Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Albo dodają tag przed nickiem w grze... Przeciez jest taka opcja juz od kilku CODów,zdaje sie w koszarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,
mam pytanko do ludzi w temacie. Co obecnie lepiej kupić, Black Ops 2 czy Ghosts? Gdzie gra więcej ludzi, co lepiej pracuje na ps3, hakerzy itd? Jak grafika? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO2. Ghost to trochę za duże wielopoziomowe mapy, co wiąże się z wielką kampą.Tam nawet jak wyjdziesz z k/d na plus to się nieraz wku.. , zdenerwujesz. Realizmu się zachciało, to arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem dzisiaj kupić dlc apocalypse, ale moim oczom ukazało się iż jest on niedostępny, jedynie mogę go pobrać po zakupieniu season pass, nie chce kupować tego ponieważ chce kupić apocalypse ze względu na mape zombie, która wyjątkowo mi przypadła do gustu. I teraz moje pytanie czy można zakupić jakoś inaczej samo dlc, czy niestety musze kupić season pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam ogarniętych ludzi do grania w bo2 na ps3, oczywiście kulturka wymagana. Pisać na psn: mason2211 oraz b-boy1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dawno w temu namiętnie w Black Ops 1. Podobało mi się straszliwie. Może nie byłem jakimś zajebistym graczem, ale całkiem solidnym. Później wyszło MW3, ale to już nie było to - dałem sobie spokój z COD. Niedawno dorwałem po taniości COD Ghosts na PS4 i spróbowałem znów multi. Po początkowych zachwytach znów złapała mnie irytacja. Ginąłem bardzo często, wkurzali mnie kamperzy i zrobienie z gry sklepu internetowego. Czarę goryczy przelał fakt, że broń Ripper wymiata, ale żeby ją dostać - musiałem ją kupić...

 

Wygrzebałem na półce BO2, które kupiłem za 50 zł parę miesięcy temu i odpaliłem multi po raz pierwszy. Wow. Dwuletnia gra na PS3 masakruje roczne Ghosts z PS4. Teraz mimo, że jestem starym koniem, gram dzień w dzień po pracy, aż mi spuchł lewy kciuk. Stara wkurza się, że przeklinam na cały głos gdy ginę, ale tłumaczę jej, że tak trzeba. :) 

 

@kyron - nie kupiuj COD: Ghosts. Ta gra to kpina. Mapy pełne miejsc do kampienia. Gra promuje defensywny styl gry (zabunkrować się, zaminować i siedzieć i czekać). Jeśli wolisz czerpać fun z rushowania - to tylko BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też namiętnie gram w multi na BO2 :-) to chyba pod tym względem najlepsza cześć.. na pewno bardziej grywalna niż MW3 i Ghosts. Ostatni raz byłem tak wciągniety przy MW2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem wczoraj konsolę Playstation 3 SS 12GB :) myślę żę dokonałem dobrego zakupu i będę mógł grać jeszcze pare lat przez internet i ze gry będa jecze wychodzić :P

 

Mam pytanie czy dużo ludzi gra w BOII?? bo mamy zamiar z kolegą zacząć grać w BOII na konsoli w zombie :P

Edytowane przez Xedron101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem wczoraj konsolę Playstation 3 SS 12GB :) myślę żę dokonałem dobrego zakupu i będę mógł grać jeszcze pare lat przez internet i ze gry będa jecze wychodzić :P

 

Mam pytanie czy dużo ludzi gra w BOII?? bo mamy zamiar z kolegą zacząć grać w BOII na konsoli w zombie :P

Jak grałem kilka tygodni temu,to było ponad 200 tys ludzi online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę od jakiś może 4 miesięcy. Na początku było mega trudno, nie wiedziałem z czym to się je i musiałem przywyknąć do tych specyficznych respawnów, "strzałów znikąd" i szybkiego gameplayu, ale do czasu. Po pewnym czasie, aż momentami zaczęło mi się to nudzić, ze względu na bardzo niski poziom przeciwników ;]  Jeśli ktoś skuma z czym się je to multi, jak grać i dobrać odpowiednie perki i broń, to można robić rzeźnie na serwerach :)
Mason221 - jeśli szukasz ogarniętego gracza to zaproś do znajomych i w wiadomości wpisz, że chodzi o BO2.

