Skocz do zawartości
Sheldon

Klawiatura I Mysz W Ps3 Z Pomocą Gimx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce grać na myszce i klawiaturze nie gra na pc , na konsoli to oszustwo, o wiele łatwiej się celuje na myszce, można szybko się obracać i jednocześnie mieć wysoką precyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce grać na myszce i klawiaturze nie gra na pc , na konsoli to oszustwo, o wiele łatwiej się celuje na myszce, można szybko się obracać i jednocześnie mieć wysoką precyzję.

Skup sie i napisz to po Polsku tak by bylo logiczne i zrozumiale.

I czytaj posty ze zrozumieniem.Bynajmniej moje czytaj.

Nie kazdy to gimnazjo/licelista co jako zyciowa ambicje ma rozwalac ludzi w multi.Niektorzy zwyczajnie chca miec wygode grania w singlu.

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno eagle eye to najlepsze rozwiazanie ? Czy cos innego da mi wiekszy komfort grania bardziej przypominajac pc ?

Z tego co mi wiadomo to zaden frag nie jest tak rozbudowany jak EE. Jesli chcesz miec cos podobnego do PC to polecam EE. Mozna go konfigurowac na wiele roznych sposobow ;) EE kosztuje okolo 180 - 250 zl na ebay Angielskim (ja tam kupowalem). Z tego co widze to teraz wysyp jest na Allegro http://allegro.pl/listing.php/search?category=5914&change_view=1&order=pd&sg=0&string=eagle+eye (jak ja kupowalem to byla jedna sztuka za 400 zl ) :D Do tego jakas dobra myszka http://www.penguinunitedforum.com/viewtopic.php?f=3&t=52 (spis najbardziej kompatybilnych myszek z urzadzeniem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Hama Speedshot. Zamowilem to w euro bo jest darmowa wysylka.

Malo opinni o tym niemieckim wynalazku ale zaryzykowalem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za pomoc.Za EE z przesylka trzeba dac ok 300 zl wiec mozna zaryzykowac.Chociaz z tego co czytam w necie opinie to duzo osob krytykuje dzialanie kursora w EE.Ale jak nie kupie to sie nie przekonam.Tomasz a Ty tak szczerze jak ocenisz dzialanie kursora myszki w porownaniu do PC.Duzo gorzej ?

Co do Hama Speedshot w euro to kosztuje 239 zl ale wyraznie jest napisane ze to do xbox.Wiec zamowiles do xboxa ? To pytanie do Janka :)

Do ps3 nie widze w euro ale ogolnie jest co obrazuje ten filmik i strona producenta.

https://www.hama.de/...B.node_de_lin34

Znalazlem tez taki opis i wszystko ladnie brzmi ale pytanie jak to realnie dziala.

Mam obie konsole wiec w ciemno 500 zl nie dam ale poczekam na opinie Janka ;)

http://www.mobimania...wiatury-konsol/

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje tej Hamy - czerwona dla PS3 i zielona dla Xbox'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamier kupić tą Hama Speedshot czy ktoś ma jakąś liste albo tp z jakimi myszkami to użądzenie jest kompatybilne?szczególnie chodzi mi o myszkę a4tech x740.Czy to użądzenie naprawde jest takie rewelacyjne?Czy działa to jak myszka na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta masz listę kompatybilnych urządzeń - niestety jest bardzo uboga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamier kupić tą Hama Speedshot czy ktoś ma jakąś liste albo tp z jakimi myszkami to użądzenie jest kompatybilne?szczególnie chodzi mi o myszkę a4tech x740.Czy to użądzenie naprawde jest takie rewelacyjne?Czy działa to jak myszka na kompie?

Nie

,nei dziala jak myszka na kompie. Bardzo duzo brakuje EE do tego i watpie by ta hama byla lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL skąd wiesz, że nie dorównuje EE, zastanawiam się co kupić i jeśli ta hama to lipa to wolę EE. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza fantazjowaniem znalazl ktos test tej Hamy?Bo to firma robiaca przyzwoite rzeczy a inne urzedzenia tego typu to chyba firmy "noname".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "watpie" co znaczy,ze nie mialem okazji testowania,ale EE juz mam i to zadne cudo nie jest. Kazde z tych urzadzen to emulator i nic wiecej wiec cudow nie oczekuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede mial hame i G500 i dam znac :)

Bede zobowiazany :)Sprecyzuj tylko jaka hame czy na xbox czy ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3owa :)

To w euro tez jest na ps3?bo ja widze tylko na xbox.Podaj linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem GimX ale czekam na G500, kupilem Hama SpeedShot i kupiłem jeszcze Aimon PS Elite, także zdam relacje co się najłatwiej kalibruje, co polecam itd

Na testy wezmę Battlefield 3 i Ghost Recon Future Soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem sobie taki bt: http://allegro.pl/mi...2379078659.html

Dzisiaj do mnie przyszedł i gdy już chciałem zabrać się za testowanie pojawił się problem. Podejrzewam, że po prostu muszę kupić inny BT ale wolałbym zasięgnąć jednak innych opinii.

1. Włączam gimx (gimx-bluetooth).

2. Ściągam configi.

3. Pojawia się okno z adresami MAC konsoli, pada i mojego BT, gdy wybieram przycisk SET (przepisanie MAC na dongla) pojawia się komunikat czy zapisałem swój stary adres itp. Klikam TAK i po chwili wyskakuje błąd "Read address after set: ko".

Jest tak za każdym razem. Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?

Edytowane przez Deadshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz wogle, widocznie kupilem ostatni

Byl tylko na xbox wiec mogles wykupic tylko na ta konsole.Wiem bo sledze akcesoria do konsol ostatnimi czasu codziennie tam zagladajac.

Ale to bez znaczenia bo jak kupiles do xboxa to tez jestem ciekawy opinii bo mam obie konsole.

Jednak fakt ze euro wycofal ten produkt oznacza raczej ze kiepsko to dziala.

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie w euro ale daj znac jak dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem sobie taki bt: http://allegro.pl/mi...2379078659.html

Dzisiaj do mnie przyszedł i gdy już chciałem zabrać się za testowanie pojawił się problem. Podejrzewam, że po prostu muszę kupić inny BT ale wolałbym zasięgnąć jednak innych opinii.

1. Włączam gimx (gimx-bluetooth).

2. Ściągam configi.

3. Pojawia się okno z adresami MAC konsoli, pada i mojego BT, gdy wybieram przycisk SET (przepisanie MAC na dongla) pojawia się komunikat czy zapisałem swój stary adres itp. Klikam TAK i po chwili wyskakuje błąd "Read address after set: ko".

Jest tak za każdym razem. Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?

http://gimx.fr/wiki/index.php?title=Bluetooth_dongle#p438

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×