Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

skoro napisałem,że kupiłem to kupiłem.grałem,multi działa ludzie już 50 rangi mają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłeś? Sprzedali Tobie? Może ktoś jeszcze to potwierdzić? Bo nie wiem czy opłaca się jechać :biggrin:

Pamiętam że jak chciałem kupić Diablo 3 w dzień przed premierą to nie chcieli mi sprzedać...

W przeddzień premiery to sprzedają tylko spod półki na lewo i to drożej i nie w każdych punktach. Moim zdaniem nie warto się napalać i biegać po punktach tylko poczekać spokojnie do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro napisałem,że kupiłem to kupiłem.grałem,multi działa ludzie już 50 rangi mają :)

50!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 2 prestiże są bo ludzie nauczyli się boostować levele ;O a jeszcze premiery nie było, ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 2 prestiże są bo ludzie nauczyli się boostować levele ;O a jeszcze premiery nie było, ładnie.

Podobno grając z bootami zalicza sie xp więc wcale się nie dziwie. Ale ja tam daruje sobie multi. Najbardziej mnie interesuje tryb zombi i ten otwarty świat. Podglądając filmiki widze że zapowiada sie naprawdę ciekawy kąsek ... wkońcu dodali coś co brakowało w poprzednich odsłonach. Robienie pułapek lub innych narzędzi do "utylizacji" zombi to naprawdę fajny pomysł. Ale na pierwszą ocenę pozostaje czekać do jutra. Wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z zakupem pewnie poczekam do wydania far cry 3... kolega ma kupić to zobaczę jak to wygląda i jak z gamplay... jak będzie słaby to kupie black ops 2 a jak będzie mocny to far cry 3... narazie mam assassin creeda 3, most wanted i medal of honor a do tego f1 i fifa 13 także jest w co grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z zakupem pewnie poczekam do wydania far cry 3... kolega ma kupić to zobaczę jak to wygląda i jak z gamplay... jak będzie słaby to kupie black ops 2 a jak będzie mocny to far cry 3... narazie mam assassin creeda 3, most wanted i medal of honor a do tego f1 i fifa 13 także jest w co grać :)

a pod choinke co dostaniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi działa . dla ścisłości dziś można było już kupić w euro rtv agd za 199 zł już z nuketown. co do gry to dla mnie kolejny klon cod'owy...... co nei oznacza że się źle gra. po ogarnięciu chaosu i poznjnaiu trochę map gra sprawia fun. jedno co zauważyłem to trzeba trochę więcej się nastrzelać żeby ubić przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi działa . dla ścisłości dziś można było już kupić w euro rtv agd za 199 zł już z nuketown. co do gry to dla mnie kolejny klon cod'owy...... co nei oznacza że się źle gra. po ogarnięciu chaosu i poznjnaiu trochę map gra sprawia fun. jedno co zauważyłem to trzeba trochę więcej się nastrzelać żeby ubić przeciwnika...

Z tym większym strzelaniem to akurat się cieszę bo jak to było w MW3 gdzie wystarczyły 2-3 kulki i cię nie było to dla mnie był największy minus, zmniejszenie tego HP. Ja jutro jadę do MM lub Saturna i zobaczymy czy będą mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak propos krytyki BOII i porównań do MW3 - radzę zachować dystans w stosunku do takich "opinii", bo identyczna sytuacja była w wypadku BO i MW2. Fanatycy tej drugi też mieszali Black Ops z błotem. CoD CoDem, ale Blops to jednak jest ciut spokojniejszy od Modern Warfare i raczej nie powinno to nikogo dziwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wszyscy myślą, że Treyarch to to samo co Infinity Ward :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach RTV EURO AGD w Pasażu Świętokrzyskim gra jest już dostępna. Podejrzewam że w większości sklepów tej sieci można już dostać egzemplarz. Cena 199 + mapka Nuketown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grająć z botami zalicza się EXP o.0 fajnie by było gdyby ratio też sie zaliczało ;D tylko mogli otworzyć te serwy w dzień premiery a nie kilka dni przed i już prestiże mają no i weź tu graj -,-

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pierwszy który udało mi się znaleźć gameplay z polskim komentarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był chętny do gry to zapraszam

Warga13

hs:jest ale nie zawsze mogę korzystać,mam dwoje malutkich dzieci:)

grałem głównie w BC 2 ale chodzi mi głównie o miłe spędzenie czasu a nie statystyki.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo byłem dziś w empiku w plejadzie sosnowiec i powiedzieli mi że cena w komputerze to 249 a w m1 czeladz powiedzieli że 219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay MoH:W, wygląda przy niej jak pokaz slajdów...

Pytanie noob'a - serwery dalej nie są dedykowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mieszkam w płocku i mam 3 empiki a nie mam pojęcia czy anulować pre order i wziąć z tym kodem za 175zł.

Edit: nieważne

Edytowane przez krEjzeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym brał z tym kodem no chyba że dowala 249 zł ale przy okazji promocji na muve.pl kupiłem dwa razy finala XIII-2 i jutro je oddam w empiku i dopłacę 49 zł czyli BO2 wyniesie mnie 150zł tu macie tą promocje http://www.empik.com/gry-uzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×