Skocz do zawartości
Snafu

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się że gra i tak nie zalicza tej zmiany naszego konia na K. Saddlera po misji w tym kanionie. Mi wpadło po wykonaniu 21 misji czyli Exodus of America też się chyba nie liczy. Tak czy tak platyna w RDR wpadła :) Jeśli ktoś będzie chciał mogę pomóc z trofeami online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to coś dziwne, ale tak czy siak ważne, że masz to połapane :) gratuluje platynki :) (dla mnie ta z RDR jest najcenniejsza) ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o ustawce na trofea z DLC, głównie Poker Face oraz Kingpin.

Potrzeba nam do tego kolejno 6 i 9 osób.

4 osoby już mamy, popytajcie znajomych, którzy mają RDR czy nie chcieliby pomóc (oczywiście dodatki wymagane).

Bo jesteśmy bliżej niż dalej zrobienia tego.

Lista obecnych osób:

-Patricko

-Lenno_x

-Siriondel

-dmarcin88

witam, potrzebuje pomocy w Advaced Coop misjach tzn w jednej jaka mi została: The Escape i seria 10 zabójstw trofeum: Dodge this, z pokerem to łatwiejsze: In A Van Down By The River hm ? i z UNDEAD NIGHTMARE: Smoke That Skinwagon czyli 15 fala, chętnie dopiszę się do listy po te trofea jeśli je będziecie robić, mam jeszcze znajomego Niemca, który do platyny potrzebuje The Quick and Everyone Else... i Posse Up! więc na pewno też pomoże, podajcie termin, ja i on jesteśmy prawie zawsze od 21:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na tego Poker face'a (preferowałbym najpierw te trofeum) i Kingpina, bo do nich trzeba trochę ludzi, no i face'a sam nie mam xP

Proponuję żebyśmy się jakoś w ten weekend (chociaż właściwie mi to obojętne) się zgadali tylko na tego Poker face'a, bo to trochę potrwa dla wszystkich. Mam HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw uzbierajmy ludzi, bo w 4 nie zrobimy za wiele, do Poker Face'a potrzeba 6 ludzi, do Kingpina potrzeba 9 osób.

Dlatego trzeba popytać wśród znajomych, itd. Dostałem od josephineoli kilka kontaktów i spróbuję im napisać na PSN czy nie mogliby pomóc.

Janek, jak interesują Cie tylko własne trofea, a nie pomoc innym to odpuść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw uzbierajmy ludzi, bo w 4 nie zrobimy za wiele, do Poker Face'a potrzeba 6 ludzi, do Kingpina potrzeba 9 osób.

Dlatego trzeba popytać wśród znajomych, itd. Dostałem od josephineoli kilka kontaktów i spróbuję im napisać na PSN czy nie mogliby pomóc.

Janek, jak interesują Cie tylko własne trofea, a nie pomoc innym to odpuść...

Idę do tego mam wszystkie dodatki hs też brak mi jednego trophy do platyny i kilku z dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiano, opisałem jakie trofea mi brakują z DLC, jasne że chcę pomóc, proszę mnie dopisać, w weekend po 21:30 mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, to jak będziecie mieli jeszcze jednego do tej czwórki chętnego do poker face'a to piszcie - będę szósty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego co czytam mamy póki co 7 osób do pucharków DLC takich jak Poker Face oraz Kingpin.

Brakuje nam w takim razie jeszcze 2 osób.

- Patricko

- Lenno_x

- Siriondel

- dmarcin88

- JoxerTeaMan (?)

- JanekM67

- niklas

@niklas, napisz czy interesują Cie tylko Twoje trofiki czy pomóc również innym w zdobyciu ich.

Bo jak tylko Twoje to wiadomo co się dzieje.

@Joxer, daje przy Tobie "?" bo mnie słuchy dochodzą, że nie zjawiasz się na żadne ustawki.

Ostatnio też się nie zjawiłeś więc dlatego też ten znaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego co czytam mamy póki co 7 osób do pucharków DLC takich jak Poker Face oraz Kingpin.

Brakuje nam w takim razie jeszcze 2 osób.

- Patricko

- Lenno_x

- Siriondel

- dmarcin88

- JoxerTeaMan (?)

