Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, nie doczytałem...

Zerwana nocka nie służy wypowiedziom na forum :happy:

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączam konsolę ona się wyłącza i mruga czerwona dioda.przypuszczam,że coś się spaliło.pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku YLOD. My Ci tu nic nie pomożemy niestety, musisz się z konsolą udać do serwisu, albo oddać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden YLOD, tylko problem z zasilaczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile może kosztować naprawa Socketu do HDD? Konsola z dnia na dzień przestała odczytywać mi dysk, ale po podpięciu dysku do kompa wszystko jest ok, także tam musiało się coś zepsuć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączam konsolę ona się wyłącza i mruga czerwona dioda.przypuszczam,że coś się spaliło.pomóżcie

No niestety YLOD a nie problem z zasilaczem - gdyby był problem z zasilaczem to by nie migała czerwona dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem jestem w angli moja ps3 slim 120 zanioslem do naprawy bo przestala czytac mi plyte myslalem ze to laser nawalil mieli ja 3 tyg i dzwonili do mnie ze to nie wina lasera i zrobia mi tego bo nie wiedza co jest zepsute co moze byc przyczyna jak nie laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. sterownik lasera - a tak na marginesie to co oni tam 3 tygodnie robili? To robota na 30 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciemniali mnie ze laser zagina w drodze do nich heh i malo tego jak zanioslem im konsole to z plyta w srodku bo zapomnialem wyjac i dzisiaj po odebraniu plejki tak cos porobili ze w ogole plyty nie moge wlozyc wchodzi cm i od razu blokuje a jak wcisne przycisk od wyjmowania to jarmoli jak nie wiem cos tam w srodku a przedtem wchodzila wszystko bylo spoko tylko nie czytalo plyty i jak zadz do nich z pretensjami ze jeszcze gorzej zepsuli mi konslole to powiedzili ze to nie laser tylko cos z szuflada i zebym lepiej nauczyl sie angielskiego normalnie beszczelne chamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma slimke chyba 120gb. Chodzila bez zarzutu chyba ze 2 lata, az tu od paru dni zaczela sie zawieszac pod okolo 20-30 minutach gry. Kumpel myslal, ze to moze wina nowego Pesa13 (bo zbieglo sie to z momentem kiedy zaczal w niego grac), ale po sprawdzeniu Pesa na moim facie okazalo sie, ze to nie wina gry. Zasugerowalem, zeby sprobowal zagrac w inna gre. I okazalo sie ze na U3 tez sie powiesila mniej wiecej po tym samym czasie. Macie pojecie co to moze byc? Na chlopski rozum, to wyglada na jakis problem z chlodzeniem. Moze padl jakis wiatrak, procek sie grzeje i w pewnym momencie wiesza. Prosze o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma to samo na grach z hdd (dema) to przegrzane procesor(y) lub połaczenia pomiędzy nimi a płytą główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem nowy na forum wiec jeżeli się powtórzę z tematem to sory, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w szukajce (może źle szukałem).

Mianowicie problem polega na tym iż, kosola nie chce się włączyć kiedy próbuje uruchomić ją za pomocą pada lub przycisku power, następuje jakby urwany jeden sygnał dzwiękowy i koniec. Ciekawostką jest, że kiedy próbuje uruchomić konsolę za pomocą zsynchronizowanego tv samsunga (z babą nie wygrasz...) to plej wykona tak jak by dwie próby włącznia i za trzecim razem się włącza...

Jak sądzicie czy to będzie wina zasiłki czy może jednak coś innego. Mam gwarancję do końca października tylko że nie wiem czy ją uwzględnią bo to salon sieci Play i lubią się kłucić co do długości gwarancji (1 rok producenta).

Może już ktoś walczył z salonem play ?

Z góry dzięki za pomoc, Pozdro Adamowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz na gwarancji bo to zasilacz lub zasilanie na płycie głównej - obie naprawy nie są tanie (200-300zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się mogło stać jeśli konsola nie czyta HDD? (czy to stary, czy nowy sformatowany odpowiednio itd, wszystko powinno działać ale świeci się jedynie dioda od HDD i jest napisane "Nie znaleziono pamięci masowej systemu")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma slimke chyba 120gb. Chodzila bez zarzutu chyba ze 2 lata, az tu od paru dni zaczela sie zawieszac pod okolo 20-30 minutach gry. Kumpel myslal, ze to moze wina nowego Pesa13 (bo zbieglo sie to z momentem kiedy zaczal w niego grac), ale po sprawdzeniu Pesa na moim facie okazalo sie, ze to nie wina gry. Zasugerowalem, zeby sprobowal zagrac w inna gre. I okazalo sie ze na U3 tez sie powiesila mniej wiecej po tym samym czasie. Macie pojecie co to moze byc? Na chlopski rozum, to wyglada na jakis problem z chlodzeniem. Moze padl jakis wiatrak, procek sie grzeje i w pewnym momencie wiesza. Prosze o sugestie.

