Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Moze macie firewalla wlaczonego albo w programie antywirusowym blokade zalaczona u mnie tak bylo do poki nie odznaczylem w antywirze "Aktywacja firewalla".

Powiedz mi jak na kablu wyłączyć firewalla

Spróbuje port jakoś zmienić...

Wkurzające jest, że na drugim łączu jest to samo transfer 1kB/s...

Jeśli w pełnej wersji dystrybucja patch'y nie ulegnie zmianie to ja nawet tej gry nie oglądnę... I niech mi nikt nie tłumaczy że to "tylko beta test" a nie demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam gadasz,nie bądź taki wybredny. Może dlatego,ze cała rozgrywka jest za bardzo ślamazarna.Takie jest moje zdanie,reszta może być patrząc na to od strony bety.To wkońcu jak demo

Slamazarna? Pare zmian w controlsach i jazda Uwielbiam te akcje - biegne do objectiva i nagle patrze wrog przladowywuje za sciana no to chowam bron, podbiegam lapie za karczycho Scanning Plug w tylek i sru - na koniec jeszcze poddusic do utraty przytomnosci i zakonczyc zywot headshotem punktow za taka akcje w pierona a jaka daje satysfakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

códowana gra ! naprawde przyjemnie sie gra tylko troche trzeba w optionsach namieszac bo wszystko wolno jest ustawione

możę się jakoś konkretnie ustawimy na meczyk ?? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. fajnie wszystko zaprezentowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pokażcie że potraficie się zorganizowac i zróbmy dzisiaj Metal Gear Online Night Party ( Patriots ) Ja mam headset of corse. Już gram dobrze nawet. Jak co to moj PSN id : ArczX a Game ID ( Konami ID ) - (chyba ) solidarczx . Ale jak wpiszeszcie ,,arczi'' to wam znajdzie bo tak nazwałem moją postac.

Czekam !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym night party. Ja też się piszę, bo gra jest świetna. Z początku wydaje się niemrawa, ale jak posiedzi się trochę nad ustawieniami, skillami, treningiem to masakra. No i oczywiście CQC rządzi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet postow jakos mniej dzis wieczor... Czyzby wszyscy grali w MGO :-P?

Nie dziwie sie - gra to najlepsza siekanka jaka spotkalem od bardzo dawna! Wprawdzie z taktyka to ona ma malo wspolnego, bardziej przypomina CS'a niestety, ale za to realizm rekompensuje wszystko (oryginalne kolory kamuflazy jak Coyote Brown, Olive Drab, Khaki), Kaski ProTec, helmy MICH TC-2000, kamizelki CIRAS, RACK,Plate Carrier. Zabraklo tylko IBA do pelni szczescia ;-).

Nareszcie moge wybrac jakiego sprzetu chce uzywac na misji, a nie wygladam jak "Rambo Madafaka" bo tak chcial tworca gry, niewazne ze z realizmem ma to malo wspolnego. Sposob w jaki poruszaja sie postacie jest GENIALNY. Zmiana magazynkow to poezja (zmieklem, gdy bohater po wlozeniu maga do M4 zwolnil Bolt Catch O.O). Ogolna masakra dla militarystow. I pomimo ze z wojna pod wzgledem taktyki ma to malo wspolnego, tak pod wzgledem wizualno-estetycznym jest to poezja na widok ktorej w spodniach robi sie twardo...

Dziekuje panom dzis obecnym na PS3SITE za partyjke - wybaczcie lamerowi, dopiero sie ucze. Niemniej na pewno poprawie skill i przy grze spedze wiele dlugich godzin.

ClassicGOD - tego podciecia gardla nozem Ci nie wybacze :-P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja poprostu wam zazdroszczę ;s bo ja juz 3h się próboję zalogować to albo mam problem z "Due To High levels of traffic~" albo że zły ID lub haslo :| i już sam nie wiem niby normalnie sie loguje na ich stronie ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gralem w MGO 30 minut , fajna gierka dobrzezrobiony moim zdaniem multi , mapy trche wieksze by sie przydaly i wiecej osob ;p Ale poki co jets gites gierka szkoda ze tak krotko , ale zawsze cos.;]

pozdro moj nick w MGO to papol(PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc ślamazarna,nie miałem na myśli ustawień czułosci (dzięki za rady,poważnie co ja bym bez Was zrobił.Gram od kilkinastu lat więc nie trzeba mnie pouczać,tak na przyszłość) a ogólne wrażenie ślamazarności tempa gry(wolny bieg). Bo o ile w poprzednich MGS'ach to nie miało dla mnie znaczenia,tak w przypadku Multi gdzie trzeba szybko działać bo niestety mapka mała a graczy sporo to trochę utrudnia czasem gre.Takie małe sprostowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

night party fajnie by było, ale od 15 jak przyszedłem z pracy do prawie teraz non stop męcze MGO - juz czuje sie powoli uzalezniony xD gra kosi.

ale nie do konca sie lapie w CQC , jest zmienione sterownie pod ten styl wzgledem MGS3, ale gdzies dorwe pewnie pelen tutorial, narazie nie było czasu, było trzeba sie napchac do syta grając po sieci xD

szkoda ze są tylko 2 mapy bo podczas tak dlugiego seansu z grą już mi się troche znudziły na middle east bym pograł albo w jungli w wersji na ps3 xDDDDD

szkoda ze nie ma sneaking mission w becie ;x tez nie widzialem drebin pointsów na zadnym serwie ani w wyborze opcji serwa przy hostowaniu...

jeszcze dodam że gra miewa spadki animacji co mnie troche irytuje, mówie o grozny grad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam że gra miewa spadki animacji co mnie troche irytuje, mówie o grozny grad

No to jazda pisz maila do Konami. Po to grasz żeby ich o tym poinformować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra połaczyłem się ide ogarnąć tą grę xD jak coś to Fuviks_PL <ID ;> w grze nick Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozak szkoda tylko że już nie mam siły grać... może jutro coś pogram teraz trzeba czekać tylko na pełną wersje bo zapowiada się naprawdę ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nickto ZetBe mam prosbe wytlumaczcie mi dokladnie cqc (jak juz ktos rozkminil) ! Co moge zrobic majac 1szy level tego skila ? co na drugim zrobie itp PlZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faj nie fajnie, tylko na wolnym necie (512) występują LAGI

P.S. mój nick Boleslaw xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faj nie fajnie, tylko na wolnym necie (512) występują LAGI

P.S. mój nick Boleslaw xD

No masz teleporty jak cholera - pare razy pakowalem ci magazynek w glowe zeby sie okazalo ze jestes jednak za mna i i masujesz mi plecy olowiem - to nie jest fair :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez jak sie juz obylem z ta gra to stwierdzam ze jest lepsiejsza od cska (czyli prostota , fun , i smaczne headshoty )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstal pierwsz Polski klan MGO:

"Demony Wojny"

Serdecznie zapraszam

W dziale Clan prosze wyszukac "Demony Wojny" i wyslac aplikacje. Miejsc jak na razie pod dostatkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faj nie fajnie, tylko na wolnym necie (512) występują LAGI

P.S. mój nick Boleslaw xD

też zauważyłem te Twoje lagi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralo sie ....swietnie ;] naprawde dobra gra, tylko mapy.. moglyby byc wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie powiem kozacka Przynajmniej zleci jakos czas w oczekiwaniu na GTA Tylko mapki moglyby byc nieco wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki zadam głupie pytanko - czy cały czas tylko aim shoty? czy moge to zmienić - bo mi niechce czasami do gości celować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×