- JanekM67

- niklas

@niklas, napisz czy interesują Cie tylko Twoje trofiki czy pomóc również innym w zdobyciu ich.

Bo jak tylko Twoje to wiadomo co się dzieje.

@Joxer, daje przy Tobie "?" bo mnie słuchy dochodzą, że nie zjawiasz się na żadne ustawki.

Ostatnio też się nie zjawiłeś więc dlatego też ten znaczek.

Jasne, że pomogę tylko jak w ten weekend to czarna dupa dla mnie bo mnie nie ma od piątku do niedzieli a plan ustawki jest niedziela wieczór i wtedy nie dam rady . Dodam wszystkich z listy do znajomych zobaczymy może w tygodniu coś z kimś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie na ustawka na jedno/oba te grupowe to będę. Na resztę ustawek racją jest że rzadko się zjawiam, zresztą jest tyle chętnych na nie że nie chyba mnie nie było potrzeba. Ale na face'a i kingpina będę, tylko powiedzcie kiedy. W ten weekend będę na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......Na resztę ustawek racją jest że rzadko się zjawiam, zresztą jest tyle chętnych na nie że nie chyba mnie nie było potrzeba

Oj racja, racja :)

Co ustawka to Cię nie ma :D Nie chcę Ci nic złego sugerować ale jak się umawiamy to umawiamy.

A potrzebny byłeś bo masz dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem że się zachowuję jak ciul, mam tego świadomość, ale na następnych będę jeśli będziecie chcieli, mogę obiecać. Wybaczcie. W ten weekend na pewno będę miał sporo czasu, więc może coś już zrobimy?

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wam powiem to wam powiem ze platyna wpadla ;) tym bardziej mnie to cieszy ze to moja pierwsza platyna ktora nie nalezy do tych najprostrzych ;)

dzieki za pomoc przy niektorych trophach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o ustawcę (tak, będę to robił co każdą stronę ^^).

Brakuje nam raptem 2 osób do zrobienia najtrudniejszych pucharków z DLC!

Poszukajcie w znajomych, namówcie kogoś, itd. Ja też muszę jeszcze napisać do kilku osób.

Obecna lista osób:

- Patricko

- Lenno_x

- Siriondel

- dmarcin88

- JoxerTeaMan (?)

- JanekM67

- niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, mamy jakiś termin? Z takim składem można w końcu zrobić wszystko poza tym przeklętym Kingpinem. Czy czekamy aż zbierzemy te 9 osób? Fajnie by było choć częściowo ogarnąć temat na przykład w najbliższą Niedzielę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie nie pasuje w tą niedzielę :/

Najlepiej będzie chyba ustawić się na następną niedzielę po prostu i będzie po sprawie.

No chyba, że w tą sobotę teraz? Większości jak pasuje niedziela to i sobota przeważnie też.

Niech chętni na zrobienie pucharków się wypowiedzą odnośnie soboty np. na 19:00 i zobaczymy.

W najgorszym wypadku ustawimy się na następną niedzielę i tyle.

Nikomu raczej się aż tak nie spieszy, żeby to musiało być zrobione już w tą niedzielę :)

W tygodniu moglibyśmy spróbować tego Advanced coopa za to. Może kolega Lennoxa będzie już dostępny i mógłby nam pomóc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uprzedziłem jeszcze 2 moich znajomych Niemców o konkretnym terminie, ale informowałem ich, że może to być weekend więc powinni być, jeden na pewno nie posiada płatnych DLC, obaj potrzebuję Posse Up!, więc pomogą w Kingpin co proponuję zrobić na samym początku, proponuję też sobotę lub niedzielę od 21:30 ( sorry ale ze względu na moje małe bomble nie gram w sieci przed 21:30, nie sprawdziło się :P ). Co do Advanced Co-opa wystarczy nas czterech ( może potrwać, ale czy wszyscy macie już 50 poziom? ) aby zaliczyć te gangi na złoto należy, nie zwracając uwagi na czas zdobyć w nich minimum punktów:

1. The River $ 10020

2. The Escape $ 8860

3. Amunition $ 8750

4. The Herd $ 6040

5. Kidnapped Girl $ 8045

6. Waltons Gold $ 8640

trofeum Dodge this gdzie trzeba zrobić Serię 10 zabójstw dobrze będzie też "dać" każdemu po kolei wykonać najlepiej w: The Herd lub Kidnapped Girl bo tam chyba najłatwiej.

