Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola kompletnie się nie włącza - żadne diody nie świecą, nic nie pika. Kupować w ciemno zasilacz czy to może być jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być coś innego - bez dokładnej diagnostyki będziesz tylko wydawał niepotrzebnie pieniądze na zasilacz(e) i przesyłki a problem może leżeć w płycie głównej.

Widzę, że sezon burzowy w pełni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! pojawił się mały problem przy moim PS3. Robiłem dzisiaj małe sprzątanie stoliczka na którym stoi PS3. Po odłożeniu wszystkiego na miejsce TV nie wykrywał mi obrazu z konsoli. Wyjąłem konsole i gdy przekręciłem ja do pozycji pionowej obraz się pojawił... gdy wracam aby położyć ją w poziomie to TV znowu traci sygnał. Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, poważnie?

Jeszcze nie doszedłeś co masz nie tak ze sprzętem?

Czasem się zastanawiam, co by to obecne pokolenie młodzieży zrobiło gdyby nie internet...

Instrukcja obsługi:

1. Zmień kabel HDMI

2. Włącz konsolę

3. Nadal jest problem? - uszkodzone gniazdo hdmi

Jak wyście ludzie te matury napisali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dziś zauważyłem taki problem z ps3 slim 250gb , grając w grę Max Payne 3 , naciskająć przycisk PS nie wyświetliły się żadnek ikony z menu tylko lista znajomych . Czy to jest jakaś usterka , może początek czegoś poważniejszego .

Czekam na sugestie i rady co robić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dziś zauważyłem taki problem z ps3 slim 250gb , grając w grę Max Payne 3 , naciskająć przycisk PS nie wyświetliły się żadnek ikony z menu tylko lista znajomych . Czy to jest jakaś usterka , może początek czegoś poważniejszego .

Czekam na sugestie i rady co robić .

witam, sprawc na innej grze czy robi tak samo,moze bład systemowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem i to wina gry Max Payne 3

grałem w inne i nie ma tego problemu .

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki. Czy po serial numberze konsoli widac czy jest na rynek europejski UK Japonia badz usa ? Czy np, sprzet zakupiony w uk mozna serwisowac w polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kolejny problem mianowicie na poniższym zdjęciu zaznaczyłem w czerwonym polu element któremu trzeba pomóc by oddało mi płytę. Napęd płytę wciąga normalnie, wszystkie gry działają, ale jak chcę wyjąć płytę to muszę manualnie pomóc. Element zaznaczony w czerwonym polu dochodzi od lewej do prawej stron do połowy i zaczyna "trzaskać/strzelać" a gdy lekko przepchnę ten element dalej w prawo płyta normalnie wychodzi, już próbowałem kilkanaście razy składać napęd i za każdym razem to samo. Co może być powodem lub co nie tak złożyłem że napęd mi nie chce oddawać płyt

kes410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kurcze pies zalał tak (odlał się) na moje PS3 rozkręciłem przeciściłem i jak próbuje włączyć to włącza sie wiatrak pochodzi na wysokich obrotach po czym słychać 3 sygnały i sie wyłącza, macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj LINK:

Overheating-If you are playing a game and the PS3 suddenly turns off, you get the PS3 3 beeps and it flashes a red light, your PS3 has most likely overheated. Leave it for about 20 minutes to cool off then place it in an open, nicely ventilated, space on a smooth, difficult flat surface. Never use it on a carpet they trap the heat and can block the ventilation vents. Also over time excessive heat can damage the internal components of the PS3.

lub

CPU or GPU error- If you attempt to turn on the PS3 and it beeps three times and gives you a flashing red light then you may possibly have a significant issue, the CPU or GPU may have been disconnected from the motherboard. Try the straightforward fix below however if that dosen’t work, you might have to send your PS3 to Sony or to get a great PS3 repair guide and fix the PS3 3 beeps your self.

Mozliwe ze sie cos zjaralo na plycie glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z pc...za wysoka temperatura to konsola się wyłącza albo resetuje...coś musi albo się za bardzo nagrzewać albo wiatraczek nie daje rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie konsoli to po prostu krytyczny błąd sprzętowy - po takim "zalaniu" konsoli możesz mieć zwarcie - konieczne jest płukanie takiej płyty głównej w specjalnych płynach neutralizujących zwierzęcy mocz.

W przeciwnym wypadku konsola skoroduje doszczętnie. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co polecacie najlepiej ją gdzieś oddać ? i jeszcze pytanie, czy takie czyszczenie nie bedzie droższe niż jakbym miał kupić nową konsole ;/ ?

