Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

hehe...nie wiem o co chodzi-zal poprostu..czekam na jakiegos newsa od KONAMI z wjasnieneim calej tej sytuacji badz co gorsza z przeprosinami;/...mailem przeczucie ze beda takie jaja;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

godz 8:14 to samo ...

3as do pracy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMPORTANT NOTICE for all

METAL GEAR ONLINE PREMIERE BETA players

We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.

However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.

As a temporary measure, we will be suspending the European public beta test and restart it once we stabilize our server.

We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.

We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:

1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)

2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)

3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre

tak wielkie firmy i sa kompletnie nie przygotowane

przeciez to ich biznes zeby to dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, panowie - przecież wszystko jest w porządku. To wersja beta (testowa), okazało się, że serwery nie wytrzymują takiego obciążenia - czyli błąd znaleziony. Teraz pracują nad jego usunięciem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstałem specjalnie o 5 żeby zagrać w demko ...

Po 1. błąd o błędnym game id. Zrobiłem nowe konto ( 20 sekund )

No i teraz wszystko cacy. Wchodzę i mam piekny napis Start Game...

... klikam a tu nie może się podłączyć z serwerem !

No szlak mnie trafi zaraz !

Iść spać czy wyżyć sie na poduszce ?

Powtarzam. To jest beta nie demo. Dlatego sa takie klopoty. Wiec wezcie to pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to nawet odpowiada , konto zrobione w 20 minut . Tylko nie wiem czego wy sie spodziewaliście po fakcie ze podczas 1 godziny na serwer bedzie próbowało sie wbijać kilka set tysiecy ludzi , no prosze was to było jak najbardziej do przewidzenia i tyle . Zawsze tak jest praktycznie w co by nie wychodził serwer ze z miejsca bedzie przeciążony i dopiero pare dni najblizszych pozwoli sie ustabilizować serwerowi , ja czekam z niecierpliwością na naszą kolej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czemu Konami nie blokuje amerykanów i azjatów... przecież gdyby nie to każdy tu na forum by już grał, a tak to wpychają te swoje jankeskie tyłki i blokują nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czemu Konami nie blokuje amerykanów i azjatów... przecież gdyby nie to każdy tu na forum by już grał, a tak to wpychają te swoje jankeskie tyłki i blokują nas...

A ja mam inne pytanie. Ile osób z tego forum (ba, z naszego pięknego kraju nad Wisłą) zaraportuje Konami znalezione w czasie trwania testów błędy? Ile osób zgłosi swoje uwagi? Jeśli będzie to 1% grających, to naprawdę będzie ewenement... A Konami nie robi otwartych betatestów po to, żeby sobie Polacy mogli za darmo pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sie z toba nie zgodze. to nie sa testy samego kodu gry przeciez. kod gry i bugi w duzej mierze sa juz rozpracowane. beta testy gier online sa wlasnie po to aby sprawdzic jak beda sobie radzily serwery i w takiej sytuacji konami zalezy na jak najwiekszej liczbie polakow ktorzy chca sobie pograc za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze tak bedzie. U mnie wyskakuje to Unable to connect to server.(0901:FFFFFFE0) Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beta testy gier online sa wlasnie po to aby sprawdzic jak beda sobie radzily serwery i w takiej sytuacji konami zalezy na jak najwiekszej liczbie polakow ktorzy chca sobie pograc za darmo :)

Masz trochę racji, ale nie do końca się z Tobą zgodzę. Wiadomo, że przed oficjalną premierą pełnej wersji gry serwerów będzie znacznie więcej, aczkolwiek zgadzam się, że takie betatesty mają za zadanie znaleźć "wąskie gardła" czy inne niedoskonałości oprogramowania serwerów. Do takich testów wystarczy im jednak z powodzeniem Ameryka i Japonia (a nawet jeden z tych krajów). Otwarte betatesty mają również na celu znalezienie "błędów" map (tak jak to miało miejsce np. w testach Halo 3) - i tu również się zgadzam, że wystarczy odpowiednia ilość intensywnie grających osób. Ale betatesty mają również na celu znalezienie błędów (nie w kodzie, rzecz jasna), które umknęły testerom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaśmiecajcie wątku postami o tym, że nie działa, zamiast tego niech jedna osoba potwierdzi, że działa. I dopiero wtedy będziemy debatować, że komuś nie działa.

