Skocz do zawartości
Snafu

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jakieś rady od których trofeów zacząć? aby myśleć o platynie bo nie mam kompletnie pojęcia czy to nie ma znaczenia dodam że mam tylko trofea te z fabuły i jedno za 20 misji na tym samym koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze go nie masz to zrób to za 15 misji dla nieznajomych. Jest przy tym sporo śmiechu bo te misje są dość specyficzne :) Reszta nie ma znaczenia w jakiej kolejności jednak ja zacząłbym od zrobienia 100% gry. Wykonaj wyzwania, pozamykaj/pozabijaj poszukiwanych :) Ze strojami jest trochę zabawy. Dla mnie szczególnie trudne okazało się wygranie w Five Finger Fillet bodaj w Torquemada. Polecam Ci też poszukać ekipy do Posse Up i kogoś do Go Team! i The Quick and Everyone Else… Z tymi dwoma ostatnimi mogę Ci pomóc. Najlepiej rób sobie trofea przy okazji czekania na jakiś event 3x exp bo bez tego wbicie 50 lvl w multi zajmuje trochę czasu ;)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofiki z singla są do ogarnięcia, gorzej jest trofeami on-line. Jest tam parę takich które bez pomocy będziesz robił 100 lat (a i to nie gwarantuje sukcesu - wiem coś o tym).

Na początek zabierz się za on-line, to zajmuje najwięcej czasu. Jak to opanujesz to w singlu jest już łatwo.

Szkoda by było gdybyś poświęcił czas na singiel a po zderzeniu z on-line podziękował :D - w singlu juz wiesz co i jak więc -> multi. Aha i powodzenia :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umawiajcie się na granie w dziele on-line bo w ten sposób robi się bałagan na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomahawki idzie dostać gdzieś indziej lub w inny sposób niż odbijanie tej wioski w lesie? Zapomniałem się z tym wyzwaniem brak mi toporków a doczekać się ponownego ataku nie sposób.

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W undead nightmare niestety brak sklepów. A wyzwanie z nimi związane pochodzi z tego dlc :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W undead nightmare niestety brak sklepów. A wyzwanie z nimi związane pochodzi z tego dlc :)

To chyba mocno sobie utrudniłeś życie Grigori :) Tomahawk Mastery Challenge znacznie łatwiej zrobić w Red Dead Redemption niż w Undead Nightmare.. Przypuszczam, że po nabyciu DLC wskoczyłeś od razu do Undead i tam wyskoczyło Ci to challenge. Nie wiem czy można to teraz zmienić :( Ale podobnie jak Master Exploder Challenge wyskakuje albo w RDR albo w Undead.. Niestety muszę potwierdzić, że toporek otrzymasz tylko po uratowaniu Manzanita Post ("The player will receive the Tomahawk after saving Manzanita Post from being overrun by the undead" - cytat z Wiki), a pewnie pół dnia w realu Ci zleci zanim się doczekasz aż tą wioskę napadną umarlaki :( Same wyzwania nie są takie straszne jak się wydają, zwłaszcza te 3 ostatnie. Nietoperzy szukaj w Tumbleweed Manor ok. szóstej wieczór. Bez dead eye się nie obędzie. Dwa ostatnie wydają się ciężkie jeśli będziesz próbował rzucać toporkiem ("Six Tomahawks will kill an Undead, when thrown at the body, and not in the head" - cytat z Wiki) a musisz załatwić pięciu umarlaków z rzędu nie chybiąc no i wreszcie ocalić wioskę/miasto używając tylko toporka :) Jedyne wyjście to używać toporka jako melee attack, wtedy już nie jest tak trudno. W każdym razie powodzenia życzę, a jak Ci się uda daj znać, postawię wirtualne piwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 100% w grze i zacząłem nową grę. Ja jadę na 2 płytach więc zmuszony byłem do trudniejszej opcji w UN. W zwykłej z tego co czytałem nawet trafić w ptactwo nie trzeba by zaliczył :)

Co do wyzwań to wszystkie są banalne jeśli się do nich odpowiednio podejdzie :)

Czekam na piwo bo zostały 4 trofiki z multi do 100% :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 100% w grze i zacząłem nową grę. Ja jadę na 2 płytach więc zmuszony byłem do trudniejszej opcji w UN. W zwykłej z tego co czytałem nawet trafić w ptactwo nie trzeba by zaliczył :)

Co do wyzwań to wszystkie są banalne jeśli się do nich odpowiednio podejdzie :)

Czekam na piwo bo zostały 4 trofiki z multi do 100% :)

No toś mnie zastrzelił :) Ja tam się trochę namęczyłem, zwłaszcza z rzucaniem toporkiem w lecącego ptaka bez dead eye :) Pełny szacunek! No i oczywiście obiecane piwko :russian:

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie High Rollera. Odpalam misję z menu (kiedyś już ją ukończyłem) no i kiedy wykładam wszystkie żetony zgarniam ich 15 w efekcie czego mam 1015. Z kolei po drugim wyłożeniu 1000 mam ich 1030. Nie ważne co bym zrobił zawsze wyjdzie mi na 1030 a moi rywale zawsze pasują. Czy to jakiś błąd gry czy po prostu pech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz to powtarzać po prostu aż do skutku, ja chyba z 10 albo i więcej razy musiałem to odpalać, żeby pucharek wpadł.

