt w normalnych trybach gry. nie wiem jak, nie wiem za co, ale niedawno spojrzałem i mam 10pkt a miałem 0. wam też nalicza co jakiś czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem już podłączyć mysz by nią celować ale się nie dało, raczej trzeba kupić przejściówkę.

a tak wracając do tych punktów za które się wymienia hełmy itp. to z nimi chyba jakiś błąd jest, oczywiście nie mam dodatku a mimo to nabija mi te pkt w normalnych trybach gry. nie wiem jak, nie wiem za co, ale niedawno spojrzałem i mam 10pkt a miałem 0. wam też nalicza co jakiś czas?

Ja mam tych punktów (jezeli chodzi Ci o rewards points) już 1090, a GENE'a nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się ktoś tym udziałem w mistrzostwach?

Byłbym zainteresowany, wraz z kolegą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem już podłączyć mysz by nią celować ale się nie dało, raczej trzeba kupić przejściówkę.

a tak wracając do tych punktów za które się wymienia hełmy itp. to z nimi chyba jakiś błąd jest, oczywiście nie mam dodatku a mimo to nabija mi te pkt w normalnych trybach gry. nie wiem jak, nie wiem za co, ale niedawno spojrzałem i mam 10pkt a miałem 0. wam też nalicza co jakiś czas?

A wracając do tych punktów, to czy dla nas polaków jest on w jakiś sposób dostępny czy jak, bo też chciałem kupić nowe itemy dla postaci i nie idzie, nie czy to jakaś wina z ich strony czy może my po prostu nie mamy jeszcze do niego dostępu??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty zdobywa się w trybie Survival, ale on staje się dostępny dopiero po zakupie dodatku, niedostępnego dla naszego kraju. Ale inaczej też da sie je zdobywać, tylko właśnie nie wiem jak, bo gdy kończe grać, licznik pktów zwiększa się czasami o 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Punkty zdobywa się w trybie Survival, ale on staje się dostępny dopiero po zakupie dodatku, niedostępnego dla naszego kraju. Ale inaczej też da sie je zdobywać, tylko właśnie nie wiem jak, bo gdy kończe grać, licznik pktów zwiększa się czasami o 10

No tak, ja tez mam ich jakieś 1080 tylko nie wiem czy można kupować dodatkowe rzeczy ze sklepu po zakupie dodatku czy może ja mam coś nie tak z ustawieniami czy faktycznie taki bug jest z tym kupowaniem. No nie powiem ze fajnie by było raz na jakiś czas lekko ztuningować wygląd postaci, jak na razie to gram i patrze na amerykańców którzy mają wszystko full wypasione. Przyznam że boli mnie to traktowanie Konami i graczy z innego kontynentu/kraju, bo przecież każdy zakupił grę oryginalna i chciałby mieć te same bonusy co inni, no ale chyba czymś się widocznie różnimy od innych, no szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×