Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

NIE! Quick draw to dodatek...
Nawet wymienie wszystkie perki...
- Lightwieght
- Flak jacket

- Blind Eye

- Hardline

- Ghost

 

- Hard Wired

- Scavenger

- Cold blood

- Fast hands

- Thoughness

 

- Dexterity

- Engineer

- Dead Silence

- Awareness

- Extremal Condition

- Tactical Mask

 

EDIT: Pewnie chodzi ci o perk Quick Draw z call of duty MW3 :)

Edytowane przez Eisaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniek, pamiętaj, że w BO2 nie ma już perków wpływających bezpośrednio na zachowanie broni - ich rolę przejęły właśnie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ogarniam Nuketown : D
Ta mapa jest tak ciasna, że nie wiem jak można tam coś ugrać...

Mam założmy 8 kill streak i zawsze padne, a to od trzech c4 pod rząd, longshot snajperką z respa, kamper w domku, za samochodem.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki tym małym mapą stwierdzam wyższość nad BF'em :D Oczywiście wkurzyć się można, ale jak jest już dobry mecz to NIE DA SIĘ NUDZIĆ :)  A BF3 to zapier*alanie ze spawnu kilka minut a potem dead :shok: .

 

Chłopoki i dziewczyny, 26 września ostatnie DLC!. Trzeba zagrać w Origins :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powstał w Bfie DLC Close Quarters, dla takich ludzi, jak ty czy ja ;) Tylko, że w bfie dostajemy lepszą mechanikę strzelania i dedyki. A co do Origins, to gameplayów nie oglądałem zbytnio, sam będę odkrywał wszystkie smaczki, ale podobno mapa jest rewelacyjna i ogromna, nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ogarniam Nuketown : D

Ta mapa jest tak ciasna, że nie wiem jak można tam coś ugrać...

Mam założmy 8 kill streak i zawsze padne, a to od trzech c4 pod rząd, longshot snajperką z respa, kamper w domku, za samochodem.

 

ale jak juz wbijesz np vtol a pozniej dogz to jest miazga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuketown to najgorsza mapa z bo2 w bo1 z resztą też. Wszędzie randomowe granaty i non stop respy przeciwników na plecach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki tym małym mapą stwierdzam wyższość nad BF'em :biggrin: Oczywiście wkurzyć się można, ale jak jest już dobry mecz to NIE DA SIĘ NUDZIĆ :)  A BF3 to zapier*alanie ze spawnu kilka minut a potem dead :shok: .

 

Chłopoki i dziewczyny, 26 września ostatnie DLC!. Trzeba zagrać w Origins :-)

To po choya biegasz z respa xd. Nadal nie rozumiem co wy w tym CoD widzicie. Ja już dawno tą serie odstawiłem i nie mam zamiaru do niej wracać xd Masa lagów itp a wy nadal w to gracie :ohmy: A co do origins jestem ciekawy tego zombie bo klimat wydaje się fajny :) szkoda że nie zagram ;/

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nigdy nie zrozumiesz:) nie każdy musi wszystko rozumieć takie już to życie przewrotne jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a lagów jak nie było tak i u mnie nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 2 dni od wydania tego DLC, a czuję, że już mogę mniej więcej ocenić mapę zombie. Jak w przypadku Buried, mapa po prostu jakoś nie przypadła mi do gustu, to tutaj jest miód :-)

Kocham klimat wojny, szaro-bury mroczne okopy, jazdę czołgiem, zmienne warunki atomosferyczne (śnieg, deszcz) :)

Jest to mapa NAJTRUDNIEJSZA co niektórym się nie podoba. W każdym DLC czekałem na trudną mapę. Die Rise i Buried były bardzo łatwymi mapami. Origins jest najtrudniejszą. W końcu! ( :thanks: , Treyarch)

Nowy boss na mapie daje popalić! Cały czas musimy uważać, aby nie zostać zdeptanym :P  jest hardcore!

Mapa jest niby mniejsza od TranzIt, ale jakby licząc miejsca, po których możemy się poruszać po tranzit (nie licząc miejsc pomiędzy przystankami, gdzie atakują takie stworki) to jest to największa mapa zombie :laugh:

PS. w mapy multi jeszcze nie grałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie jestem dobrym graczem w BO2 (mam 3 x 15 gunstreak, wbite pare VTOLI) chciałbym się was spytać, jakie są najlepsze tryby do ćwiczenia skilla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć grać ligę najlepiej że znajomymi i do tego gra w klanie reszta hmm nie ma znaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spróbowałem zagrać dominacje na hardcore i o dziwo, idzie mi lepiej niż na łatwiejszym trybie. Parę strzałów z AN'a i gość leży. Macie podobnie? Na hardcore bronie zadają więcej obrażeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spróbowałem zagrać dominacje na hardcore i o dziwo, idzie mi lepiej niż na łatwiejszym trybie. Parę strzałów z AN'a i gość leży. Macie podobnie? Na hardcore bronie zadają więcej obrażeń?

2,3 pestki z AN i typa nie ma, na hardcore bronie zadaja wiecej obrazen, czasami jedna pestka z fala wystarcza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mnie wkurzają, ostatnio miałem sytuacje, 15 gunstreak i koleś podbiegł do mnie i ściągnął mnie z RPG zabijając również siebie...
A najlepsi są kamperzy pseudo snjaperzy, siedzi taki w rogu przez pół meczu z hardscopem np. na punkt A, wchodze na A i widze jak 6 pocisków ze snajperki przelatuje obok mnie i 7 mnie trafia (nie ma to jak snajperka powtarzalna z powiększonymi magazynkami) a potem jakiś turek drze morde "YEAH QUICK SCOPE" xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam atut waga lekka a mimo to inni biegaja szybciej ode mnie, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam atut waga lekka a mimo to inni biegaja szybciej ode mnie, o co chodzi?

ekstremalna kondycja, juz sprawdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jeśli zdobędę kolejny poziom prestiżu i jako nagrodę wybiorę zerowanie statystyk, to czy stracę wszystkie wizytówki, celowniki itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×