Skocz do zawartości
Sheldon

Klawiatura I Mysz W Ps3 Z Pomocą Gimx

Rekomendowane odpowiedzi

To po co się tutaj wtranżalasz? Myślenie chyba jednak boli.

Dzięki za pomoc mądralo , wiesz ja nigdy w życiu nie miałem styczności z Linuxem nawet nie widziałem jak ten system wygląda wszystkiego sie dowiedziałem w tym samym dniu co go instalowałem .

Z reszta po co odpowiadasz na post który byl napisany 15 dni temu , odpoiwedz znalazłem w tym samym dniu co napisałem ten post.

A tak na marginesie to znalazłem temat na stronie zagranicznej gdzie właśnie był problem zainstalowaniem pliku na Ubuntu 11.10 gdzie na ubuntu 11.04 ten użytkownik pisał ze działa mu wszystko dobrze.

Już się nie będę wtranżalał , idę się wtranżalać gdzie indziej

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z działaniem programu gimx a mianowicie bez problemu łączę się z ps 3 ale po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na klawiaturze lub myszce playstation wogóle nie reaguje, dodam że skonfigurowałem przyciski.

Mój bluetooth to D-Link DBT120 a mój system to ubuntu 11.10

Jeśli to wina adaptera to proszę o polecenie mi jakiegoś innego który na 100% działa.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do wykonania adaptera USB, by móc korzystać z "dobrodziejstwa" GIMX, pod Windows7

Udało mi się w polskich sklepach namierzyć:

- konwerter CP2102 ( http://www.silong.pl...pin-id-146.html )

- kabel mini USB A męski do USB B 5 pin męski ( http://allegro.pl/ka...2641565119.html )

- przejściówka/przedłużacz USB męski do żeński ( http://www.ebay.pl/i...#ht_2509wt_1037 ) ten w prawdzie w UK, ale może być.

Natomiast mam problem ze znalezieniem :

- Teensy USB Board, Wersja 2.0 ( http://pjrc.com/store/teensy_pins.html ) to w USA i ta opcja chyba odpada.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów kompletował sobie taki zestaw? Jeśli tak, to skąd braliście komponenty? A może ktoś sprzedaje "gotowce" za rozsądna cenę :)

Pozdrawiam,

Adisopot

Witam

Mam problem z działaniem programu gimx a mianowicie bez problemu łączę się z ps 3 ale po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na klawiaturze lub myszce playstation wogóle nie reaguje, dodam że skonfigurowałem przyciski.

Mój bluetooth to D-Link DBT120 a mój system to ubuntu 11.10

Jeśli to wina adaptera to proszę o polecenie mi jakiegoś innego który na 100% działa.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Ja używam ten i działa na 100% http://elektroshop.com.pl/pl/hama-bt-2-1-nano-stick-class-2.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wiem juz ze ten modul nie bedzie dzialal .

mam pytanei a co jak mam jzu modul zintegrowany w laptopie ? FOXCONN bcm92046 2.1+EDR moze to wystarczy bo jak rozumiem ma on byc w komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Niestety nie moge sprawic zeby zadzialalo u mnie tak jak powinno. Bluetooth jest ok (4world, chipset prawidlowy, wersja Bluecore4-rom), ubuntu 11.10 na pendrive (z mozliwoscia zapisania ustawien), Podlaczam pada, uruchamiam gimx-bluetooth, ustawiam adres pada (pojawiaja sie dwa komunikaty- 1. reset device manually, 2-read address after set: ok), odlaczam pada. wciskam start w gimx i...nic. Okno ciemnieje i przestaja odpowiadac. Jakis pomysl co z tym mozna zrobic?

Gawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem przyczyne swojego problemu, ale dalej nie potrafie tego rozwiazac. Dobrze, ze w domu dwie konsole, dzieki temu zauwazylem, ze na jednej GIMX nie znajduje mi adresu PS3. W tej linii jest napisane 'CURRENT BLUETOOTH ADDRESS' i powtorzony adres pada. Na drugiej konsoli wszystko smiga jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , wsyzstko u mnie smiga jak powinno . testowalem crysisa 2 z myszka 1000dpi a4tech glaser . w grze ustawilem sens na maxa , cfg od crysisa 2 zaladowany a mimo to jest wolno tzn obroty sa za wolne jak dla mnie . Na jaka myszke najlepiej wymienic aktualny sprzet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , wsyzstko u mnie smiga jak powinno . testowalem crysisa 2 z myszka 1000dpi a4tech glaser . w grze ustawilem sens na maxa , cfg od crysisa 2 zaladowany a mimo to jest wolno tzn obroty sa za wolne jak dla mnie . Na jaka myszke najlepiej wymienic aktualny sprzet?

na cos , co bedzie miało przynajmniej 3000dpi , na stronie projektu sa urzadzenia dedykowane :biggrin:

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 dpi wystarczy do "wygodnego" grania? nie mam obecnie dobrej myszki, a miedzy 3000 dpi i 5000 dpi jest jednak różnica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Kupuj Hame lub 4world.

Co do myszki to 3000 DPI starczy.

Edytowane przez szkieletor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam hame, tą co jest w polecanych, wszystko jest git, daje set dongle address i jest że ok, później klikam start i wywala mi komunikat: http://iv.pl/images/25285353967031784518.png

co mam z tym zrobić? skoro bt jest dobry to dlaczego woła o inny? przecież chwilę wcześniej jak dawałem set dongle address to było że jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Kupuj Hame lub 4world.

Co do myszki to 3000 DPI starczy.

spotkałeś się może z tym problemem co ja? mi raz działa a raz nie, w sumie dziś mi 2 razy działało i 2 razy nie, od czego to może być? wywala mi taki błąd jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Jaką masz wersję Ubuntu? Zapisałeś adres dongla klikając "save" na górnym pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Jaką masz wersję Ubuntu? Zapisałeś adres dongla klikając "save" na górnym pasku?

nie zapisałem, ale kilka razy mi to działało, a teraz znów nie działa, grałem w różne gry później miałem ten problem znów, po jakimś czasie zaczęło działać a teraz od kilku dni znów ten błąd i za cholerę nie mogę tego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie wyglada to tak na parallels desktop zainstalowalem ubuntu 11.10 gimx mam macbook pro i wbudowany blu wlaczam gre bt3 mam zaladowany config do bt3 w gimx klawiatura na macu dziala ale obojetnie gdzie rusze myszka to celuje caly czas w gore i bok i nie da sie tego zatrzymac wlaczalem w gimx ta kalibracje myszy ale to nic nie daje. Cos robie nie tak moze to winna parallels ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś opuźnienia (lagi) np przy ruchach myszką??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja mam taki i śmiga aż miło http://www.agito.pl/4world-bluetooth-micro-v2-0-usb-2-0-743-384209.html   bez żadnych lagów ...Czy może mnie ktoś doradzić w sprawie ubuntu. Po każdorazowym wyłączeniu systemu ubuntu znika mi gimx i muszę go sciągać i instalować i na nowo ustawiać ustawienia .Ubuntu mam na pendrive.Jak zapisać stan systemu ubuntu żeby po ponownym włączeniu go było wszystko co instalowałem irobiłem w ubuntu.Dziękuje za szybką podpowiedż,a z linuxem to jestem świeżak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×