Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Skradanka TYLKO w TSNE. Czasem wchodzę na serwery ONLY Stunt Knife i MK pistol i jest baaardzo fajnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie zapominajmy o Sneaking mission ;] gdzie wcielamy sie w samego Old Snake'a z OctoCamo i mamy spore pole do popisu ;] ale cieżki tryb dla nie doświadczonych graczy ale dający dużo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej gra sie bez zadnego doswiadczenia,bedac na najnizszym poziomie-tak jak ja wtedy kazdy ustrzelony przeciwnik cieszy ale nie wciaga mnie tak jak cod4.niemniej,niezla zabawa.ja sie nie pcham do klanow poniewaz nikt nie chce nowicjuszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Granie Snake'm to super zabawa. Broń usypiająca i jazda:)

krwawyrzeznik: Jeśli tylko dobrze grasz i często to zapraszamy do Demonów Wojny. Tzn. nie musisz grać super, ale często:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!!! Przeczytałem teraz wszystkie 43 strony tego tematu i....

Wniosek: Jeśli jesteśmy zarejestrowani na POLSKA, to żeby kupić coś ze sklepu MGS to musimy to kupic przez ameryke - pewnie na jakimś ebay ktoś proponuje taką usługę? Pytanie tylko czy da sie potem grać z tym hamerykańskim dodatkiem na koncie POLSKA? Bo jeśli się da to nie widzę problemu...

A teraz takie pytanie czy dużo ludzi gra jeszcze w MGO ? Bo widzę, że temat zamilkł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak sie nie da skradac jak sie da.Pudlo na leb i mozna wyrzynac jak nie wiem wlasnie zwlaszcza w team deathmatch bo wiara jest bardziej skupiona na strzelaniu wszyscy biegaja nie spodziewaja sie ze jakis swir bedzie sie w kacie czail ,oczywiscie zdaza sie ze cie odstrzela jak kogos podzynasz ale ja z poczatku wlasnie tak gralem pudlo na leb i tylko czekalem w ulubionych miejscach i potrafilem 6 pod rzad podciac takze jak ktos lubi w ten sposob i sie przylozy to moze naprawde dobre rezultaty osiagac.A i amerykanski nie bedzie dzialal dodatek na polskim a ludzi gra tyle co gralo znaczy ogolnie servy ciagle pelne jesli chodzi o europe no z polakow to ja tylko z klanem gram wiec nie wiem jak tam inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to lux ja własnie na skradanie nastawiony więc jak tylko dorwę swoją kopię to miejcie oczy do okoła głowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

Ja jestem chetny do gry ONLINE, a najlepiej jak bym znalazl klan w ktorym sa gracze z tego forum, bo takie samotne granie z ludzmi co sie ich nie zna to troche takie roztrzepane (bez taktyki).

Moze ktos cos na to zaradzi ?

zapraszam na gg 8119490 z danymi na MGO ... na poczatek jaki lvl i jaki czas gry...pozdrawiam sHNIKIEL

Clan:

SpecnazSoldiers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra!!! Przeczytałem teraz wszystkie 43 strony tego tematu i....

Wniosek: Jeśli jesteśmy zarejestrowani na POLSKA, to żeby kupić coś ze sklepu MGS to musimy to kupic przez ameryke - pewnie na jakimś ebay ktoś proponuje taką usługę? Pytanie tylko czy da sie potem grać z tym hamerykańskim dodatkiem na koncie POLSKA? Bo jeśli się da to nie widzę problemu...

Zarejestruj konto sobie w USA, podaj jakies tam dane, znajdz osobę która ci to w USA kupi (ip i numer karty kredytowej musi byc właśnie z tego kraju), jeśli nie masz jakichś tam super wielkich osiągnięć to warto, choć ja swój level 6 z 70 godzinnym czasem ogolnego grania pożegnałem na kożyść dodatku i przyszłych bonusów jakie będą wychodzić. Minus jest taki że slot jaki utworzyłeś na początku gry (darmowy i podejżewam ze w PL właśnie) jest na zawsze już przypisany do tego konta, nawet jak je skasujesz to nie będziesz mógł nowego stworzyć tylko zakupić. Poza tym same Plusy. Pamiętaj więc żeby zakupić dodatek + konto albo kombo obydwu.

A i amerykanski nie bedzie dzialal dodatek na polskim a ludzi gra tyle co gralo znaczy ogolnie servy ciagle pelne jesli chodzi o europe no z polakow to ja tylko z klanem gram wiec nie wiem jak tam inni.

Bzdura.