 

Jeśli znajdzie się większa grupka chętnych, a z tego co widze to już paru graczy jest to zaprośmy siebie do znajomych i napiszmy w wiadomości w jakich godzinach najczęściej można nas spotkać. Będzie łatwiej się dogadać, stworzymy fajny skład i będziemy kosić ;))  Pozdro

Xedron101 - grałem wczoraj i było 180 tysięcy ludu. W tygodniu jest koło 100tys. więc na serwer wrzuca w ułamek sekundy :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem wczoraj konsolę Playstation 3 SS 12GB :) myślę żę dokonałem dobrego zakupu i będę mógł grać jeszcze pare lat przez internet i ze gry będa jecze wychodzić :P

 

Mam pytanie czy dużo ludzi gra w BOII?? bo mamy zamiar z kolegą zacząć grać w BOII na konsoli w zombie :P

Witam

Też grywam często tryb zombie mam wszystkie dlc do BO1 i BO2, możemy pograć razem mój PSN ID  maXimo_07_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem i można by powiedzieć że multi w tym Codzie nadal dobrze się sprawuje i  ludzie graja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem i można by powiedzieć że multi w tym Codzie nadal dobrze się sprawuje i  ludzie graja ?

właśnie sobie odpowiedziałeś:)  skoro gra ponad 100 tysięcy ludu i nie spotkałem jeszcze ani jednego czitera to musi się mieć dobrze. Aktualnie mam pożyczonego za ghosta ale musze się prędko odmienić, bo jednak ghost nie jest tak dobry jak BO2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem trochę w ta cześć jak dobrze pamietam 39lvl(nawet jakieś DLC miałem i do multi i do Zombi mod ) a to jak na mnie w tej grze na prawdę spore osiągniecie i szukam ,szukam żeby gdzieś znowu tanio sobie wyrwać BO2 i pograć dlatego że BF Bad Company 2 i BF3 to zupełnie inna bardziej taktyczna rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem i można by powiedzieć że multi w tym Codzie nadal dobrze się sprawuje i  ludzie graja ?

+- 180 tys. ludziów dalej w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A barebonesy w tej grze są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób szuka chętnych do gry w BO2, ale jakoś się zebrać nie możemy ;)

 

Ja oddałem kumplowi te badziewie Ghost i od paru dni ponownie gram w BO2 także jeśli ktoś chętny to zapraszać do znajomych tylko napiszcie w treści, że chodzi o BO 2 :)   Chętnie pogram w dobrym towarzystwie sparingi itp itd. 

 

Jeśli jest jakiś, bądź znacie klan do którego można dołączyć to jak najbardziej jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w klany się nie bawię ale już powoli szykuje sobie pierwszy odcinek z tryby Zombi i gdzieś na dniach się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jakie dlc do multi oprócz Revolution, które już mam warto kupić? zombie mnie nie interesuje.

 

Kupiłem DLC Apocalypsa. Niestety po pobraniu( dla danej wersji gry) i zainstalowaniu nie widać w opcjach tego dlc ( map). Nie można zainstalować z poziomu setup gry ponieważ po wybraniu opcji instal wyskakuje komunikat ze wszystko juz zainstalowane. O co chodzi?

Edytowane przez rgomez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda ruch na multi ? dużo jeszcze ludzi gra po sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z miesiąc temu to był full. To jest seria która się sprzedała w chorych milionach sztuk zawsze ktoś gra nawet w COD 3.

Jedyny problem to hakerzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×