Edytowane przez Szczypior74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie o co chodzi gdy normalnie konsola sobie pracuje i potem nagle wylacza sie kompletnie - nie swieci sie zadna lampka - odlaczam od zasilania i podlaczam ja jeszcze raz i jest ok na jakis czas. Dodam ze to slim 120gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarł Ci zasilacz - standard w slimach - robimy takie usterki, daj znać jak by co na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do serwisu konsol.Serwis wymienial mi paste termo przewodzaca na procesorze.Nie pamietam nazwy ale kosztuje cos około 6zl.Takie Biale opakowanie.Oczywiscie dowiedziałem sie po fakcie ze to tani syf.Nakladal ja w kwietniu tego roku.konsola chodzi po 4-6h dziennie czasami mniej.Teraz jak pszyszly te upały konsola po 30min grania zalacza wiatraki na full.Czy jest mozliwe ze ta pasta jest juz na wykonczeniu?,i dlatego procek sie tak grzeje?dzieki za odpowiedz.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta musi być przede wszystkim nałożona w odpowiedniej ilości - jak będzie za mało lub za dużo to możesz mieć takie "efekty specjalne" - bez kontroli poprzez rozebranie konsoli tego nie stwierdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak wymienilem paste na Arctic Silver 5 i problem nie ustepuje :( W XMB konsola moze chodzic i 1h isie tak nie grzeje odpale tylko BF3 i w ciagu 15 min konsola wlacza przed ostatni bieg tzn wiatrak.Czujnik temperatury nie jest chyba uszkodzony bo konsola po 3 min w XMB wlacza wiatraki na najnizszy bieg.Nigdy nie miala YLODA itd.W pokoju jest temperatura 27-29 stopni.Czy to mozliwe zeby w taka pogode moj fat dostawal takiej zadyszki?I pytanie do serwisu konsol.Co sie wiaze z graniem jak wiatrak biega powiedzmy na 4 biegu oprócz tego ze moga pojsc lozyska w wiatraku?Zreszta jak zauwazylem wiatrak tez sie szybko dosc nagrzewa..pozdrawiam

Dodam ze gdy gram w gry z dysku konsola pracuje prawidlowo tylko jak odpale na Blue-ray 15 min i wiatrak szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam podobny problem jak kolega kaczor2502, tylko że w moim przypadku konsola (250GB Slim) nie "wciąga" płyty do środka. Czasami jednak da się włożyć płytę do napędu, co daje zerową reakcję i konsola zachowuje się jakby płyty wcale nie było w środku. Jak nacisnę przycisk od wyjmowania płyty, wszystko działa ok - płytka wyjeżdża. Możecie mi powiedzieć czym to jest spowodowane i z czym to się wiąże?

Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze zauwazylem to to ze procesory i radiatory sa strasznie gorace.Bardzo szybko sie nagrzewaja az za szybko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam nadzieję, że ktoś pomoże mi i doradzi co powinienem zrobić w mojej sytuacji!:)

Otóż jestem posiadaczem konsoli ps3 slim 250gb od trzech lat. 2 tyg. temu kiedy zostawiłem ją na noc włączoną (ściągałem grę) doszło do jakiegoś uszkodzenia. Objawy są identyczne jak na filmiku który znalazłem na yt:

Próbowałem znaleźć rozwiązania w necie lecz nic nie znalazłem (nie jest to żaden ylod ani inna częsta awaria konsoli). Nic jednak nie znalazłem więc poszedłem z konsolą do serwisu. Spędziła ona tam tydzień - koleś powiedział, że intensywnie ją testowali (obciążali różnymi grami itd.) i wszystko gra! nie tylko normalnie się włącza, ale wszystko jest w normie. Za testy wziął 50zł. Zapytałem go w czym więc jest problem jego zdaniem (u mnie nie działa,u nich działa). Powiedział, że to może być wina kabla hdmi - oni mają jakiś super 1.4 a ja mam tanie gówno. Po powrocie do domu sprawdziłem wszystkie 3 hdmi jakie mam (żaden z nich nie jest 1.4) i nic. Ciągle taka sama sytuacja jak na filmiku. Spróbowałem też z kablem av -ciągle to samo! Pytanie więc do Was - powinienem kupić ten hdmi 1.4 (jest dosyć drogi) czy pójść do innego serwisu. A może to jeszcze coś innego? Będę mega wdzięczny za każdą pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień dysk twardy albo formatnij jak masz kopię, wyglada to na problem z zapisem/odczytem - to nie wina kabla :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem formata - podziałało:) Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×