Mam tak zakupione i działa, nowe postacie, nowe mapki wszystko chodzi bez problemu. To nie jest zakup dodatku do gry tylko odblokowanie go w Konami ID które działa na każdej wersji tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe sHNIKIEL od razu o lvl pyta. Przyjmujesz tylko z Fox Houndem? xD

Pozdrawiam

Kurcze jakbym chciał mieć te dodatki i nowe sloty. Ehhh:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilku naszczęście jeszcze niemam MGS 4 dlatego chce cos rozkminić bo żal by było nie móc mieć tych różnych dodatków, niemówie tu o jakichs tam kosmetycznych zmianach ale naprzykład nowy tryb gry może byc bardzo ważny - jak będzie dobry to prawie tak jak by nową grę kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a jednego nierozumie.. Przecierz to strata kasy straszna dla Konami, czemu nie postawią serwera czy tam sklepu dla całego Świata? Niech by ssało dużo dłużej te dodatki ale by więcej zarobili (puścili by na noc ludzie i by mieli w najgorszym wypadku) nierozumie tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest polityka ich. Bezsensu. Proszę wszystkich o wpisywanie się do petycji - może coś pomoże.

Polskę uważają za zadupie:) Tak jak inne kraje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wilku naszczęście jeszcze niemam MGS 4 dlatego chce cos rozkminić bo żal by było nie móc mieć tych różnych dodatków, niemówie tu o jakichs tam kosmetycznych zmianach ale naprzykład nowy tryb gry może byc bardzo ważny - jak będzie dobry to prawie tak jak by nową grę kupić

Może niedługo wyjdzie wersja tylko online (MGO) i jeśli cie jeszcze nie ciśnie zakup MGS4 (polecam) to może warto poczekać, ale jak jeszcze nie miałeś i nie uruchamiałeś tego na PS3 to tak jak pisałem zakładaj konto w takim kraju w jakim masz kogokolwiek z kartą kredytową, u mnie USA było tym krajem dzieki któremu mogłem kupić dodatek/slot i w przyszłości wszystko co sie pokaże ciekawego nie tylko do MGO ale i kolejnych gier ze stajni Konami zanim Polska nie wpisze się do listy.

Petycja podpisana, ale mało tam nas - 32 osoby jak do tej pory wątpię żeby starczyło, a z tego co się orientuję problem leży gdzie indziej niż myślicie, jak dobrze zrozumiałem wiąże się z weryfikacją kart kredytowych w naszych polskich bankach, wiem ze inne serwisy udostępniają takie formy ale.... ?!!##$#%@ wie

PS. Jest tutaj może jakaś zebrana lista aktywnych graczy MGO z tego serwisu, chodzi o ich PS3ID, przydała by się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnąć mnie ciśnie ale dopiero jutro skończę MGS 1 i jeszcze do 4 troche czasu minie zanim kupie (na pewno kupie) ale z tego co piszesz to jakieś nadzieje są ze kiedyś sie to zmieni i bedzie dobrze. Więc pozostaje tylko czekac (jak skończe 3 to zapewne niebęde czekał ani chwili na 4 ) , aktualnie kończę jedynke i juz 2 czeka przy konsoli pewnie jutro będę zaczynał;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilku... Ludzie się wypisują tutaj. Demony Wojny grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisnąć mnie ciśnie ale dopiero jutro skończę MGS 1 i jeszcze do 4 troche czasu minie zanim kupie (na pewno kupie) ale z tego co piszesz to jakieś nadzieje są ze kiedyś sie to zmieni i bedzie dobrze. Więc pozostaje tylko czekac (jak skończe 3 to zapewne niebęde czekał ani chwili na 4 ) , aktualnie kończę jedynke i juz 2 czeka przy konsoli pewnie jutro będę zaczynał;]

Przyznam się żę w poprzednie nie grałem ale czwórka to zabawa na 1-2 dni (niestety) na Normal lub Hard, ale online to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe sHNIKIEL od razu o lvl pyta. Przyjmujesz tylko z Fox Houndem? xD

Pozdrawiam

nie o foxhoud chodzi... chodzi o to zeby utrzymac jakic poziom

co do dodatkow to chyba czas najwyzszy pogodzic sie z tym ze ich nigdy w PL miec nie bedziemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie małe pytanie . Jak łapie przeciwnika przy pomocy cqc to jak mu poderżnąć gardło nożem?^^

Level trzeci noża się kłania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek już w sklepie Konami, pozostaje zakupić i czekać do wtorku na oficjalne jego udostępnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś kto mówi w rodzimym języku;)

mój PSNID to FENIX_PL

a nick w MGO to .:FENIX:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×