Nie działa wszystkim, pogódźcie się z tym. Nic dziwnego, skoro jest to darmowa beta, to połączeń jest o wiele więcej niż będzie później, po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta, beta... ale to tylko swiadczy o nedznosci konami, ze taki syf robia - strata tylko czasu i nerwow na sciaganie tego gowna.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nikt nie ma zamiaru czytac postow tylko jeczec.

AKTUALNIE SERVER JEST WYLACZONY - WASZE PROBY I NARZEKANIA NIC NIE DADZA - CZEKAJCIE NA KOMUNIKAT OD KONAMI O PONOWNYM WLACZENIU SERVEROW. BETA ZOSTANIE ODPOWIEDNIO PRZEDLUZONA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe...i zamiast zrobic ze sie gra doczekalem sie wylaczenia serwa...nie no tym skosnookim to cos w bankacgh malych sie poprzewracalo...nawet moja mama wiedziala ze caly swiat siadzie na Mgo a oni nie wiedzieli-ZENUJACE...wstyd konami...hehe nei chche byc zlym prorokiem ale bedzie dupsko z tych betatestow..

.dasza Japanom i po frytach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy po prostu wykazać się cierpliwością i to wszystko. Nie oszukujmy się. Wszyscy dobrze wiedzieliśmy jak to się skończy, choć i tak każdy miał nadzieję, że zostanie miło zaskoczony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to chyba istnieje napis BETA. Wersja BETA, w kazdej chwili moze cos wypie***** bo jest to wersja nie skonczona.

Ciagle nad ta wersje trwaja prace, i beda to ulepszac wiec nie oczekujcie ze bedziecie grali w 100% dzialajace demko;)

Wczoraj siedzialem do pozna probujac sie zalogowac ale kicha, a na dodatek dzis wczesnie wstalem zeby luknac ale kicha zobaczymy co panowie z konami powiedza jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiadomo możę kiedy ruszą spowrotem serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeetam. Ja po prostu poczekam z tydzień i wtedy zoabczę co się stanie. Jak Wam się chce dobijać w momencie premiery bety to siekajcie. Mi sie nie chce tracić nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina 11 dzisiaj-udało mi się zarejestrować - hurra. Wchodzę i...yes, yes, yes!!! Robię postać, wybieram kamuflarz, głos, skille itd. Jeszcze jeden krok i nagle...tak jestem w środku!!! Biegam, rozglądam się...kurczę czemu tu tak pusto? Gdzie tysiące skuszonych darmową betą graczy z całego świata? Jestem tu sam????! Niemozliwe...nagle mój wzrok przykuwa mała biała karteczka przyczepiona do drzewa...podchodze bliżej...czytam...no tak wszystko jasne: "jesteśmy w salonie peugeot!" Oszeż Wy!

Pozdrawiam.samotny w mgo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem ten sam blad czy ktos moze pomoc??

Nie czytałeś na innych serwisach jest już info,że Konami wyłączyło servery EU i US bo zostały przeciążone.Jutro pojawi się info,kiedy zostaną włączone.Za tę niedogodność przedłużą czas trwania testów MGO z 6maja do 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu macie linka ktory mowi, ze mamy sie pocalowac... jakie to zenujace :-(

http://www.konami.jp/mgo/us/index.html

pozdrawiam

Dawalem ta informacje strone wczesniej - ludzie czytajcie czasem posty zamiast pisac zaslepieni gniewem czy inna ignorancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×