Skocz do zawartości
Sheldon

Klawiatura I Mysz W Ps3 Z Pomocą Gimx

Rekomendowane odpowiedzi

@up

O tym, że nie zlikwiduje tego całkowicie jestem przekonany w 100% ale mam nadzieję, że myszka z DPI >3000 powinna sprawować dużo lepiej. Sam czuję różnicę międzu 1000 a 1600 DPI więc te przypuszczalne 3000 zwiastują dużo lepsze odczucia z gry. Tak poza tym twórcy gimx mają na swojej stronie umieszczone informację, że winno się grać na dobrych myszkach - nie moich :P

Edytowane przez Deadshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę 3600 i powiem że działa to super polecam sobie np. w BF zmienić czułość na większą jeszcze szybciej będzie reagować a z dobrą myszką jest bardzo dobrze ja tylko zauważyłem że czasami przy celowniku delikatnie ucieknie ale to występuje bardzo rzadko

Edytowane przez Sławek247

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

O tym, że nie zlikwiduje tego całkowicie jestem przekonany w 100% ale mam nadzieję, że myszka z DPI >3000 powinna sprawować dużo lepiej. Sam czuję różnicę międzu 1000 a 1600 DPI więc te przypuszczalne 3000 zwiastują dużo lepsze odczucia z gry. Tak poza tym twórcy gimx mają na swojej stronie umieszczone informację, że winno się grać na dobrych myszkach - nie moich :P

No ja mam G700. 1800 DPI ustawione bylo na myszy, max czulosc w ustawieniach BF3 i musialem podkrecac na EE bo bylo wolniej niz na padzie. Gdybym mial jakies sensowen biurko to bym sie dluzej pobawil EE,ale odstawilem z braku miejsca. Moze kiedys poswiece wiecej czasu i ogarne jak to dziala tak dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też na tą chwilę nie mam rozplanowane miejsca. W sumie dużo wygodniej byłoby gdybym podłączył oddzielną klawiaturę do laptopa, bo trzymanie go przed sobą do wygodnych zajęć nie należy. Tak na marginesie włączyłem sobie na słabszej myszce Space Marine i celowało się bardzo średnio - czuć było tą niedokładność w sterowaniu. Z drugiej strony siedziałem w niewygodnej pozycji, więc ruchy ręką też nie były takie jak przy biurku,. Poza tym dziwna sprawa z Killzone 2. Gra nie wykrywa w menu przycisków WSAD. W grze jest OK ale żeby poruszać się po menu trzeba podłączyć pada.

Edytowane przez Deadshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam, kupilem w Euro. Do Ps3.

Dzis testuje

Cos dlugo testujesz ta hame do ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie ma, pracuje nad confingiem. Mam wrazenie leciutenkiego laga, nie wiem czym to jest spowodowane. Nie ma to nic wspolnego z PCtem, przez caly czas czuc niestety, ze to nie to. Byc moze to przez bluetootha, nie wiem.

Aha, i nawet ruchy ukosne nie sa take zle, gorzej jest z poruszaniem sie gora/dol.

EDIT: Zbiór confingów od McKack'a : https://docs.google....nBHcjBjbUE/edit

Po zmodyfikowaniu confingu jest lepiej, ale i tak wciąż nie ma to wiele wspólnego z normalną grą na PCie. Fakt, jest wygodniej, jednak jestesmy troszkę ograniczeni, jezeli chodzi o zakres ruchów.

Edytowane przez szkieletor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poprawieniu confingu, śmiem stwierdzić, iż działa to niemal PERFEKCYJNIE, jeżeli chodzi o emulację sixaixa. Nie we wszystkich grach, ale np. w CODie 4 działa to bosko ! Być może, jezli czas pozwoli zrobie filmik. Przy myszce powyżej 3000 DPI nie ma problemu z większością rzeczy, robieniem kółek, robieniem ukośnych ruchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak masz jakieś poprawione configi to podziel się tutaj, zawsze lepiej mieć jakieś gotowce niż samemu szukać złotego środka.

