Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu moje wcześniejsze konto na forum zostało skasowane ale nieważne(wczesniej retro14) i tak niewiele pisałem. Chciałem dołączyć do Demonów Wojny, więc wysłałem stosowną aplikacje i czekam na przyjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znów banalne pytanie niedawno podskoczył mi skill snaiperki, ale właściwie nic to nie zmieniło, a chyba powinno (szybsze przeładowanie magazynku itp) czy to trzeba gdzieś ustawić? w skillach przy pasku umiejętność jest napisane lvl2, ale w obrazku i podczas gry w lewym dolnym rogu cały czas 1 ;/

Musisz wejść w Skills, wybrać to sniping i przełączyć na level 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super pierwszy update się ściągnął ale teraz na drugim mam to samo co z tamtym saaame 0

No nie jest mi dane pograć... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A imo duzo nie stracisz, lagi takie, ze juz nie wytrzymuje czasami, rozumiem, czasami grac sie da, ale jak wyskakujesz na goscia z shotem 2 strzaly an klate ten podbiega lapie, przewraca, dobija, biegnie dalej i upada od strzalu z shota, wielki bezsens. Z reszta ja juz nie mam sily gram bo nie mam GTA, pozniej mgo odejdzie w zapomnienie, chyba ze cos mnie zmusi do kupna MGS4, choc wielce watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na servie Meryl 400 iles popa tam bylo a nie jak na Otacon'ie 950 i gra na moim laczu 1mb byla bez lagowa. O niebo lepsza sie staje wtedy rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A imo duzo nie stracisz, lagi takie, ze juz nie wytrzymuje czasami, rozumiem, czasami grac sie da, ale jak wyskakujesz na goscia z shotem 2 strzaly an klate ten podbiega lapie, przewraca, dobija, biegnie dalej i upada od strzalu z shota, wielki bezsens. Z reszta ja juz nie mam sily gram bo nie mam GTA, pozniej mgo odejdzie w zapomnienie, chyba ze cos mnie zmusi do kupna MGS4, choc wielce watpie.

Naprawde musze coś napisać bo nie potrafię tego czytać....

Ludzie narzekacie na Konami, grę i na wszystko, a tak naprawdę nie wiem w czym tkwi kłopot.

Jak juz mówiłem mam neta 3Mb/s. Patche ściągały mi się bardzo szybko. kolo 200kb/s.

Grałem dziś ze 3 h w MGO i graliśmy w 10. do 16 nie doszło, ale lagów nie było żadnych jedynie spadki animacji na planszy Groznyj grad, jak np wybuchał granat w tym przejściu pomiędzy budynkami, gdzie jest pałno okien. Laga miał chyba jeden ziomek. raz jak do niego strzelałem to tak skoczył może 3 metry dalej.

Ciągle będę trwaćw przekonaniu, że to nie wina serweró, notomiast waszego dsotawcy lub złego skonfigurowania routera.

PS. Gram przez Wi-Fi, a nie na kablu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawde musze coś napisać bo nie potrafię tego czytać....

Ludzie narzekacie na Konami, grę i na wszystko, a tak naprawdę nie wiem w czym tkwi kłopot.

Jak juz mówiłem mam neta 3Mb/s. Patche ściągały mi się bardzo szybko. kolo 200kb/s.

Grałem dziś ze 3 h w MGO i graliśmy w 10. do 16 nie doszło, ale lagów nie było żadnych jedynie spadki animacji na planszy Groznyj grad, jak np wybuchał granat w tym przejściu pomiędzy budynkami, gdzie jest pałno okien. Laga miał chyba jeden ziomek. raz jak do niego strzelałem to tak skoczył może 3 metry dalej.

Ciągle będę trwaćw przekonaniu, że to nie wina serweró, notomiast waszego dsotawcy lub złego skonfigurowania routera.

PS. Gram przez Wi-Fi, a nie na kablu....

