Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, w tym problem, że to własnie ja używam C4, i nie potrafię zdetonować tego tak szybko jak z szybkimi dłońmi, po prostu grając bez tego perku, moja postać strasznie długo naciska detonator. No ale cóż, dziękuję za wypowiedź, może to ja jestem za mało doświadczony ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w tym problem, że to własnie ja używam C4, i nie potrafię zdetonować tego tak szybko jak z szybkimi dłońmi, po prostu grając bez tego perku, moja postać strasznie długo naciska detonator. No ale cóż, dziękuję za wypowiedź, może to ja jestem za mało doświadczony ;p

Rzuć C4 i naciśnij dwa razy kwadrat - nie musisz naciskać detonatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, dzięki teraz zajarzyłem ^.^. Czuję się normalnie jak profesjonalista! Idę wbijać VTOL'e : D
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś porady co do trybu zombie? O tranzicie wiem już sporo, ale zawsze jakieś info się przyda. Ale najbardziej ciekawią mnie taktyki na Town Survival, wiem że strasznie dobrym wyborem jest na początku kupienie GalwaKastetów które w połączeniu z Jugger Nogiem i tym na szybkie bieganie pozwalają na łatwe killowanie zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady? Weź przestań :biggrin:  Sam masz się nauczyć grać.

Zombie w Black Ops 2 są bardzo łatwe. I to mnie bardzo denerwuje. Jakbym chciał to mógłbym dojść do setnej rundy w trybie solo. Ale to jest nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eisaku podaj psnid, popykamy. ;)

 

albo napisz

Diabel138

Edytowane przez Maniek138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mam inne pytanie, bawiłem się na Tranzicie... no i ogarnąłem z kumplem teleporty, włączyliśmy prąd, kupiliśmy Jugger Nogi. No ale pewnie siebie poszliśmy do boxa, a nagle prąd się wylączył i jugger nog przestał działać. Czemu prąd się wyłącza i jak temu zapobiec? (Nie pokonaliśmy elektrycznych zombie, bo nie mieliśmy GalwaKnuckles (za 6000).
PS. Da się jakoś wejść po kastety bez "szyber dachu" i odbierania broni z lodówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłączający się prąd.

Bardzo możliwe, że mieliście granat IMP i rzuciliście go w stronę JuggerNoga. Nawet IMP rzucone dość daleko od Juggera może go dezaktywować. Jak Jugger się zdezaktywuje to nie będzie można go kupić oraz przestanie działać posiadaczą juggera. Jugger ponownie aktywuje się po około minucie.

Druga szansa to taka, że jakiś frajer trollował was i wyłączył wam prąd. Tam, gdzie się aktywuje prąd, można go wyłączyć.

Elektryczny zombie nie może dezaktywować prądu. Może was zabić, lub na chwilę zatrzymać autobus.

 

2. Nie musicie odbierać broni z lodówki, aby wziąć kastety. Potrzebne są: kasa oraz "szyber dach" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W tym problem, ze "szyber dach" nie zawsze się respi w Bus Stopie, można go znaleźć gdzie indziej?
2. Jak wpłacę 2000 $ w jednej grze, w następnej mogę to odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bus stop, pierwsza lokacja... no ale cóż, już wiem że może zrespić się w Dinnerze : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do banku to na każdy 1000 punktów traci się 100 pkt. Ale to nie robi dużej różnicy.

Są cztery miejsca, gdzie mogą być częsci do autobusu (w tym szyberdach)

1. Przystanek autobusowy (tak jak Ty nazwałeś Bus Stop).

2. Restauracja (dinner) też wiesz, gdzie to jest.

3. Farma, jak jedziesz autobusem to farma się znajduje po dinnerze. Otwierasz furtkę i idziesz prosto. Po prawej jest domek z drawiami ale on cię nie interesuje. Idziesz nadal prosto i tam jest mały garaż. Pod drzwi dajesz turbinę i drzwi się otwierają. Tam może być część.

4. Miasto. Trudno to wytłumaczyć. Uznajmy, że kupujesz juggera, a potem odwracasz się i jesteś tyłem ustawiony do maszyny z juggernog. Idziesz trochę na prosto, a zaraz obok W PRAWO będzie dziura w ścianie, którą wyskakujesz. Po zeskoku kierujesz się znowu w prawo i przy rogu po prawej stronie będą drzwi, które możesz otworzyć turbiną .

Są 3 części do autobusu. Więc przy jednym z wyżej wymienionych miejsc nic nie będzie. Części pojawiają się losowo. Ale to chyba już wiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze ulubione klasy? Jaki setup polecacie do AN-94?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze ulubione klasy? Jaki setup polecacie do AN-94?

 

Do AN'a to zdecydowanie kolba, szybkie wyciągnięcie i szybki magazynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w AN:

- Extended Mags

- FMJ

- Reflex Sight

 

Perki

- Hardline

- Toughness

- Tactical Mask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdego karabinu najlepszy setup to kolba + fast magi nie licząc tych co strzelają serią lub smra tutaj kolba+tryb ognia. Setupem który jest mega zajebisty do AN94 jest szybkie wyciągnięcie+kolba+refleks . Zapraszam jeszcze wszystkich na kanał polskiego klanu cod na YT http://www.youtube.com/watch?v=tBo4AcpxlQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie fast hands bo to sa szybkie ręce. Szybkie wyciągnięcie to raczej dodatek do broni ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachment-quickdraw-3.jpg

Po angielsku QuickDraw. Szybkie wyciągnięcie. Pozwala szybciej przycelować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu każdy używa Quick Draw : P. Mi tam prędkość ADS'u nie jest potrzebna : P
Zazwyczaj jest tak (na close range), że wywalam 2 bullety z biodra, potem przechodze w ADS i dobijam typa ; P
Wole Ex. Magi, aby robić piękne quad feedy xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biega o ulepszenie do broni Quick Draw (Szybkie Wyciągnięcie, Ergonomiczny uchwyt). Zwiększa on prędkość ADS'u (Aiming Down Sights) czyli przycelowania.
EDIT: Wie ktoś może, czy jest jakiś program do edytowania emblematów? Bo nie chcę siedzieć 2h żeby zrobić jakiś emblem typu sexy ass, werewoolf itp

Edytowane przez Eisaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×