Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie wam dziękuje! Wyciągnąłem dysk, po czym włożyłem go z powrotem.

I konsola działa! Jutro zadzwonię do tych debili z serwisu i powiem im co o nich myślę.

700zł w dupach im się poprzewracało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki kocham was ;) A w prezencie od Sony dostałem Darksiders za free ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie mianowicie mojej konsoli Ps3 slim 120gb otóż kupiłem konsole uzywana. podłączyłem ja normalnie wszystko ładnie pieknie włozyłem gre plej ja odczytał wszystko ładnie, ale po 2 dniach stania konsoli bez odpalania mam problem z odczytem płyt :( Raz czyta płyty a raz wcale :( a słychać jak płyta sie kreci i chwile pokazuje prace dysku i nic na tym sie konczy :( A nie mam zielonego pojecia co jest nie tak :) i jeszcze nie reaguje konsola na wyłączenie jej recznie na panelu tylko za piszczy czyjka i tyle takze z góry dzieki za jaka kolwiek podpowiedz ;) podam Id 03-27455022-5713372-CECH-2104A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Super Slim 12 GB mogę wymienic dysk Flash na dowolny inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji 12gb można dołożyć dodatkowy dysk, tej pamięci flash się nie wymienia...

BTW. Bury gdzie kupiłeś konsolę i za ile? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ps 3

przedstawilem go na poniższym filmiku :

 http://www.youtube.com/watch?v=j_eKHcA1EQM&feature=youtu.be 

Z Góry dzięki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Bury gdzie kupiłeś konsolę i za ile? :)

W Media Markt jest za 899

ale nie kupiłem, bo nie wiem jak z wymianą dysku,

Ty mówisz że można dołożyć , w MM powiedzieli że będą dyski specjalne dedykowane do tej wersji PS3 , jeszcze słyszałem że można wymienić na dowolny inny

Infolinie po dwóch próbach wdzwonienia odpuściłem.

Witam mam problem z ps 3

przedstawilem go na poniższym filmiku :

Wygląda na brak pasty na procesorach, albo źle skręcona

i wiatrak nie nadąża odprowadzać ciepła , jak ja będziesz dalej tak traktował to z powrotem czeka cię naprawa YLOD-a ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mm sa malo kompetenti , we wszystkich poprzednich wersjach mozna wymienic na dowolny dysk , a do ss robia jakies specjalne ? To ms uprawia taka polityke , nie sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ps 3

przedstawilem go na poniższym filmiku :

 http://www.youtube.com/watch?v=j_eKHcA1EQM&feature=youtu.be 

Z Góry dzięki :))

Może żle naprawiony ylod? Nawiasem mówiąc, mój odkurzacz chodzi ciszej i to dużo;) (bez obrazy oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ps 3

przedstawilem go na poniższym filmiku :

 http://www.youtube.com/watch?v=j_eKHcA1EQM&feature=youtu.be 

Z Góry dzięki :))

jak masz po gwarancji, to możesz - rozkręcić, wyczyścić i nałożyć nową pastę i zobaczyć czy to przyniosło rezultat

jak nie, to być może wariuje Ci czujnik temperatury :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało nałożenie nowej pasty : (

Edytowane przez gumis2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ps 3

przedstawilem go na poniższym filmiku :

 http://www.youtube.com/watch?v=j_eKHcA1EQM&feature=youtu.be 

Z Góry dzięki :))

@Edit

Nic nie dało nałożenie nowej pasty : (

YLOD był robiny w sensie że nagrzewałem GPU i CPU nagrzewarką a potem nałożyłem paste, nie kupywałem nowego GPU i CPU dla jasności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz po gwarancji, to możesz - rozkręcić, wyczyścić i nałożyć nową pastę i zobaczyć czy to przyniosło rezultat

jak nie, to być może wariuje Ci czujnik temperatury :P

Tez wydaje mi sie że to czujnik temp. ale podobno zeby go wymienic to trzeba cale GPU i CPU wymienic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Trzy tygodnie temu kupiłem konsole PS3 Super Slim 500gb i podczas gry z płyta lub aktualizacji słychać takie dziwne stukanie jak na filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=QJpREasL2HQ&feature=youtu.be

Dodam że również napęd odczytuję Fife 13 tak jakby co chwilę się zacinał. Jestem zdecydowany w niedzielę jechać odwieźć konsolę. Chciałbym się tylko dowiedzieć co jest przyczyna tego stukania. Oraz czy jest szansa aby przyjeli ją do reklamacji lub chodź pokazali mi czy inne konsole Super Slim też tak stukają. Gdy gram w gry demówki to stukanie prawie nie występuje i nie zacina konsoli.

Edytowane przez drombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dość dzwiny problem z napędem w ps3, szukałem na googlach i na forach ale nie znalazłem.

Otóż ogólnie napęd chodzi bez zastrzeżenień, z odczytem płytek niema problemu, jednak problem jest gdy chcę wyciągnąć płytę. Płytka nie chce wyjść do końca, tzn. gdy nacisnę wysunięcie płyty słychać jak mechanizm pracuje lecz od razu po uruchomieniu mechanizmu płytka jest spowrotem połykana i uruchamiana od nowa. Czasami już prawie wyszła ale nawet jej nie zdąży się złapać i połyka spowrotem. Podejżewam że to problem z softem, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś już miał taki przypadek, jaka jest przyczyna i ile ewentualnie kosztuje naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy konsole przeczyścić od środka?, od nowości jeszcze nie była czyszczona, a pare late już ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować - po takim czasie w niektórych modelach, przy mocnym zakurzeniu wycierają się gumki na mechanizmie i nawet ich wyczyszczenie pomaga tylko na chwile - problem zaraz wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×