Mam takie pytanie - Rano 12 -14 grałem na serwie ps3site. Czy ktoś zauważył, żebym miał jakieś lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm... wszyscy tak narzekają na lagi a ja ich jeszcze nie uświadczyłem przynajmniej nie w takim stopniu by jakoś przeszkadzały (no kilka razy były sytuacje, że ktoś robił kółko po czym pokazywał się 2m dalej, ale bardzo rzadko są takie przypadki...) a grałem zarówno przez przewód jak i Wi-Fi a mam tylko neo 1mb, więc nie wiem co wy robicie, że macie te lagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wrażenie na kilku innych forach i także nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś narzekał na lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm... wszyscy tak narzekają na lagi a ja ich jeszcze nie uświadczyłem przynajmniej nie w takim stopniu by jakoś przeszkadzały (no kilka razy były sytuacje, że ktoś robił kółko po czym pokazywał się 2m dalej, ale bardzo rzadko są takie przypadki...) a grałem zarówno przez przewód jak i Wi-Fi a mam tylko neo 1mb, więc nie wiem co wy robicie, że macie te lagi...

Mam tak samo jak kolega ale lacze 5mb ,proponuje zrobic serwa na Vamp wtedy sie zobaczy

A bym zapomnial nick ZaboskuR

Sry pisze z ps3 nie wiem czemu tak ze 2 wiadomosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cały czas wywalają z POLSKA PS3SITE z powodu lagów... Trochę dziwne...

P.S. Kto to jest Ceest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie cały czas wywalają z POLSKA PS3SITE z powodu lagów... Trochę dziwne...

P.S. Kto to jest Ceest ??

To wbijaj tez do mnie. nicka Aszynbeher. przeważnie lobby eve

a serv - ZANZIBAR PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek... bo skaczesz po calej mapie ;p raz jestes tu, raz tam :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak ,,poderżnać'' delikwentowi gardło ? ;D

Odkryłem na treningu że gdy złapię kogoś i przechyle pada poziomo w lewo bądź prawo to zaczyna go dusić a gdy wciskam X to kuca i ... no własnie co dalej ? Chciałem go położyć jak to nie którzy robią i oderżnąć

Z góry dzięki za w miarę szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie kiedys ustawimy na podpakowanie lvlu CQC Bo podczas normalnej gry dopakowanie tego jest prawie nie mozliwe gdyz nie mam pojecia jak zabic podczas chwytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zależy gdzie grasz ja ostatnio zrobiłem serv z samymi nożami i było git skill na nożu wbiłem w kilka sec, tylko fakt CQC wolno leci, ale da się nawet nóż wyłączyć w broniach i nic innego jak CQC nie zostanie do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się trochę z tym nabijaniem leveli, przecież to dopiero beta, która się niedługo skończy i statsy pójdą się j.... Zaczekajcie do pełnej wersji, a teraz ot tak aby sobie popykać i przetestować co i jak będzie po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam piwo, ze statsy beda przypisane do konta i bedzie je mozna wykorzystac w pelnej wersji ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem wrażenie na kilku innych forach i także nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś narzekał na lagi.

OK. To ja będę dla Ciebie żywym dowodem. Generalnie lagów nie ma. Jednakże są ludzie którzy chyba mają kody na bycie Jumperem wpisane bo skaczą po planszach jak szaleni... Nie idzie przycelować

MGO lipa na maxa...

Aha... Słyszeliście co kolega mówi? Przestajemy grać! Rozwiązujemy klan! Niech ktoś napisze do Konami niech zwija betę i nawet nie wydaje MGS4... Osłabiają mnie tacy ludzie :/

Stawiam piwo, ze statsy beda przypisane do konta i bedzie je mozna wykorzystac w pelnej wersji ;-)...

