Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zakupuję gierkę ^.^.
Ja to świeży jestem :C
EDIT: Mam już Black opsa 2 i gra się super! Jeszcze ani jednego laga, ciągle cztery kreski ^.^

Edytowane przez Eisaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam lagów :-) A w najgorszym wypadku jest 3 kreski. Więc nie jest tak źle, jak wszyscy hejtowali to połączenie internetowe z grą.

Co prawda ten "lag compensation" jest. Widać to niestety :down:  ale ogólnie da się to przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam lagów :-) A w najgorszym wypadku jest 3 kreski. Więc nie jest tak źle, jak wszyscy hejtowali to połączenie internetowe z grą.

Co prawda ten "lag compensation" jest. Widać to niestety :down:  ale ogólnie da się to przeboleć.

To w końcu nie ma lagów, czy są? Lag compensation, w takiej postaci w jakiej jest, dyskwalifikuje dla mnie całość. I nie ważne już jak wielkie są to lagi, bo to zarówno kwestia subiektywnych odczuć, jak i warunków w danej chwili (host, jakość połączenia innych) - można się kłócić do upadłego. Problem jest i sam to przyznałeś, więc nie ma sensu bronić syfu na siłę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy syf,kilka milionów ludzi gra chyba muszą być debilami a sam za takiego się nie uważam.Więc czy debilami są ci co grają czy ciągle narzekają???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ostro widzę ten lag compensation (np. skryłem się za zasłoną, a na killcamie widać, że się jeszcze nie schowałem) ale staram się to przeboleć :-)

Ale nadal czuję fun z grania w tą grę :) Cieszyłem się z BF3 w PS+, a po ogarniu 10 godzin znudził mi się... Ahh ten CoD :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy syf,kilka milionów ludzi gra chyba muszą być debilami a sam za takiego się nie uważam.Więc czy debilami są ci co grają czy ciągle narzekają???

Wiele ludzi tez slucha Biebera, a wiadomo jak wyglada ogolna opinia na ten temat  ;) Debilem jest ten, ktory uwaza, ze gra w CoD'a ma cos wspolnego z debilizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy syf,kilka milionów ludzi gra chyba muszą być debilami a sam za takiego się nie uważam.Więc czy debilami są ci co grają czy ciągle narzekają???

Przepraszam bardzo, ale proszę nie wsadzać mi w usta słów, których nie powiedziałem. Nie wiem kogo nazywasz debilami, ale ja stwierdziłem tylko, że BO 2 to syf. Poza tym nie wiem dokąd zmierzasz z taką logiką, sam przegrałem kilka dni łącznie w BO2  w innym wypadku nie zabierałbym głosu.

 

Sam dopiero twierdziłeś, że seria Assassin's Creed to od czasów AC2 coraz większa bzdura, powielanie tego samego i na bank olejesz Black Flag - rozumiem, że to ten sam tok rozumowania i wszyscy, którza lubią odsłony od ACII wzwyż, to debile?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i macie rację panowie trochę bzdury popisałem bo się uniosłem ale ja np.w BC2 przegrałem 700h a B3 mi nie podeszło i nie pisałem ciągle, że to syf itd.o to mi bardziej chyba chodziło.urażonych przepraszam i proszę dajmy spokój ciągłym wyzywaniem BO2 każdy wie,że gra ma swoje wady i tyle, zresztą jak wszystkie inne.pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się z BF3 w PS+, a po ogarniu 10 godzin znudził mi się... Ahh ten CoD :laugh:

Wiesz BF3 nudzi sie jesli nie ma z kim zbytnio pogrywać. Najlepiej dołączyć do jakiegos plutonu i tam rozgrywać klanówki (tam nie ma miejsca na bez sensowne bieganie po mapie)  ale nie bd sie rozpisywał ;p. Co do tego laga tobie może udaje się to wytrzymac ale niektórym nie ja np nie potrafie czerpać fun'u z gry jeśli ginę w naprawde absurdalnych sytuacjach. Raz miałem taka sytuacje że zabiłem kolesia ze snajperki strzelając metr nad nim :P Ale to wine zjeb@nego hit detection ;)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum jak również od niedawna gram w multi BO II. Poszperałem trochę w necie i chciałbym zapytać czy to prawda, że Uchwyt przedni i Twardy Zawodnik zostały zbugowane? Mam również pytanie odnośnie karabinów szturmowych, (wiadomo, też że to zależy od danego gracza) czy wypadają słabiej na tle pistoletów maszynowych?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszę z pomocą.