Tylko i wyłącznie kwestia szczęścia, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie High Rollera. Odpalam misję z menu (kiedyś już ją ukończyłem) no i kiedy wykładam wszystkie żetony zgarniam ich 15 w efekcie czego mam 1015. Z kolei po drugim wyłożeniu 1000 mam ich 1030. Nie ważne co bym zrobił zawsze wyjdzie mi na 1030 a moi rywale zawsze pasują. Czy to jakiś błąd gry czy po prostu pech?

Grałem w RDR jakiś czas temu, ale o ile dobrze pamiętam to w którymś mieście (chyba to najbardziej cywilizowane, na północy, Blackwater?) Jest pokój, w którym gra się o wysokie stawki. Być może potrzeba określonego stroju żeby tam wejść.

Ja puchar wbijałem właśnie tam, wystarczą podstawowe umiejętności gry w texas holdem i bez problemu zbierzemy wymaganą ilość żetonów.

Ktoś poprawi? bo nie wiem czy dobrze kojarze, ale chyba coś takiego było.

edit:

Use the Gentleman's Attire outfit to take part in Blackwater's High Stakes table. When you get a good hand, go all-in. If you lose it all, quit the poker game, re-enter it, and try again. Eventually, beat one of the NPCs who matched the bet with a lucky pair, and win about 2470 chips. It is advisable to save the game beforehand, as it costs $250 to enter the poker game each time, if losing all the chips.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące trofea Spurred to Victory. Czy te 20 misji musi być zrobione za jednym razem, czy mogę np. w 1 dzień zaliczyć 10 i w kolejny 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak, bo czytałem, że właśnie ktoś nie przywiązywał i nie dostał pucharu, zaś inni zostawiali w "w polu" i było ok.

Także na wszelki wypadek lepiej go tam przywiązać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że raz to zrobisz by stał się Twoją własnością ;)

Ubiegli mnie. Może być jak pisze przedmówca, choć ja takiego problemu nie uświadczyłem.

Edytowane przez Bochen™
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś licznik do trofeum Spurred to Victory? I czy moja śmierć=śmierć konia? Jadąc na misję zabiło mnie kilku gości, ale konia chyba zostawili w spokoju. Pojawiłem się z powrotem w domu i wziąłem przywiązanego konia. Czy to zresetowało mój postęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś licznik do trofeum Spurred to Victory? I czy moja śmierć=śmierć konia? Jadąc na misję zabiło mnie kilku gości, ale konia chyba zostawili w spokoju. Pojawiłem się z powrotem w domu i wziąłem przywiązanego konia. Czy to zresetowało mój postęp?

Nie sprawdzisz tego, bo takiej informacji w statystykach gry nie ma. Nieważne ile razy Cię zabiją w grze, nie ma to znaczenia dla tego trofika. Masz dwie opcje na ten trofik:

1. Pilnuj żeby Ci konia nie zabili albo żeby koń sam się nie zabił i zanim trofik Ci nie wpadnie (20 misji) używaj tylko tego jednego konia. Wówczas możesz go swobodnie przywiązywać, a nawet pilnuj tego, bo się czasem szkapa do wody pcha lub na tory :)

2. Do czasu wpadnięcia trofika nie przywiązuj żadnego konia (Hitch :square: o ile dobrze pamiętam).

Co do opisanej sytuacji.. jeśli wyszedłeś z domku i masz konia tej samej maści co wcześniej to byłbym spokojny. Jeśli inna szkapa, to zostanie tylko ta druga opcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o punkt 2 to:

Nie mogę przywiązać tego jasnego konia, którego zdobywa się automotycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koń staje się Twoją własnością dopiero po przywiązaniu, również ten o którym piszesz. Dopóki nie przywiążesz nowego konia, cały czas będziesz miał starego. Ja bym zaczął robienie tego trofika właśnie od tej misji, bo to jeden z najszybszych koni w tej grze i można na nim spokojnie przejść całą grę. Jeśli masz wersję gry GOTY to możesz też spróbować na koniu wojny (War Horse). Tylko jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, to jak zabiją Ci tego fajnego konika, to niestety w zamian dostajesz zwykłą szkapę i każde załadowanie gry od nowa będziesz zaczynał wtedy z taką szkapą.

Mam nadzieję, że za bardzo nie pokręciłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kille z broni krotkiej i stacjonarnej sie sumuja z singla i multi czy trzeba albo tu albo tu robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×