Po tych wszystkich jajach z Konami ID i Game ID to będę bardzo zły jeśli bardzo zły jak mi statystki znikną... Też myślę że zostaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu wymien chociaż jeden konkretny argument że MGO jest wart chociaż zagrania w bete...tak poza tym sam system gry online to jakies nieporozumienie czy te skosnookie głąby nie podpatrzyły chociaż troche numer jeden gre online COD4 przecież każdy widzi co mu biega po ekranie wiec nawet niema co porównywac z COD4....a klimat hmmm nie ma w ogóle zadnego klimatu mysle że singiel bedzie wypas ale co do online to wiele mają do poprawienia a szczególnie dynamike gry i sterowanie i widok sterowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allu wymien chociaż jeden konkretny argument że MGO jest wart chociaż zagrania w bete...tak pozatym sam system gry online to jakies nieporozumienie czy te skosnookie głąby niepodpatrzyli chociaż troche numer jeden gre online COD4 przecież każdy widzi co mu biega po ekranie wiec nawet niema co porównywac z COD4....a klimat hmmm niema wogóle zadnego klimatu mysle że singiel bedzie wypas ale co do online to wiele mają do poprawienia a szczególnie dynamike gry i sterowanie i widok sterowania...

Dynamike gry? Bo ze postacie nie biegaja z nadludzkimi predkosciami a przeladowywanie trwa dluzej niz 2sec to jest malo dynamicznie? MGO jest bdb - pare poprawek go czeka ale jest lepiej niz sie spodziewalem.

BTW - Online w COD4 wcale nie jest dobry - jest sredniawy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo przyjemnie ogłosić że klan Demony Wojny awansował na 20 miejsce w klasyfikacji wszystkich 1172 klanów MGO (stan na 27.04.08 8.00a.m.)

Pragnę podziękować wszystkim którzy się do tego przyczynili

Keep Up The Good Work!

Allu wymien chociaż jeden konkretny argument że MGO jest wart chociaż zagrania w bete...tak poza tym sam system gry online to jakies nieporozumienie czy te skosnookie głąby nie podpatrzyły chociaż troche numer jeden gre online COD4 przecież każdy widzi co mu biega po ekranie wiec nawet niema co porównywac z COD4....a klimat hmmm nie ma w ogóle zadnego klimatu mysle że singiel bedzie wypas ale co do online to wiele mają do poprawienia a szczególnie dynamike gry i sterowanie i widok sterowania...

Jeden? Tylko jeden? OK:

-ogromne nastawienie na współpracę. Pograłem w CoD4 sporo jednak nigdy nie miałem takiego odczucia.

Może jeszcze kilka? Presto!

-rewelacyjny edytor postaci

-klimat skradanki (pojedynki 1 on 1 to poezja)

-niezły system uzbrojenia jak na betę

Starczy?

BTW - Online w COD4 wcale nie jest dobry - jest sredniawy i tyle.

Nie popadaj w przesadę... Z tym się nie zgodzę!

Ale ludzie- CoD4 i MGO to INNE gry! Nie da się ich porównywać gdyż nawet samo podejście twórców do nich jest inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie popadaj w przesadę... Z tym się nie zgodzę!

Wybacz ale jezeli gra ma multi w ktorym nawet na konsoli mozna oszukiwac i ktory wymaga co patch dosc derastycznych poprawek zeby zachowac balans to w mojej opini ktos niezle dal ciala przy jego projetowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale jezeli gra ma multi w ktorym nawet na konsoli mozna oszukiwac i ktory wymaga co patch dosc derastycznych poprawek zeby zachowac balans to w mojej opini ktos niezle dal ciala przy jego projetowaniu.

Gdyby nie patch do MGO to wogole bys ni pogral wiec nie narzekaj na Cod'a xP

Ty jestes fanem MGS'ow i dla ciebi ta gra bedzie bogiem tak jak ja jestem fanem GTA i dla mnie GTA bedzie bogiem wiec nie macie sie o co klucic bo jeden drugiego nie przekona do grania albo i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×