Uchwyt przedni nie jest zbugowany, ale daje na tyle minimalny efekt, że nie warto go brać :-)

Twardy zawodnik nie jest zbugowany, to bardzo dobry perk. Ten perk NIE dodaje Ci więcej życia. Ten perk powoduje, że twój AIM (celownik) mniej się rusza, gdy ktoś strzela do Ciebie. Rozumiesz :) ?

Karabiny szturmowe ogólnie wypadają słabiej na tle pistoletów, chociaż AN-94 jest SUPER bronią! FAL OSW także wymiata, dobry jest też SCAR-H, M27 (ma bardzo mały odrzut) oraz już trochę mniej popularny czterostrzałowy M8A1. Reszta karabinów jest dość słaba. Ogólnie według mnie jest to jeden z najbardziej zbalansowanych pod względem broni CoD'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ostro widzę ten lag compensation (np. skryłem się za zasłoną, a na killcamie widać, że się jeszcze nie schowałem) ale staram się to przeboleć :-)

Ale nadal czuję fun z grania w tą grę :) Cieszyłem się z BF3 w PS+, a po ogarniu 10 godzin znudził mi się... Ahh ten CoD

Na killcamie pokazuje z delikatnym opóznieniem, dlatego widać na nim takie śmieszne sytuacje, gdzie gość potrafi w ogóle w ciebie nie trafić a ty i tak padasz.

Moim zdaniem właśnie cod bardzo szybko się nudzi po 50h w bo1 nie chciałem już na tą grę patrzeć, w przypadku bo2 znudził mi się w jeszcze krótszym czasie, a w bf3 bawię się świetnie do dziś mimo przegranych dużo dużo więcej godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź kubaork! Co do perka, to rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie (mam nadzieję, że ostatnie): czy  na multi jakieś bronie bądź dodatki do nich są uznawane za noob'skie? W ostatniego COD'a w którego grałem na multi, to był MW i tam nieakceptowano niektórych perków (męczennik itp.) i granatnika. Czy tutaj jest z czymś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź kubaork! Co do perka, to rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie (mam nadzieję, że ostatnie): czy  na multi jakieś bronie bądź dodatki do nich są uznawane za noob'skie? W ostatniego COD'a w którego grałem na multi, to był MW i tam nieakceptowano niektórych perków (męczennik itp.) i granatnika. Czy tutaj jest z czymś podobnie?

W tym codzie wszystko jest noobowskie ;) Granice się zatarły więc biegaj z czym chcesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie spotkałem z graczem, który zaczął mnie wulgarnie obgadywać za "noobowskie" gadżety w grze. Perki są zbalansowane i nikomu nie przeszkadzają :-)

W przypadku broni granatnik jest na tyle słaby, że raczej mało kto go używa :-). Mnie wkurzają C4, każdy snajper je ma :/ Ale jest na to prosty sposób. Atut "przeciwodłamkowy" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed patchami za przesadzone uważano SMG z MP7 na czele, obecnie z większością broni da się coś ugrać, jest kilka lepszy, gorszych, ale nie ma jakiegoś wyraźnego noobowskiego set-upu, który ułatwiałby grę. Ja polecam eksperymentować z Pick10, dziś przykładowo grałem zestawem pistolet B23R bądź TAC45 + zwiększony mag, do tego 5 perków, i grało się wyśmienicie, a jak brakło amunicji to na ziemi się sporo tego żelastwa wala i można coś podnieść zawsze. Brakuje mi w BO2 takiego mocnego ale trudnego w opanowaniu pistoletu, jak python z BO1/deagle z MW1, tutaj jest executioner, ale jest bardzo, ale to bardzo słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu oglądając filmiki niektórych osób, po 1 nie używają perku "Szybkie dłonie" czy jakoś tak, a rzucają C4 strasznie szybko je detonując, na dodatek nie widać animacji detonowania ładunku. O co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie dłonie NIE dodają nam szybszego przeładowania broni. Może to być mylące, biorąc pod uwagę poprzednie części.

Szybkie dłonie pozwalają nam np. szybko przełączać bronie, rzucać granaty szybciej, i używać szybciej wyposażenia.

Czyli gość może bardzo szybko wyrzucić C4, a Black Ops 2 pozwala także szybko zdetonować C4, gdy dwukrotnie wciśniesz :square: .

EDIT: Do szybkiego detonowania C4 nie są potrzebne szybkie dłonie.

 

PS. Jeżeli wkur@#*ją Cię goście z C4, weź atut 1 przeciwodłamkowiec :rolleyes:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×