Mam dokładnie ten sam problem,tylko że u mnie jest tak z Fifą 11 i Fifa 13... Co można poradzić na zwieszenia się gier po 20-30 minutach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zupełnie nowy na tym forum dlatego nie są mi znane zasady tu obowiązującę. Obiecuję jednak, że zapoznam się z nimi.

Problem mój jest oto taki.

Wczoraj chciałem pograć sobie w 13 fife no i wszystko byłoby super, ale gdy włączyłem konsole ta kazała mi się aktualizwać i nie wyłączać podczas aktualizacji. Oczywiście uczyniłem tak jak było napisane, po aktualizacji konsola na nowo się uruchomiła i pachhhh wpadła w pętle kilka krotnie powtarzałem aktualizacje ciągle to samo to samo itd.

w końcu wszedłem w menu ukryte i dałem funkcje "Restore File System"- wyskoczył napis "restoring pleas wait" no i wait już 17h kiedy koniec, ile może to trwać? czy coś jest nie tak.

Konsola Ps3 80gb

dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to trwać nie powinno. Zadzwoń najlepiej na infolinie sony, po to jest i jest pomocna w takich sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zupełnie nowy na tym forum dlatego nie są mi znane zasady tu obowiązującę. Obiecuję jednak, że zapoznam się z nimi.

Problem mój jest oto taki.

Wczoraj chciałem pograć sobie w 13 fife no i wszystko byłoby super, ale gdy włączyłem konsole ta kazała mi się aktualizwać i nie wyłączać podczas aktualizacji. Oczywiście uczyniłem tak jak było napisane, po aktualizacji konsola na nowo się uruchomiła i pachhhh wpadła w pętle kilka krotnie powtarzałem aktualizacje ciągle to samo to samo itd.

w końcu wszedłem w menu ukryte i dałem funkcje "Restore File System"- wyskoczył napis "restoring pleas wait" no i wait już 17h kiedy koniec, ile może to trwać? czy coś jest nie tak.

Konsola Ps3 80gb

dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.

dysk do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja konsola zakończyła żywot (YLOD). Stara 40GB z 04.2008r. Opłaca się naprawiać czy lepiej kupić nową? A jeżeli nową, to czy da się przenieść savy z tego dysku konsoli na nowy dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , przy przelozeniu dysku trzeba go sformatowac , musisz naprawic stara konsole i skopiowac z niej dane , zrob to domowym sposobem , wystarczy ci pasta za 5 zl , opalarka i pare srubokretow , a pozniej kup sobie nowa , ja sie meczylem z naprawianiem fata i praktykowalem to do czasu , az w saturnie byka dobra oferta i kupilem slimke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja konsola zakończyła żywot (YLOD). Stara 40GB z 04.2008r. Opłaca się naprawiać czy lepiej kupić nową? A jeżeli nową, to czy da się przenieść savy z tego dysku konsoli na nowy dysk?

Jak masz zamiar "naprawiać" ta konsolę opalarką (1% szans że to ruszy) to lepiej daj mi ją, naprawię ją sobie i zgram ci z niej save-y.

A ty będziesz szczęśliwym posiadaczem slima, który potrafi wyzionąć ducha po 3 tygodniach użytkowania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiać jej już nie mam zamiaru. Zgrałem jednego save`a, bo konsola się jeszcze uruchomiła. Kupiłem nową 320 za 850zl. I tak brakowało mi cały czas miejsca na dysku. A FAT-ka idze na sprzedaż jako uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam używkę PS3 120GB CECH2004, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na jej temat?

Jest gorsza od tych 320GB? czy nie różni się niczym??

I drugie pytanie... Co daje reset blue-ray??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu nie działa mi ps3 i nie mam pojecia co jest przyczyną. Gdy włączam ps3 wyskakuje mi komunikat : " System plików w pamięci masowej systemu jest uszkodzony i zostanie przywrócony " wybieram ok i wyskakuje komunikat oraz pasek loadingu " Trwa przywracanie nie wyłączaj systemu " i podspodem " Po zakończenu sytuacji system zostanie zresetowany " no i cały pasek się załaduje ,robi się czarny ekran i tak przez 10-15-30 minut i nic sie nie dzieje , Resetowałem system do początkowych ustawien (po przez przytrzymanie przycisku przy włączaniu ) ale nic to nie dało ,wszystko to samo. Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×