Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up up czemu mamy Cię hejtować za to że wyrażasz swoje zdanie ?

Dla mnie też ta gra jest słaba i wiele osób mowi że jest to "odgrzewany kotlet który zaczął już gnić" ( z czym się zgadzam )...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hitokri

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Według mnie gra jest dobra. Jeden z lepszych Codów. Grafika wygląda wyjątkowo ładnie w szczególności porównując do MW3. Ogólnie b.dobry COD. Nie ma spadków fpsów, gra chodzi płynnie i są ładne żywe kolory jak na PS3, bo zazwyczaj były takie wyblakłe w porównaniu z Xboxem 360.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up no dobra wziąłeś grę pod kątem grafiki a co z reszta aspektów ? udźwiękowieniem,fabułą, działaniem całego tego oskryptowanego filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie na pierwszy rzut oka odstraszyla grafika.po 1misji biegalem z mysla w glowie...ale to brzydkie.krok w tyl panowie.nic,moze pozniej bedzie lepiej...akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up no dobra wziąłeś grę pod kątem grafiki a co z reszta aspektów ? udźwiękowieniem,fabułą, działaniem całego tego oskryptowanego filmu ?

Dołączę się do wypowiedzi.

Dźwięk :)

Bronie w multi brzmią jak suszarka z wiertarką, a w tle mamy roboty drogowe zamiast pola walki.

W BF czuję się jakbym był na wojnie, wybuchy, odgłosu broni, dźwięki pojazdów, krzyki żołnierzy.

W BO2 mam wrażenie, że każdy strzał czy wybuch przechodzi przez tłumik, cały dźwięk jest jakby spłaszczony, brakuje głębi.

Nie tak to powinno brzmieć, oczywiście jeśli ktoś nie ma porównania to dźwięk może się podobać.

Mam słuchawki 5.1 więc tym bardziej słyszę ogromną różnicę w obu grach.

Porównania do BF3 użyłem tylko, żeby pokazać jak to powinno wyglądać.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do wypowiedzi.

Dźwięk :)

Bronie w multi brzmią jak suszarka z wiertarką, a w tle mamy roboty drogowe zamiast pola walki.

W BF czuję się jakbym był na wojnie, wybuchy, odgłosu broni, dźwięki pojazdów, krzyki żołnierzy.

W BO2 mam wrażenie, że każdy strzał czy wybuch przechodzi przez tłumik, cały dźwięk jest jakby spłaszczony, brakuje głębi.

Nie tak to powinno brzmieć, oczywiście jeśli ktoś nie ma porównania to dźwięk może się podobać.

Mam słuchawki 5.1 więc tym bardziej słyszę ogromną różnicę w obu grach.

Porównania do BF3 użyłem tylko, żeby pokazać jak to powinno wyglądać.

Proszę nie porównuj BF3 do BO2... :rofl: zresztą do jakiegokolwiek innego coda :rofl: Jest to zupełnie inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co mi śię przydażyło przy zakupie gry Black Ops 2 Edycja Hardened , kod który był dodany do gry na mapy w Posce nie działa . Działa w Turcji i innych krajach europy a u nas nie dział , mają niby to dziś naprawić .

Przez to jestem ciekaw czy ktoś jeszcze kupił tą wersję gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru podważać czyjegoś zdania, ale dajcie se siana z figurami typu "WIELE osób uważa cośtam".

Co to znaczy "wiele"? Przeprowadzaliście jakieś dokładne ankiety, czy jak? Ja do tej pory spotykam się z większością pozytywnych opinii, których jest o wiele więcej niż w wypadku MW3 na ten przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru podważać czyjegoś zdania, ale dajcie se siana z figurami typu "WIELE osób uważa cośtam".

Co to znaczy "wiele"? Przeprowadzaliście jakieś dokładne ankiety, czy jak? Ja do tej pory spotykam się z większością pozytywnych opinii, których jest o wiele więcej niż w wypadku MW3 na ten przykład.

Kto takie coś wypisuje bo szukałem nie znalazłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja cos powiem, z perspektywy kogos kto nawet nie kupil MW3 bo uwazal te popluczyny za niewarte czasu i pieniedzy gowno.

Black Ops 2 to spore zaskoczenie, po swietnej jedynce, spodziewalem czegos podobnego, wszelakie newsy o scorestreakach, malych mapkach nastrajaly mnie bardzo pesymistycznie, male mapy + duzo streakow = chaos i padaka. Jednak tak nie jest, zdobyc najbardziej upierdliwe streaki jest ciezko (wczoraj tylko raz VTOLa udalo mi sie zdobyc wraz z EMP i oprocz tego w zadnym innym meczu ich nie uswiadczylem). Mapki rowniez mnie zaskoczyly, nie sa takie male jak sie spodziewalem, wiec mozna troche polatac przez co rozgrywka nie jest az tak szybka i chaotyczna jak w MW3 (gralem troche podczas darmowego weekendu na steamie - wytrzymalem 1 dzien). Lagi, rano kiedy burgery spaly i wiekszosc ludzi pracowala bylo super, dlatego mam nadzieje ze jak natlok na serwery opadnie, bedzie swietnie. Kolejny naprawiony mankament to granaty, ktorych nie mozna ciskac na pierdyliard metrow, teraz sa ciezsze i przydatne tylko na bliski/sredni dystans (takze koniec wyciagania ludzi na respach z poczatku mapy).

O broniach nie ma co pisac, poki co wydaja sie zrownowazone, ale za malo z nimi latalem by cos wiecej powiedziec, wiem tylko ze shotgun nie ma juz nieziemskiego zasiegu co mnie bardzo cieszy.

Graficznie jest straszna padaka, odpalilem pirata na PC w full HD i max detalach i mnie wniotlo w fotel, przepasc jest OGROMNA. Jednak jak wiemy, nie to jest tutaj najwazniejsze. Dzwieki za to, ogromny postep, wreszcie bronie nie brzmia jak repliki ASG ktorymi sie bawilem kiedys, dzieki tej poprawie, teraz strzelajac czuc ze sie laduje z prawdziwej broni (choc do takiej ARMY 2 to i tak jest bardzo daleko). Mialem tez juz wiele rozpierduch i nie uswiadczylem jeszcze spadkow FPS co nastraja bardzo optymistycznie pod tym wzgledem.

W ogolnym rozrachunku warto moim zdaniem wskoczyc w te czesc jesli komus sie BO1 podobalo, a MW3 uwazal za jakis zart od IW (widac odejscie szefow na dobre im nie wyszlo). A jesli ktos jest uprzedzony no to wiadomo olac to, zmiany sa, pocieszne, ale nie na tyle aby zmienic czyis punkt widzenia o 180 stopni wzgledem tej serii.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam multi ? mi wyskakuje błąd i nie da się, zagrałem 2 mecze i to wszystko :( i ciągle ten błąd zrestartowałem neta i konsole to samo... a internet i inne gry na multi smigają, psn działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój inny kolega też to samo także nie wiem o co chodzi...

jak znacie rozwiązanie problemu albo jakieś info na ten temat to proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś kompana do grania bo moi znajomi ciągle męczą BF3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do znajomych

bd grał za godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam multi ja sobie grałem fajnie chciałem zagrac w zombie a nie mogę bo nie chce połaczyć widze że więkoszć osób ma z tym problem może ktos zna rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo

Na mój gust będzie to problem z ustawieniem NAT - kwestia podłączenia internetu do konsoli.

O ile pamiętam masz NAT otwarty oraz ograniczony ( nr 2 ) - znajdź poprawny zapis NAT i porównaj z własnym.

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×