Do trofem icon_trophy_silver.gif Pa-Pa-Pa-Poker Ace, aby rozpocząć potrzeba 6 osób, po rozpoczęciu 4 mogą swobodnie wyjść z gry, pozostaje tylko para graczy i sobie sami grają, jak jednemu wpadnie to dają znać ponownie się zbieramy i zaczynamy od nowa w 6 osób i znów zostaje dwóch graczy bez tego trofeum, bywało tak, że osoby nie umiejące grać w tego Pokera ustawiały się z osobami, które już to trofeum zdobyły i wygrywała osoba ze zdobytym trofeum bo nie wiedzieli jak i co, więc 40 min poszłoooo, reszta mogła by się w tedy skupić na trofeum Dodge this lub ( In A Van Down By The River gdzie też wystarczy parami grać aż sobie ono wpadnie ). To tylko moja propozycja oczywiście. Podajcie termin, jak pisałem sobota lub niedziela po 21:30 jestem do dyspozycji i raczej +2 osoby.

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały weekend jestem w domku więc na mnie możecie spokojnie liczyć :)

Z kumplem gadałem, i chętnie może nam pomóc ale musze mu dać znać kiedy :) Także raczej tą 1 osobę załatwię :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend mi pasuje. Przy robieniu face'a jednakże dobrze byłoby gdyby ktoś był już w temacie, to wtedy się jakoś przydzieli pary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pa-Pa-Pa-Poker Ace pozostał bym przy mojej propozycji tzn tylko osoby, które robią, reszta może wytłumaczyć o co chodzi i po prostu wyjść z gry, ta co zdobędzie odpada, zaczynamy nową grę w 6ciu znowu zostają dwie bez trofeum, do ostatniej musi być już ktoś kto ma trofeum i wie o co chodzi.

Aby było jaśniej dwie osoby z moich znajomych mają wszystkie DLC więc do DLC było by nas 3

Jedna osoba z moich znajomych potwierdziła już "gotowość" na jutro w sobotę lub niedzielę 21:30 i nie ma jeszcze żadnych trofeów.

Cytat ze strony Trophy hunters pl

LIARS AND CHEATERS PACK

Pa-Pa-Pa-Poker Ace

Dosyć kłopotliwe trofeum. Kłopotliwe bo by poszło bezboleśnie i łatwo potrzeba do niego aż 6 osób. Jeśli udało ci się zebrać ekipę złożoną ze zmoblizowanych i cierpliwych osób to odniosłeś częściowo sukces. Teraz przejdźmy do najważniejszego. Nie chcę się tłumaczyć ale po prostu nie znam zasad obowiązujących w Pokerze, więc wyjaśnię wszystko tak aby nawet laik pokerowy wiedział co trzeba robić :

  • Wszyscy przy stole wybierają opcję "Fold" niezależnie od tego kto ma wygrać na samym końcu
  • Co 5-10 minut zwiększa się blind. Wartości blindu są mnożone x2 to znaczy, że jeśli na początku są na 1 i 2. To po zmianie stawki będą one wynosić 2 i 4
  • Koniecznie wybieramy stół na MacFarlane's Ranch, gdzie najwyższa stawka przychodzi najszybciej bo już przy 64 mamy max
  • Kiedy stawki są już na maxa, wtedy osoba zdobywająca trofeum daje "Check". Reszta wybiera znowu "Fold"

Jeśli nic się nie spierdzieli, to jeden z was będzie szczęśliwym posiadaczem pucharka. Na osobę powinno zejść ok 30 minut w zależności od tego jak szybko będą zmieniać się stawki.

To co, umawiać resztę na sobotę czy niedzielę?

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ustawiamy się na sobotę 19:00, pasuje?

Zaczniemy od Poker Face'a, pary ustalimy później w trakcie gry.

Ale myślę, że zrobię to z Lennoxem, bo on robił i wytłumaczy co i jak.

Potem będą leciały już kolejne pary.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, mogę w takim razie zaklepać drugie miejsce w kolejności? Oczywiście po zdobyciu zostanę i nadal będę pomagał następnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×