EDT: no ale masz racje, że dużo zależy od gry. Killzone 3 - świetnie, takie Space Marine - średnio

Edytowane przez Deadshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainteresowany GIMXem kupiłem takie coś: http://allegro.pl/sh...item=2454335866 ... (nie tylko ja sie na nim przejechałem ;) )

Niestety nie działa, wyświetla się błąd "Read address after set: ko"

Lekko wkurzony poszukałem czegoś z mojego miasta i znalazłem takie dziwa: http://allegro.pl/3c...2455518825.html, http://allegro.pl/bl...2455518826.html

Myślicie że któryś z nich może działać?

Dzięki z góry za odpiwedź! :)

Edytowane przez matidzi01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To loteria, może działać a może i nie. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić co jest w środku. Musisz kupić sprawdzonego dongla. My mamy od 4world i działa, więc takiego kup, możesz jeszcze przejrzeć sprawdzone dongle na stronie wiki gimxa, albo zrobić adapter USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kupiłem tego Bt we wtorek i jeszcze go nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linux musi być zainstalowany czy może myć odpalony z LiveCD? Z tego co wiem to wymagane są sterowniki BT, które trzeba ściągnąć (a obszernych aktualizacji na Live nie da rady pobrać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ściągać sterowników BT. Można odpalić z LiveCD, z tym że będziesz musiał za każdym razem instalować gimxa od nowa. Polecam program Unetbootin, zrób bootowalnego USBka z LiveCD zaznaczając opcję "preserve files". (Po restarcie Linuxa pliki zostaną na miejscu) Tylko pamiętaj, pendrive nie może być większy od 4 GB, bo w przeciwnym razue linux (Ubuntu 11.10 !) będzie się co kilka rebootów wykrzaczał.

Edytowane przez szkieletor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem live za pomocą Unetbootin i przyznam rewelka :banana: teraz lepszą mysz i jak ktoś może przetłumaczyć ustawienia i czy lepiej pisać większą czy mniejszą wartość dpi myszy to jestem wniebowzięty,

Edytowane przez sm.sylwester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam, kupilem w Euro. Do Ps3.

Dzis testuje

Niestety janek sciemnial.Mowilem ze w euro nie ma hamy na ps3 tylko na xbox.

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jedynie wkurza to ze kiedy chce celować w codie naciskam prawy myszy i włącza się taki jakby aim bot sam mi namierza na przeciwinka wiecie jak to wyłączyć a gimx super XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę montował zestaw pod gimxa. Ubuntu wrzuce pod laptop, zestaw stacjonarny raczej nie jest zbyt ekonomiczny. Fajnie że wkońcu będę(mam nadzieję) miał możliowść gry w strzelany typu killzon i inne. Zawsze omijałem te tytuły, niestety słaby skill na pada w tego typu gry.

Pozdrawiam.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba ściągać sterowników BT. Można odpalić z LiveCD, z tym że będziesz musiał za każdym razem instalować gimxa od nowa. Polecam program Unetbootin, zrób bootowalnego USBka z LiveCD zaznaczając opcję "preserve files". (Po restarcie Linuxa pliki zostaną na miejscu) Tylko pamiętaj, pendrive nie może być większy od 4 GB, bo w przeciwnym razue linux (Ubuntu 11.10 !) będzie się co kilka rebootów wykrzaczał.

Mam chyba taki sam problem tylko proszę o potwiwrdzenie. Zainstalowałem ubuntu tylko za każdym razem jak wyłącze kompa wszystkie ustawienia znikają np. data język, zapamiętana sieć wi fi. Ten program untebootin pomoże w moim wypadku?

Pozdrawiam.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ubuntu 11.04 wpisuje komende sudo apt-get update ( wcześniej zaznaczyłem to co miałem zaznaczyć ) ściągnąłem plik sixemu 0.42-1_i386 i niestety nie mogę go zainstalować nie ma niepodświetlonego ZAINSTALUJ

Pisze tam Dependency is not satisfiable :libstdc++6(>=4.6)

co jest nie tak ?

Robiłem wszystko zgodnie z instrukcja na filmiku fakt nie mam tej wersji 11.10 tylko 11.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłem wszystko zgodnie z instrukcja na filmiku fakt nie mam tej wersji 11.10 tylko 11.04

To po co się tutaj wtranżalasz? Myślenie chyba jednak boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×