Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Na www konami widnieje nowe info - beta dzis od 23:59 naszego czasu. Choc jest to tak tam napisane ze ciezko ich zrozumiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice ;] opisz jak to wyglada bo ja dopiero jak z roboty wroce bede mial okazje zobaczyc :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygląda, jedynie po COD trochę jestem nie przyzwyczajony do innego sterowania, broń ładnie skacze, krzyki w tle... miodzio. Trochę nie podoba mi się ten tryb trzeciej osoby, ale co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chyba nie jest pisane zagrac w ta bete... ja mam dalej to samo. na moim laczu p2p ladnie dziala i u mnie tez tylko tego jednego pacza nie da sie sciagnac... zenada!!! transfery jak mam 4 to sie jaram ale i tak u mnie sciaga sie minute po czym wszystko sie zeruje i mam sciaganie 0... ehhh :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chyba nie jest pisane zagrac w ta bete... ja mam dalej to samo. na moim laczu p2p ladnie dziala i u mnie tez tylko tego jednego pacza nie da sie sciagnac... zenada!!! transfery jak mam 4 to sie jaram ale i tak u mnie sciaga sie minute po czym wszystko sie zeruje i mam sciaganie 0... ehhh :/

Wepnij internet bezposrednio w zadek konsoli - to pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się gra, kupa śmiechu (akcje z pudłami i beczkami po prostu rozwalają), grafika moim zdaniem całkiem ładna, o dziwo nie ma jakichś problemów z serwerem, może odrobinę momentami laguje. Na razie tyle po kilku rozgrywkach. Grywalność świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech troche sie w tym pogubilem...

Czy moglby ktos, juz grajacy opisac co trzeba zrobic po kolei, zeby grac online?

Jak zaltwic ten Konami ID i ile tych patchy jest i jak je sciagac, przez PC czy same sciagaja sie po wlaczeniu gry?

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Metal Gear Online już można grać!

Cóż, po powrocie ze szkoły czym prędzej odpaliłem konsolę (pierwszy raz w tym tygodniu), aby pograć sobie w MGO. Najpierw jednak musiałem pobrać patch, ale ten ściągał się dość szybko i po około 25-30 minutach mogłem już stworzyć swoją postać. Na początku musimy określić jej wygląd, a potem przystąpiamy do cech, które podczas gry możemy zmienić. Następnie do wyboru jest kilka trybów - solo training, novice training i normalne granie przez sieć. Wrażenia? Rewelacyjne! Gra jest bardzo fajna, trzyma klimat serii i ogólnie wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Praca kamery jest bardzo dobra, bronie są fajnie wykonane i przyjemnie się gra. I jest też sporo humoru - przebieranie się w pudło kartonowe, czy wystrzał z moździerza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz 2 godzinki i dla mnie wrażenia wcale nie takie pozytywne, po pięknym wstępie związanym z założeniem postaci, skillami itd itd zobaczyłem gre o zwyczajnej grafice i bez większych innowacyjnych rozwiązań w gameplayu na które chyba każdy liczy, być może nie dostrzegłem czegoś.. nie wiem..

nie piszcie proszę, że chyba nie zauważyłem, że jest to beta bo nie mówie o betowych błedach typu nie zawsze działające błoto

wracam testować dalej, mam nadzieje że w następnym swoim poscie za pare godzin będę przepraszał za ten, pełen podziwu dla mgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pobrałęm betę, bo już miałem usuwać, jak takie problemy występywały. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się połączyć z jakimś serwerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam lacze ponad 3mega chello i u mnie wogole sie nie sciaga. pierwszy pacz to bylo sciaganie od czwartku do poniedzialku non stop... teraz od 8 mam 60%...nie mam routera tylko bezposrednio z kompem laczy sie konsola i jak sciagam ze stronki to leci mi ladnie tylko to p2p mi wogole prawie nie dziala

No to widzę, że problem po stronie chello... U mnie to samo 4mbit i nic nie idzie... Z PSS całe 512kB/s non stop...

No to pograłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczyna się Pograłem chwile, rozłączyłem się i chciałem znowu pograć i ...

Due to high level of traffic, connection to the server is very difficult at this moment in time. Please try again later

Spróbowałem jeszcze kilka razy i poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze macie firewalla wlaczonego albo w programie antywirusowym blokade zalaczona u mnie tak bylo do poki nie odznaczylem w antywirze "Aktywacja firewalla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem jak można mieć problemy z tak prosta sprawa jak rejestracja i podlączenie sie tam do serwa, przecież wszystko dziala juz elegancko -.- Mam nadzieje ze ten temat zmieni sie wkrótce na bezpośrednio dotyczący samej gry a nie jej odpalenia i nic nie zmieniającego jęczenia na konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę taki błąd The game Id or password is incorrect unable to login the server .(0911:0000003) a czasem Due to high level of traffic, connection to the server is very difficult at this moment in time. Please try again later ehhh . Ide zrobie inne konami id

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde da sie manualnie sciagnac patcha 101 bo jak bede sciagal go z taka predkosci to nigdy sobie nie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że problem po stronie chello... U mnie to samo 4mbit i nic nie idzie... Z PSS całe 512kB/s non stop...

No to pograłem

Dokładnie, jest to wina Chello. Ja mam Neostradę 1mb/s i najnowszy patch - 1,02 pobrałem w jakieś 25-30 minut.

kurde da sie manualnie sciagnac patcha 101 bo jak bede sciagal go z taka predkosci to nigdy sobie nie pogram

Nie da się go ściągnąć "manualnie". Ten pierwszy patch ma to do siebie, że cholernie wolno się ściąga. Ja go pobierałem 5,5h przy łączu 1 mb/s, a transfer był około 24 kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVIL-ONE musisz probowac kilka raz. U mnie tez takie cos wyskakiwalo w koncu sie polaczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i jakos tak bez rewelacji, przez ten caly "szum" liczylem na cos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz geniusz geniusz i jeszcze raz geniusz !

Co prawda zagrałem tylko dwa meczyki, no ale już mogę powiedzieć ze jest świetna ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie sredniej strzelanki fpp a okazalo sie czym zdecydowanie lepszym - gra jes naprawde bdb.

CQC Rox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogralem i jakos tak bez rewelacji, przez ten caly "szum" liczylem na cos lepszego

A tam gadasz,nie bądź taki wybredny. Może dlatego,ze cała rozgrywka jest za bardzo ślamazarna.Takie jest moje zdanie,reszta może być patrząc na to od strony bety.To wkońcu jak demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×